Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių dovanų laukia Supermamos?

as sakiau, kad noriu sidabriniu auskaru(mazu, dideliu nenesioju), o suzinojau, kad vyras nupirko dovana uz beveik 400Lt. Itariu, kad bus auksiniai auskarai verysad.gif gal kita mano vietoj apsidziaugtu, bet as sidabro noriu, aukso ir taip daug turiu verysad.gif
Atsakyti
Grazios papuosalu dezute ir kazko ypatingai skanaus...
Atsakyti
O aš pasakiau, kad noriu naujos Beatos knygos.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 12 20, 08:31)
O aš pasakiau, kad noriu naujos Beatos knygos.


Jauciu, kad per sias Kaledas mamukas su krikstomama pasirupino Beatos visom 3 knygom, nes labai svaigau kaip ju noriu biggrin.gif Labai ja zaviuosi, ne tik kaip ji gamina, bet kaip zmogus, kaip save graziai visada pateikia ir yra maloni, skaitau jos bloga smile.gif
Ir jos receptukai nesudetingi thumbup.gif

O siaip dar tikrai zinau, kad gausiu UGGS tapkes, kuriu ilgai norejau, bet vis pagailedavau pinigeliu wub.gif ir daugiau nezinau ka... Nes dar viena dovanele yra nuo mano mamos, kurios ji neisduoda ir net neisivaizduoju kas ten yra, nors labai smalsu, esu sakiusi kad noreciau vieno burbuliuko is Pandoros, nes turiu is ten apyranke ir noreciau dar vieno burbuliuko ax.gif arba auskariuku kiekvienai dienai is Pandoros, ten tokie mieli yra su gelytem su perliukais.... 4u.gif
Atsakyti
As jau sulaukiau Kaledines dovanos truputi anksciau vyras padovanojo HTC ismanuji telefona thumbup.gif
Atsakyti
o as labai daug ko norejau biggrin.gif tik jau daugiau nei puses nebepamenu doh.gif biggrin.gif
rankine, auskariukai, apiranke, prijuoste... zodziu uz ko akys uzkliudavo biggrin.gif
bet numanau kad gausiu arba auskariukus arba apyranke ax.gif nes jau maza dezute supakuota guli po eglute ax.gif
Atsakyti
Ir mane jau kelios dovanėlės pasiekė. Cosmopolitan 6mėn prenumerata. Ir mama atnešė numezgusi liemenę. Šiemet gal pirmi metai kai neturėjau svajonės..Šiuo metu sutelkus visą dėmesį į tai, kaip, kuo įdomiau galėčiau pateikti savo dovanėles. Šiemet poreikis apdovanoti platesnį ratą, nei buvo kelis praeitus metus. Gal įtakoja tai, kad šiuo metu jaučiuosi sveika, o tuos kelis metus sunkiai sirgau, pinigų nebuvo daug, o ir idėjų sergant nebuvo..Tad šiemet su dideliu džiaugsmu bandau, kurpiu..
Atsakyti
Man jau visai 'į pabaigą' piniginė, tad vyras greičiausiai man ją padovanos, nors šiaip sau nusipirkome iš anksto bendrą dovaną-pramogą- bilietus į teatrąsmile.gif
Aš vyrui irgi simboliškai dovanosiu naują dėklą telefonui, nes jau baisu žiūrėt į senąjįsmile.gif
Atsakyti
Aš jau ir gavau nemažai kalėdinių diovanų, bigsmile.gif porą kulinarinių knygų, beatos kalendorių, keksiukų formytes, arbatos, darbo kalendorių, dar smulkmenėles mielas kaip muiliukai, žvakės. viskas sunaudojama. tai čia iš draugų lietuvoje, o namie dar laukia iš b kažkas, nežinau kas, įtariu, kad knyga iš supakavimo blush2.gif ir sau ir jam turiu minkštas šlepetes, plius sau dar auskarų pasidovanojau, gal jau bus atėję užsakymas..
Atsakyti
Kol niekas nepaklausia, tai atrodo norisi ir to ir ano... biggrin.gif
Bet jau seniai noriu laikrodzio, nes senasis sugedo ir apyrankes susidevejo... Dar noreciau auskariuku, rankines, visada reikalingas ranku kremas, kuno aliejukas arba kremas, salis arba skraiste... Taip pat patinka visokios mielos dovaneles: arbatos, sausainiai, saldainiukai...
Atsakyti
Niekur neradau temos atitinkančios mano klausimą, bet tikiuosi Jūsų pagalbos supermamytės smile.gif Kaip geriausiai nustebinti 7 mėnesį besilaukiančią mamytę? Ką padovanoti ar pan.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhentelmenas @ 2013 11 12, 13:40)
Niekur neradau temos atitinkančios mano klausimą, bet tikiuosi Jūsų pagalbos supermamytės smile.gif Kaip geriausiai nustebinti 7 mėnesį besilaukiančią mamytę? Ką padovanoti ar pan.? smile.gif


Man labai patiko, kai gavau zurnalo TAVO VAIKAS prenumerata.
Atsakyti