Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų priauginimas

Nu man asmeniskai kolkas dar neprireike sito grozio , niekad kazkaip nesidomejau tai gal del to ir netraukia manes:}
Atsakyti
QUOTE(Nestea @ 2008 01 01, 15:21)
Nu man asmeniskai kolkas dar neprireike sito grozio , niekad kazkaip nesidomejau tai gal del to ir netraukia manes:}

Tai kam cia tada rasyti? Tema juk ne apie tai. spam.gif
Atsakyti
as is pradziu norejau salone prisiauginti ilgalaikes bet pagailejau 200 lt,mergaites neverta schmoll.gif pati nusipirkau blakstienas ir prisiklijavau ir buvo super thumbup.gif geriau tuos pinigus kam kitam panaudoti.mano drauge turi tas ilgalaikes,ir kas is to jos byra doh.gif o tada vaizdelis nekoks
Atsakyti
o sakyk kiek kainavo ir kur galima nusipirkti? nes man sake kad reik i vienos puses po 3 vnt klijuoti, ir vieno kaina 18lt smile.gif siaip net nezinau kur pirkti ir ar sunku klijuoti? blush2.gif bet labai noriu vestuvem isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
Na mergaites a svisk azinau apie sita grozi...jas priaugina kaune "Egidijos nagu studijoj" barsausko 54 atrodo... taiva, cia kazks rase kad priaugina 2 menesiam, tai nesmaone...tai ta s[past kaip nagu priauginima,s reiai ajs dapildyti kas 3 savaites...bet efektas nerealus..ir ryte ir vakare tarsi pasidazius...ilgi koki nori issisrenki....o tos priklijuojamos tai amtosi kad priklijuotos, nes jos plastamsines tarsi, tos tokios plonytes kaip tikros...
Atsakyti
Nežinau tikėti, ar ne, bet perskaičiau viename žurnale (nelietuviškame), vienos vietinės reikšmės įžymybės pasakojimą, kad po priauginimo neteko kažkokio kiekio savų blakstienų, ir kas baisiausia - nesugrįžtamai schmoll.gif . Ir dabar turi pastoviai jas prisiauginėti.
O atrodo jos iš tiesų labai gražiai thumbup.gif , mano draugės buvusi pavaldinė turėjo. Bet pas ją viskas buvo priauginta - ir plaukai, ir nagai, ir blakstienos lotuliukas.gif . Net baisu. Nieko tikro. Ir vieną dieną ji atėjo su visai trumpučiais plaukais. Pasirodo - plaukų priauginimas pakenkė jos plaukams doh.gif . Norėjosi paklausti apie blakstienas, bet neišdrįsau blush2.gif .
Manau, kad rizikuoti neverta.
Gucci_nails minėjo, kad priklijuojamos matosi, jog priklijuotos, tačiau aš drįstu nesutikti. Labai svarbu, ar tas kas jas klijuoja, iš tiesų moka jas priklijuoti. Tai irgi menas. Galima po keletą pluoštelių įklijuoti, pasidaryti gerą makiažą, ir niekas neįtars, kad jos priklijuotos.
Nors mano blakstienos ilgos, bet ruošiausi stiliaus vakarėliui, tad užsimaniau dar labiau paryškinti akių grožį priklijuojamomis blakstienomis. Kai aš pasiteiravau "kaip mano priklijuotos blakstienos", draugai nustebo, pasakė, kad net neįtarė thumbup.gif . Tad pavyko puikiai.
Linkiu sėkmės eksperimentuojančioms 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2008 01 27, 21:53)
o sakyk kiek kainavo ir kur galima nusipirkti? nes man sake kad reik i vienos puses po 3 vnt klijuoti, ir vieno kaina 18lt  smile.gif  siaip net nezinau kur pirkti ir ar sunku klijuoti?  blush2.gif bet labai noriu vestuvem isbandyti  thumbup.gif

pirkau ne atskirais kuoksteliais o vientisas,nes po kuoksteli sunku klijuoti.Pirkau eurokose,ten kazkokios naujas buvo atveze,mokejau 24 lt.
Atsakyti
pabandysiu ir as prisiklijuoti mirksiukas.gif o tos vientisos neatrodo labai dirbtinai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2008 01 30, 19:08)
pabandysiu ir as prisiklijuoti  mirksiukas.gif  o tos vientisos neatrodo labai dirbtinai?  blink.gif


Jei pati klijuosies, tai reikia pasitreniruoti biggrin.gif , na bent man reikėjo. Kai pirmąkart klijavau, tai prisinervinau lotuliukas.gif . Reikalingi įgūdžiai.
Kaip minėjau anksčiau, jei gerai priklijuosi, tai tikrai nelabai kas ir supras. O kad ir supras - svarbiausia, kad gražiai atrodytų.
Sėkmės!!!
Atsakyti
Sveiki,o gal kas galetu pasakyti kur Siauliuose butu galima prisiauginti blakstienas?Savo vestuvems irgi noreciau,nes mano blakstienos yra trumpos.Busiu dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
niu jo, nervintis man nelabai patinka lotuliukas.gif namie bus triuksmo lotuliukas.gif bet labai jau uzsimaniau smile.gif smile.gif smile.gif aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2008 01 31, 10:45)
niu jo, nervintis man nelabai patinka  lotuliukas.gif  namie bus triuksmo  lotuliukas.gif  bet labai jau uzsimaniau  smile.gif  smile.gif  smile.gif  aciu uz info  4u.gif


Radau tokį seną straipsniuką, kuriame mokoma kaip pasidaryti ekstravagantišką vakarinį makiažą. Žinoma, jis vestuvėms gal ir netiks, bet yra šiek tiek informacijos kaip klijuojamos blakstienos. Gal pravers g.gif .

http://www.delfi.lt/...php?id=11001554
Atsakyti