Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas miega kitame kambaryje

taip anksti jau miega kitam kambaryje. mano dar naktimis dažnai kelias, gerti prašo, soskė iškrenta ar pan.
Negi jūsų ramiai išmiegodavo?
Atsakyti
manau čia nuo vaiko priklauso ... o ir nuo šeimos gyvenimo sąlygų ax.gif , be to kiekviena mamytė jaučia ar vaiką migdo prie savęs savo patogumui ar dėl vaikelio 4u.gif
Atsakyti
Man tai 1mėn ar 2mėn palikt atskirai kitam kambaryje yra baisu.Galiu neišgirst,kaip atpils ar šiaip pasprinks,juk patys jie pasiverst ant sono dar nemoka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2007 04 02, 10:29)
Man tai 1mėn ar 2mėn palikt atskirai kitam kambaryje yra baisu.Galiu neišgirst,kaip atpils ar šiaip pasprinks,juk patys jie pasiverst ant sono dar nemoka schmoll.gif

Turbūt tikrai kiekviena mama pažysta savo vaiką geriausiai. Mūsiškė nei atpylinėjo, nei ypatingai dažnai naktimis keldavosi, o jei ko ir atsikeldavo, tai visiškai nebūdavo sunku nueiti ir pažiūrėti kas ne taip. Ir nereikėjo pratintis miegoti atskirai, nes buvo pakankamai mažiukė, o dar privalumas buvo tas, kad, kai miegojom visi kartu, tai vyras labai anksti keldavosi į darbą ir pastoviai dukrytė pabustavo doh.gif , o kai pradėjome miegoti atkirai, ji daug ilgiau išmiegodavo rolleyes.gif
Atsakyti

mano dukryte miega nuo 1met ir 11 men.na kartais pabunda,verkia,bet kai taip nutinka nueinu ir atsinesu je i savo lova ax.gif
Atsakyti
mūsiškiui vaikinui jau 2.4 m, bet iki šiol nebuvo sąlygų atskirai migdyt, tad, kai po mėnesio kito išsikraustysim į savo namus, planuoju iškart kelt į kitą kambarį. Įsivaizduoju, kad per vieną naktį savo kambary miegot tikrai nepripras, na, pratinsim, ką darysi smile.gif
Bet ir kitą vaikutį iki kokių metų, gal net ilgiau, migdyčiau savo miegamajam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitė: 02 balandžio 2007 - 12:53
Aš tai norėčiau pagaliau ramiai išsimiegoti, nes vistiek girdžiu kai dukrytė naktį vartos ar soskės ieškosi. kaip sakant ir kad jai gerai būtu ir kad aš išsimiegočiau ax.gif
Atsakyti
O mes laukiam kito leliuko, tai planuojam pradeti migdyti savo trimeti kitam kambari. Bet isivaizduoju, kaip sunku bus, nes nakti dar pas mus ilenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2007 04 02, 19:02)
O mes laukiam kito leliuko, tai planuojam pradeti migdyti savo trimeti kitam kambari. Bet isivaizduoju, kaip sunku bus, nes nakti dar pas mus ilenda  doh.gif



Tai jei dar nepelkelet paskubet reiktu, nes kai gis lelius jau per velu bus. Gausis taip, kad mazasis isstume didiji lauk is tevu kambario. Gali pradet pykti ant mazojo. Mes jau 2 savaites miegam atskiruose kambariuose. Perkelem del to, kad broliuko laukiam wub.gif ir , kad nebutu paskui jokiu pykciu
Atsakyti
kol nestuke.gif planavome iki pusmecio - metuku migdyti pas save kambaryje (atskiroje lovoje), bet jau senai termina nuukeleme doh.gif nors kartais rupi pabandyti isgabenti i jos kambari, gal ramiau kaiptik miegotu. nes jau 2-3men. naktimis ramybes nera- iltiniai dantukai kamuoja verysad.gif
na, bet tikriausiai ilgai nelauksim. dbar galvoju-max iki 2 metu. pamatysim , kaip is tikruju bus ax.gif
Atsakyti
taip r gaunas, kad perkelti tarsi ir norėtum, bet gaila vaikelio kažkaip blush2.gif
Atsakyti
Mamules, ish savo dvieju vaiku patirties galiu pasakyti, kuo ankshciau perkelsit, tuo lenviau bus jums ir leliukui.. ax.gif Ypac toms, kurios vargsta del naktiniu maitinimu.. Ash savo abi paneles perkeliau nuo 4 menesio i kita kambari. Aisku, duris palikdavau atviras, pirmas naktis lakstydavau aip pashelus, bet pastebejau, kad po savaites vaikas net ramiau ir geriau miega, nei shalia musu. Visu pirma, nejausdamas mamos shnopavimo - neber reikalo "papo" kas tris valandas nakti prashyti. Gal pirma nakti pas abi teko keltis 4 kartus del maitinimo, o paskui - uztekdavo tik vieno karto thumbup.gif , uz poros savaiciu -ishmiegodavo visa nakti thumbup.gif
Antra, 4-6 menesiu kudikis turi trumpa atminti, jis jau uz dvieju naktu pamirsh, kad miegojo kur kitur.. Nuo 6 menesio darosi vis sunkiau atsipleshti, o nuo metu - kancia ir vaikui ir mamai... galima gi savo koki ruba i lovyte ideti.. ash i pavakare uzsidedavau maikute, paneshiodavau, iki mazes i lova eidavo, o paskui idedavau shalia pagalves. Vaikas jausdamas mamos kvapa miega ramiau ax.gif

Nebent jums pacioms saves gaila, kad neturesit mazuliuku shalia doh.gif O vaiku ner ko gailet, jie tikrai del to nekencia lotuliukas.gif
Atsakyti