Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(Sedula @ 2007 05 04, 22:33)
Man skaniau kai dedu "Mūsų švelniają" varškę. Ji tokia kreminė, be kruopelių. Grietinę dedu 30proc, bet turbūt nėra didelio skirtumo.


Kitas sprendimas del varskes, galima deti ir paprasta, tiesiog mesmale smulkiai permalt keleta kartu, ir rezultatas gaunasi panasus. Zinoma, geriau naudoti riebesne varske, arba maisyt su riebia grietine, bent mano tokia patirtis 4u.gif
Atsakyti
sonatina, norec suzinot kas ieina i savoka "kremine varske" . ar cia ta paprasta, bet vienalyte varske pakeliuose ar kazkas panasaus kaip buna plasmasinese dezutese pvz. "rama cream bounjour" g.gif
Atsakyti
jau seniai rasiau blush2.gif , bet vis dar isbandau karts nuo karto Sonatinos recepta mirksiukas.gif
is paskutiniu labiausiai patikusiu tai: lasisa su medaus-garstyciu glazura
labai skanus sokoladinis trupinelis
patiko ir vistiena su kariu ir ananasais
o siandien kukulius su mozzarella gaminau, irgi thumbup.gif net nevalgiukas vaikas visus 2 sukapojo thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau keksiukus su Nutella tai namai kaip kvepia ir jie dar orkaitėje vėsta,bet ne taip išmaišiau su krapštuku pirmus tai vaizdelis ne koks,kiti tai truputuką geriau atrodo,na bet manau skoniui tai nepakenks.Čia ryt mažiams baliukui ax.gif
Dar susiruošiau keksiukus su kiaušinių likeriu kepti,na bet koks siutas to likerio niekur negaunu schmoll.gif na ryt dar vyrą į Hyper Rimi nusiūsiu gal kartais gaus g.gif O kur perkate tos kurios jau kepė šiuos keksiukus blush2.gif
Atsakyti
Sonatina, Šitas pyragas gavosi nuostabus bigsmile.gif Tiesa, nedėjau razinų, nes jų pakęst negaliu ir vietoj obuolių dėjau konservuotų vaisių asorti, buvo akcija blush2.gif Apsiėdžiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 06, 22:06)
O kur perkate tos kurios jau kepė šiuos keksiukus  blush2.gif

Maximoj tikrai turetu buti 4u.gif
Atsakyti
Vakar kepiau Obuoliu pyraga su jogurtu ir trupiniais. Skonis thumbup.gif Tik as ji kepiau ne tortineje apvalioje formoje, o paprastoje staciakampeje ax.gif Kazkodel as nemegstu apvaliu doh.gif Manau dabar sitam pyaragui bus akcija lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

kadangi tiek daug parašėte (ačiū 4u.gif ), atsakysiu tik į klausimus, gerai? ax.gif

Finna, aš į varškės apkepą dažniausiai nieko išvis nededu - nes pakui vaikai tik rankioja viską lauk doh.gif Bet manau, kad tikrai tinka bet kokie gerai nuvarvinti vaisiai ar uogos...

rutulux, kiek suprantu, tai būtent vištos formų toj parduotuvėje jau nebėra... Nebent pirkt kokią kitą...

Salvi, nors merginos tau jau davė įvairių gerų patarimų, aš dėčiau sausainius į dvigubą maišelį ir trupinčiau kočėlu (o jei neturi kočėlo - tiesiog buteliu) smile.gif

kaaaramele, man labai gaila, bet tikrai nemačiau tokio puodo ir nežinau jam skirtų receptų... g.gif

Portuke, į tas salotas dažnai dedu agurko ar pomidoro - labai skanu... rolleyes.gif

Net, gal kitą kartą pamėgink pati paruošti vanilinį padažą pagal šį receptą... g.gif Dėl pudingo tai net ir nežinau... priklauso nuo to, kokio tirštumo jį padarei... g.gif

LINUTUKE, labai natūralu, kad soda jautėsi keksiukuose - gi tešloje nėra jokio rūgštaus produkto, galėjusio sodą nugesinti... Būtinai pamėgink su kepimo milteliais - tikrai pavyks smile.gif

linaslau, ir kaip pavyko višta su "Vilniaus" padažu? g.gif

Delta-2, niekada net nesusimąsčiau apie varškės ir grietinės riebumą šiame apkepe... Bet aš visada perku liesą varškę ir 30% riebumo grietinę smile.gif

madi, virti reikia neatidarytą skardinę užpylus vandeniu, kad visiškai apsemtų, mažiausiai 1 val. Virti reikėtų uždengtame puode, kad neišgaruotų vanduo 4u.gif

Mama_Tania, o kokią kiaulės dalį kepei - gal tiesiog mėsa nelabai vykusi? O ar palaukei 5 - 10 min. prieš pjaudama kepsnį?
O dėl sriubos keista - man visiškai nesutraukė... g.gif

šilauoge, aš tokią želatiną vis tiek pabrinkinu su šaltu vandeniu, o tada šiek tiek pakaitinu mikrobangėje, kad ištirptų... Realiai tiesiog reikia žiūrėti ant pakelio, kokiam kiekiui skysčio skirta želatina ir tada pasikoreguoti kiekį pagal recepte naudojamus produktų kiekius...

Nertera, o kokį pudingą kremui naudojai? Gal kartais tą, kurį reikia virti - tuomet kremas nesigauna toks, koks turi būti... O užpilui kokį sviestą naudojai? Ta prasme, kokio riebumo? Gal kartais dėjai kokį tepų riebalų mišinį, todėl taip ir gavosi? unsure.gif

lanaa, kreminė varškė - tai tiesiog cream cheese... Kadangi Lietuvoje iš cream cheese yra tik Philadelphia, kuri yra žiauriai brangi, pamėginau dėti Mūsų švelniąją varškę ir desertai gaunasi tikrai geri... Su Rama cream bonjour nebandžiau, bet tikrai skaičiau, kad merginos jį naudoja vietoje cream cheese. O ji ne sūroka? g.gif Iš lietuviškų atitikmenų turbūt labiausiai tiktų Mūsų tepamas varškės sūrelis, tik kad jis gana sūrus.. Kelis kartus dėjau jį į tortus, gaunasi gana pikantiškas skonis smile.gif

Kaliteja, aš kiaušinių likerį pirkau Maximoje smile.gif


Labai ačiū visoms, parašiusioms atsiliepimus smile.gif Džiaugiuosi, kad jums puikiai pavyko ir patiko 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau mielinę močiutės tešlą (II variantą). Tik aš įmušiau vieną kiaušinį, tešla lipo prie rankų, tai dar įbėriau kelis šaukštus miltų, nebelipo. Šaldytuve laikiau apie valandą, iškilo nemažai. Įdaras- naminis faršas, pakepintas su prieskoniais ir žolelėm. Labai skanios ir minkštos bandelės, net nesitikėjau bigsmile.gif Ačiū už receptą smile.gif
Norėjau paklausti: noriu pamėginti dėti saldų įdarą, ar galiu į tešlą berti daugiau cukraus? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
dianute, nemanau, kad reikia daugiau cukraus į tešlą - įdėjus saldų įdarą saldumo tikrai užteks smile.gif Aš tikrai kepiau iš šios tešlos bandeles ir su saldžiais, ir su nesaldžiais įdarais - viskas gaunasi tikrai gerai 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš išsikepiau varškės apkepą. Dėjau Mūsų švelniąją varškę ir grietinę 12% riebumo. Kepiau silikoninėje formoje. Kol kepė labai iškilo, galvojau kad iškris per šonus biggrin.gif Išjungus orkaitę dar truputį palaikiau, o kai ištraukiau apkepas buvo susileidęs kaip blynas. Vaikui įdėjau nedidelį gabaliuką su uogomis, bet nesuvalgė. Na man irgi nelabai patiko. Bet kaip sakoma dėl skonio nesiginčysim.
Labai patiko balandėlių apkepas thumbup.gif , nors vyras nevalgo balandėlių (sako kad sugadinta mėsa, kai įdedu ryžių). Kiauliena korėjietiškai thumbup.gif , mėsos apkepas su kopūstais thumbup.gif , žuvies filė prancūziškai thumbup.gif. Tik niekaip neprisiruošiu kepti keksiukų, bijau kad gali neišeiti.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 05 07, 11:23)
lanaa, kreminė varškė - tai tiesiog cream cheese... Kadangi Lietuvoje iš cream cheese yra tik Philadelphia, kuri yra žiauriai brangi, pamėginau dėti Mūsų švelniąją varškę ir desertai gaunasi tikrai geri... Su Rama cream bonjour nebandžiau, bet tikrai skaičiau, kad merginos jį naudoja vietoje cream cheese. O ji ne sūroka? g.gif Iš lietuviškų atitikmenų turbūt labiausiai tiktų Mūsų tepamas varškės sūrelis, tik kad jis gana sūrus.. Kelis kartus dėjau jį į tortus, gaunasi gana pikantiškas skonis smile.gif


tai va, kad as siuo metu ne lietuvoj, tai lietuvisku varskes sureliu cia ne su ziburiu nerasi. o philadelphia kaip ir lietuvoj kainuoja nemazai, tai va ir ieskau alternatyvu, kaip cia issisukus is padeties. o rama man atrodo melynoj dezutej, yra be jokiu priedu ir be druskos. nors nesu garantuota iki galo, kad ten druskos ner unsure.gif dar yra tokios firmos "almete" varskiniai tepami sureliai be priedu uz prieinama kaina. cia tiems, kas uzsieny gyvena gal aktualiau smile.gif norsj uos ir lt maciau pardavineja.
Atsakyti