Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 9

QUOTE(Pingvinukas @ 2007 05 03, 17:54)
Labai mėgstu varškės apkepą, bet pačiai nepavyksta skanaus iškepti  blush2.gif Bandysiu daryti pagal Sonatinos receptą  ax.gif Parašysiu, kaip pavyko  4u.gif

Ką tik išsikepiau apkepą thumbup.gif Na pagaliau ir aš mokėsiu skanų iškepti thumbup.gif O jau skanumas thumbup.gif Kaip čia viso nesuvalgius blush2.gif

Ačiū, Sonatina wub.gif
Atsakyti
Labutis, "tinginių skruzdėlynui" reikia virto kondensuoto pieno, norėjau paklausti:
o kaip ir kiek jį virti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madi: 05 gegužės 2007 - 14:30
Kepta kiauliena thumbup.gif neturejau tik slyvu, bet buvo abrikosai - skanu, tik kazkodel mesa gavosi sausoka g.gif Viska dariau pagal recepta.

Kiauliena su grybais vyno ir grietineles padaze thumbup.gif thumbup.gif skaniau, net labai skanu blush2.gif viska dariau pagal recepta.

Marcipaniniai blynai labai patiko dukrytei thumbup.gif thumbup.gif

grybu sriuba su baklazanais, manau turetu buti skani, bet kazkodel pienas susitrauke, tai teko viska ismest (nors piena pirkau Dvaro sviez., bet nezinau kodel taip atsitiko, o dariau is dvigubos normos doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2007 05 04, 20:33)
Oi, šitas varškės apkepas mūsų mylimiausias. Dariau jį gal kokį 20 kartų  ax.gif .
Man skaniau kai dedu "Mūsų švelniają" varškę. Ji tokia kreminė, be kruopelių. Grietinę dedu 30proc, bet turbūt nėra didelio skirtumo.

Varske ir as tokia ale 'svelniaja' naudoju, nes pas mus kitokios ir su ziburiu nerasi. O va del grietines riebumo tai cia kaip kam skaniau - karta grietines saldytuve neradau, tai idejau naturalaus jogurto. Neriebu ir skonio tikrai negadina blush2.gif Dabar visada dedu tik jogurta tongue.gif
Atsakyti
4u.gif
kepdavau varškės apkepą iš visokių varškių ir su visokiom grietinėm, ir su visokiais vaisiais - skanu visuomet
kepiau vištiena jogurto padaže - bet indas nebuvo pakankamai gilus doh.gif turėjau šiandien gero darbelio šveisti orkaitę - bet maistelio tai nepagadino - jo nebeliko po vieno prisėdimo blush2.gif
dariau "bandomini" citrininį tortą, gavosi žiauriai skanu, nežiurint į tai, kad MB nupirkti sausainiai gaidelis buvo su medaus/cinamono prieskoniu, liko kietoki, ir baltoji masė nesustingo pilnai...

Dėl sustingimo norėjau paklausti - mano želatinas buvo paruoštas ištirpinimui karštam vandeny (ta prasme pagal aprašymą ant pakelio - mirkyt jo nereikėjo) - gal jo daugiau reikejo dėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 05 05, 18:44)
Varske ir as tokia ale 'svelniaja' naudoju, nes pas mus kitokios ir su ziburiu nerasi. O va del grietines riebumo tai cia kaip kam skaniau - karta grietines saldytuve neradau, tai idejau naturalaus jogurto. Neriebu ir skonio tikrai negadina blush2.gif Dabar visada dedu tik jogurta tongue.gif

Comma - o kaip ta "švelnioji" varškė vadinasi - aš niekaip tokio daikto neužtaikau surasti. Labai atsiprašau moderatorių, jei ne visai į temą - bet pavydžiu baltu pavydu, kai Sonatina apie receptus su tokia rašo, o aš vis nerandu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(šilauogė @ 2007 05 05, 20:06)
4u.gif

Dėl sustingimo norėjau paklausti - mano želatinas buvo paruoštas ištirpinimui karštam vandeny (ta prasme pagal aprašymą ant pakelio -  mirkyt jo nereikėjo) - gal jo daugiau reikejo dėti g.gif


Reiketu stipresne koncentracija daryti, kad tortas gerai sustingtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 05 05, 22:12)
Comma - o kaip ta "švelnioji" varškė vadinasi - aš niekaip tokio daikto neužtaikau surasti. Labai atsiprašau moderatorių, jei ne visai į temą - bet pavydžiu baltu pavydu, kai Sonatina apie receptus su tokia rašo, o aš vis nerandu  g.gif  blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dariau torta "KREMAS А'LIA KREMAS" - labai skanus, bet kremas skystokas. Ir uzpilas nenusiseke - sviestas atsiskyre nuo sokolado mases. Viska dariau pagal recepta g.gif
Atsakyti
Dėkui "Pingvinukas" - bet klausiu, nes ne Lietuvoje šiuo metu esu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editam @ 2007 05 06, 09:44)
Dėkui "Pingvinukas" - bet klausiu, nes ne Lietuvoje šiuo metu esu. 4u.gif

Tada aš tau pasakysiu, nes irgi ne LT esu ax.gif Aš visada kepiniam/tortams naudoju Cream Cheese (kartais dar Ricootos suri naudoju, gali Philodelfijos sureli naudot). Na, pas juos čia tie vadinami tepami varškės sūreliai ax.gif Tikrai rasi tokių pardėse. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Gaminau vakar sagas.Labai skanu,greita,paprasta.Nuo stalo isgaravo akimirksniu.Beje,dar issikepiau su krabu lazdelem - irgi labai skanu.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
SONATINA,didelis aciu uz receptus.Klausei kodel man nelabai patiko Separdo pyragas,tai neprisimenu blush2.gif
Neuzbaig savo temos,nes mums labai reikia taves ir tavo isbandytu receptu mirksiukas.gif
Atsakyti