Įkraunama...
Įkraunama...

Tibeto pieno, Indijos ryžių, arbatos ir kt. grybai

As irgi taip manau kad cia jokio stebuklo. Geriant kiekviena diena kefyra zarnynas visiems susitvarkytu, nemanau kad cia grybuko nuopelnas, kaip daugelis cia sako. Bet kadangi as piena gaunu veltui, o kefyra labai megstu, tai nemanau, kad kas bus blogiau, nu aisku nieko ten ir stebuklingo smile.gif . Kam uzteks kantrybes gert ji ilgiau nei metus tam gal ir apsireiks kokie stebuklingi sveikatos pokyciai, nes kaip supratau tai ji maziausiai reikia metus gert.
Atsakyti
Mane irgi sudomino ryžių grybukas smile.gif gal galite pasidalinti patirtimi: ar pajutote poveikį sveikatai?
Atsakyti
QUOTE(redstrawberry @ 2009 09 24, 10:51)
gal galite pasidalinti patirtimi: ar pajutote poveikį sveikatai?

uvo uzkieteje viduriai,dabar sios problemos dingo,beje ne tik man,bet ir mano draugems kurios si grybuka vartoja.
Atsakyti
sveikos-gal kas gali atsakyti

Geriu pieno gryba jau daugiau kaip puse metu------pastebejau ,kad kai vakare as ji isgeriu-rytinis slapimas buna neskaidrus-drumzlinas blink.gif Neskauda ir niekada neskaudejo nei inkstu ,nei pusles . Cia gerai ar reik mesti tuos eksperimentus su tuo grybuku?Kad ko neprisizaisciau g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adatėlė: 25 spalio 2009 - 11:41
O kas zino,kaip ryziu gryba galima butu paciai uzsiauginti(ne dauginti)?

Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 10 29, 16:15)
galima butu paciai uzsiauginti(ne dauginti)?


Jo neimanoma pasigaminti-uzsiauginti patiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 30 spalio 2009 - 23:33
Pries domedamasi stebuklingingais isgijimais ir naujais papildais, pavartau google blush2.gif Siaip ar taip, apie Tibeto gryba is mediku puses-neigiami atsiliepimai.
Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių ligoninės gydytoja dietologė Edita Gavelienė pasakojo, kad visada stebisi žmonėmis, kurie drįsta eksperimentuoti su savo sveikata.

„Žmonės galvoja, jeigu mano kaimynui gerai, tai gal ir man bus gerai.

Tai yra mieliagrybis, priklauso pelėsiniams grybams. Ir neramu, kai paskaitai apie jį, nes susidaro įspūdis, kad jis išgydo nuo visų įmanomų ligų“, – aiškino E.Gavelienė.

Medikė stebėjosi, kad žmonėms nekyla klausimas, jeigu jis toks stebuklingas – tai kodėl tuomet nevartojamas tradicinėje medicinoje?

„Nėra atlikta jokios studijos ar patvirtintų duomenų, kad įrodytų jo veiksmingumą.

Pavyzdžiui, jeigu žmogus serga vėžiu, jo organizmas išsekęs, o čia pradedamas vartoti pelėsis – aktyvi gyvybės forma, juk nežinia, kaip organizmas gali sureaguoti“, – tvirtino specialistė.

Anot jos, kas gali garantuoti, kad auginant kelintą grybą iš vieno ir to paties, ilgainiui nesikeičia jo savybės.

„Yra tekę bendrauti su pacientais, kurie vartojo grybą, bet nė vieno stebuklo dar nemačiau“, – sakė E.Gavelienė.


Grybų mikroorganizmų antpilai populiarūs ne tik Rusijoje. Pavyzdžiui, JAV gėrimas, gautas fermentuojant arbatos grybu, dar vadinamas „Kombucha Tea“, turi gausybę gerbėjų. Verslios įmonės netgi gamina šį gėrimą pardavimui. Pavyzdžiui, bendrovė „Golden Temple“ gamina visą Kombucha arbatos liniją prekiniu „Yogi Tea“ pavadinimu. Šioje linijoje yra gėrimai iš juodosios arbatos, žaliosios arbatos koncentratas, „organikas“ bei arbatos grybo ekstrakto koncentratas kapsulių pavidalu.

Tuo tarpu Rusijoje antpilų gamybos pramonė taip ir liko vystoma tik už savų namų durų. Anksčiau grybai buvo perduodami ar parduodami tik iš rankų į rankas, tarp pažįstamų žmonių. O dabar įvairiuose tinklalapiuose, ypač – bloguose, rašančiuose sveikatos tema, gausu pasiūlymų įsigyti arbatos, kefyro ar ryžio grybą – mokamai ir nemokamai. Bet ne viskuo, kas siūloma internetu, verta šventai pasitikėti. Pavyzdžiui, vietoj kefyro bakterijų neretai parduodamos paprastos bifidobakterijos iš vaistinės.

Oficialioji medicina nepatvirtina, bet ir neneigia arbatos, kefyro ir ryžio grybų antpilų vartojimo naudos. Bet kalbant apie stebuklingas gydomąsias tokių antpilų savybes, turbūt geriausia būtų vadovautis sena taisykle: „Jei tikite, vadinasi, ir poveikis bus“.

Medikų požiūris į „grybų kompotus“, taip pat ir tokių simpatiškų arbatos grybų sporų, yra nevienareikšmiškas, rašo mail.ru.

Dietologė Tamara Popova mano, kad nors griežtų kontraindikacijų grybų antpilų vartojimui nenustatyta, juos derėtų vertinti atsargiai. Ypač žmonėms, kurie turi problemų su virškinimo trakto rūgštingumu bei kepenų veikla. Reguliarus grybų antpilų vartojimas gali sukelti pavojingą rūgšties perteklių organizme. Tuo pačiu šios liaudiškos gydymo priemonės puikiai tinka organizmui valyti.

Dietologas ir gastroenterologas Valerijus Sergejevas iš estetinės medicinos klinikos „Telos Beauty“ priduria, kad grybų antpilai pasižymi antiseptinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Bet jie jokiu būdu negydo, o tik gali pagerinti organizmo gebėjimą regeneruotis ir stiprėti. Šis medikas rekomenduoja būtinai pasikonsultuoti su savo gydančiu gydytoju ir tik po to ragauti gėrimus, gautus veikiant įvairiomis grybų kultūromis, ypač jei sergama tokiomis ligomis, kaip opaligė bei gastritas.


Musu pediatre GRIEZTAI uzdraude vartoti Tibeto gryba ne tik vaikams, bet ir mums, suaugsiems.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 11 03, 08:42)
Pries domedamasi stebuklingingais isgijimais ir naujais papildais, pavartau google blush2.gif Siaip ar taip, apie Tibeto gryba is mediku puses-neigiami atsiliepimai.

na as nesiliauju stebetis sio forumo lankytojomis. Jau ne vienoje temoje susiduriau, kad mamytems visiskai neidomu nei salutiniai poveikiai, nei blogosios savybes, svarbu kazkam kazkada (galimai) padejo.
Susimastykime pries pradedamos vartoti neaiskios kilmes produktus, o tuo labiau pries duodamos ju vaikams
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Man mama davė Indijos ryžiukų , kurie užsipila pienu . Skonis kaip naturalaus jogurto arba rūgpienio . Ji jau 2 savaites geria , tai sakė kad susitvarkė žarnynas , nebekyla rūgštis skrandyje . thumbup.gif Bandysiu ir aš . Visą litaniją apie tą ryžiuką parašysiu vėliau .

QUOTE(Adatėlė @ 2009 10 25, 12:40)
Geriu pieno gryba jau daugiau kaip puse metu------pastebejau ,kad kai vakare as ji isgeriu-rytinis slapimas buna neskaidrus-drumzlinas blink.gif Neskauda ir niekada neskaudejo nei inkstu ,nei pusles . Cia gerai ar reik mesti tuos eksperimentus su tuo grybuku?

Ar žinote kad 20 dienų pavartojus , reikia 10 dienų pertrauką daryti ? 4u.gif

QUOTE
Musu pediatre GRIEZTAI uzdraude vartoti Tibeto gryba ne tik vaikams, bet ir mums, suaugsiems.

Apie mūsų pediatrus geriau nešnekėkime schmoll.gif Tas grybas daug daugiau naudos organizmui duoda , negu tie patys Actimelai ir Activijos , kuriuos vartojant (būtent) kiekvieną dieną viskas taip gražu...tik kainą pažiūrėkit . O be to ten chemija , ir dar su koncervantais . O savo pediatro paklausius , tai jis užkiš jus neorganinės kilmės tabletėmis ir kapsulėmis , tik kad turėtų bonusą . tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(antracite @ 2009 11 30, 00:45)
Apie mūsų pediatrus geriau nešnekėkime  schmoll.gif  Tas grybas daug daugiau naudos organizmui duoda , negu tie patys Actimelai ir Activijos , kuriuos vartojant (būtent) kiekvieną dieną viskas taip gražu...tik kainą pažiūrėkit . O be to ten chemija , ir dar su koncervantais . O savo pediatro paklausius , tai jis užkiš jus neorganinės kilmės tabletėmis ir kapsulėmis , tik kad turėtų bonusą .  tongue.gif

Na musu pediatre, vadinasi, puiki, is musu neuzsidirbineja, nes visokius actimelius bei aktivias irgi uzdraude vartoti del dedamu liuosinanciu vaistu i juos tongue.gif O ir piliuliu nepataria vartoti, sako, geriau paprasta ekologiska kefyra, sveikiau ir naudingiau bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(antracite @ 2009 11 29, 23:18)
Ar žinote kad 20 dienų pavartojus , reikia 10 dienų pertrauką daryti ?  4u.gif


Kaip ir visur turi būti saikas.
Ir žolelių arbatas vartojant reikia daryti pertraukas.
O dėl visų actimel,activia ir t.t. turiu tvirtą nuomonę,kad nėr geriau už lietuviškas pasukas ar kefyrą.Įsimetei uogų ir super gėrimas,jei nori saldžiau thumbup.gif
Atsakyti
Na ar kam nors kas pasikeite pavartojus tibeto pieno gryba ? jei taip kas ir kiek laiko jau vartojate ? g.gif
Atsakyti