Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinė svajonė

Čia maniškės:
Trumpalaikė svajonė - 1,5 metų. Įrengti ir apstatyti savo butuką. Tuo pačiu išlaikant minimalų rezervą ekstra atvejams, bei nuvykti į Paryžių
Vidutinės trukmės - 3 metų - atsikratyti skolų likučių (šiai dienai neapsimoka, nes terminuotų indėlių palūkanos didesnei nei esamų skolų) bei išlaikyti rezervą ekstra atvejams.
Ilgalaikė - kuo labiau sumažinti būsto paskolą.
Rožinė - sukaupti pakankamą kapitalą, kad būtų galima normaliai gyvent iš palūkanų, o dirbti dėl malonumo, o ne dėl algos.
Atsakyti
taip-svajoti niekas nedraudzia,bet kai nera kaip tu svajoniu paverst realybe tai ir svajot nebesinori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(avy @ 2009 06 30, 15:33)
taip-svajoti niekas nedraudzia,bet kai nera kaip tu svajoniu paverst realybe tai ir svajot nebesinori verysad.gif
visada reikia svajoti ir siekti svajoniu smile.gif nekonkreti svajone neissipildo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2009 06 28, 22:35)
patarimas vienas  cool.gif  tapti savi verslo seimininku - ir paciam nusistatyti darbo valandas wink.gif


Na jo,bet tai neimanoma vos prasitempiant nuo algos iki algos,taigi lieka tik pasvajoti.Man pasidaryti savo versla...labai brangu butu,reiktu koki milijona susimedzioti pries tai,nes ir hobi turiu nepigu lotuliukas.gif
Labai labai noreciau nusipirkti busika ir patraukti su juo kur ratai nesa,kur akys veda...taip kokiam pusmeciui... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano svajonių svajonė - NUOSAVAS NAMAS ax.gif . Dabar gyvenam kartu su mano tėvais, nes finansinės galimybės kolkas neleidžia kitaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nerilyte @ 2009 06 30, 17:55)
Mano svajonių svajonė - NUOSAVAS NAMAS  ax.gif . Dabar gyvenam kartu su mano tėvais, nes finansinės galimybės kolkas neleidžia kitaip  verysad.gif



mano atvejis lygiai toks pat mirksiukas.gif taip kad puikiai suprantu kaip jautiesi ir koks lobis butu nuosavas namas ax.gif wub.gif mes su tevais taip pat nuosavame name gyvenam, bet niekas labiau nervu negadina , kaip tevai ir broliai su seserim doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano svajone nuosavas namas gal uz kokiu 5 metu, be jokiu banko isipareigojimu, cia tik rozine svajone, jei bent sodeli isgyciau poilsiui ax.gif
Atsakyti
Mano svajoniu daugiau nei viena: savas verslas, butas/namas, patinkantis darbas ir krizes pabaiga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 06 30, 16:29)
Labai labai noreciau nusipirkti busika ir patraukti su juo kur ratai nesa,kur akys veda...taip kokiam pusmeciui... lotuliukas.gif


turim tokia pacia svajone thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 07 26, 01:03)
turim tokia pacia svajone thumbup.gif

As irgi noreciau islekti i siltus krastus su ramia galva drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu susitvarkyti sodybą taip, kad galėčiau ten gyventi pastoviai. VISADA ir NUOLAT. Tam reikia ne tik pinigėlių, bet ir pakankamai pamišusio vyriškio, kuris leistųsi į tokią gyvenimo avantiūrą kartu su manimi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 06 30, 16:29)
Na jo,bet tai neimanoma vos prasitempiant nuo algos iki algos,taigi lieka tik pasvajoti.Man pasidaryti savo versla...labai brangu butu,reiktu koki milijona susimedzioti pries tai,nes ir hobi turiu nepigu lotuliukas.gif
Labai labai noreciau nusipirkti busika ir patraukti su juo kur ratai nesa,kur akys veda...taip kokiam pusmeciui... lotuliukas.gif


Tai gal reik tą hobį paverst į verslą? mirksiukas.gif

Ech, aš irgi noriu į keliones. Mano svajonės būtų tokios:

2009 -
sutaupyt rezervą pakankamai didelį;
nukeliaut į vieną tolimą kraštą su drauge;
nukeliaut į netolimą kraštą;


2010 - 2012
pabaigt mokėt paskolą;
nukeliaut į kitą tolimą kraštą;

Ilgalaikės

Dar turiu svajonę įsigyt nuosavą būstą, bet kol kas tai svajonė, kai pajamos neaiškios ir jų vos pakanka. Be to, nenoriu susipančiot paskola ilgam laikotarpiui. schmoll.gif

Ir noriu sutaupyt dukros mokslams (studijoms) ax.gif
Atsakyti