Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinė svajonė

is tiesu juk visa ko pradziu pradzia musu galvose...turiu keleta tikslu-anksciau laiko atiduoti paskola uz namuka (susiverzem su vyru dirzus ir ijungem rimta taupymo programa), o kita ne finansine, kad savu kiemu ir namais dziaugtumemes ne tik mudu, bet musus busimas lialius...
Atsakyti
nu dar- parašiau didžiausią svajonę, o mažesnioji: susirasti darbą pagal specialybę lotuliukas.gif arba dar geriau- pagaliau kažkaip atrasti pinigų anglų kalbos kursams spjauti į viską ir stot į doktorantūrą... O tada- gal univere pasilikti dėstyti lotuliukas.gif jei jau bobų taip niekam nereik unsure.gif
Atsakyti

Dziaugiuosi, kad Palaiminta, uzvede tema spie finansine svajone. Juk viskas prasideda nuo svajoniu ir noru. Kai turi aisku ir ikvepianti tiksla, visada randi priemoniu ir budu, kaip ta tiksla pasiekti. Svarbu zinoti ka konkreciai nori pasiekti.

Viena diena pajutau, kad ne aš valdau pinigus, o pinigai valdo mane. Gyvenome nuo vieno atlyginimo iki kito, tačiau nemąstėme, nekėlėme sau tikslų ko norime pasiekti, turėti, įsįigyti. Ir vieną dieną, tiksliau vieną rūškaną pirmadienį, pajutau, kad VISKAS. Daugiau taip nebenoriu.

Atsisedau ir labai aiskiau susirasiau savo finansinius tikslus 10 metu i prieki. Ivardinau sau aiskiai 4 tikslus.

Vienas is tikslu buvo ismokti valdyti pinigus.Per tuos metus labai daug skaiciau literaturos apie asmeniniu finansu valdyma, taupyma, dalyvavau seminaruose.

Nuo finansiniu tikslu nustatymo praėjo beveik 3 metai ir dalis ivardintu tikslu jau pasiekta. Dabar judu treciojo tikslo link - finansines nepriklausomybes link.


Atsakyti
QUOTE(asara1 @ 2009 04 19, 13:51)
Dziaugiuosi, kad Palaiminta, uzvede tema spie finansine svajone. Juk viskas prasideda nuo svajoniu ir noru. Kai turi aisku ir ikvepianti tiksla, visada randi priemoniu ir budu, kaip ta tiksla pasiekti. Svarbu zinoti ka konkreciai nori pasiekti.

Viena diena pajutau, kad ne aš valdau pinigus, o pinigai valdo mane. Gyvenome nuo vieno atlyginimo iki kito, tačiau nemąstėme, nekėlėme sau tikslų ko norime pasiekti, turėti,  įsįigyti. Ir vieną dieną, tiksliau vieną rūškaną pirmadienį, pajutau, kad VISKAS. Daugiau  taip nebenoriu.

Atsisedau ir labai aiskiau susirasiau savo finansinius tikslus 10 metu i prieki. Ivardinau sau aiskiai 4 tikslus.

Vienas is tikslu buvo ismokti valdyti pinigus.Per tuos metus labai daug skaiciau literaturos apie asmeniniu finansu valdyma, taupyma, dalyvavau seminaruose.

Nuo finansiniu tikslu nustatymo praėjo beveik 3 metai ir dalis ivardintu tikslu jau pasiekta. Dabar judu  treciojo tikslo link - finansines nepriklausomybes link.


Smagu skaityt.
O kokias knygas skaitėt?
Atsakyti
Einamoji mano finansinė svajonė, ne tik svajonė, bet ir tikslas - atiduoti visas skolas ir, kiek įmanoma, sumažinti būsto paskolą. Vėliau norėčiau visai išmokėti būsto paskolą ir kad galėtume kas mėnesį bent po 10-20 procentų atidėti taupymui. O tada jau norėtųsi namo, automobilio geresnio, svajoju Indiją, Ameriką, Italiją pamatyti.... blush2.gif Na, žiūrėsim, kaip seksis 4u.gif Nors su pinigais dabar ir labai sunki padėtis pas mus, stengiuosi, kiek galiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 04 23, 12:07)
Einamoji mano finansinė svajonė, ne tik svajonė, bet ir tikslas - atiduoti visas skolas ir, kiek įmanoma, sumažinti būsto paskolą. Vėliau norėčiau visai išmokėti būsto paskolą ir kad galėtume kas mėnesį bent po 10-20 procentų atidėti taupymui. O tada jau norėtųsi namo, automobilio geresnio, svajoju Indiją, Ameriką, Italiją pamatyti....  blush2.gif Na, žiūrėsim, kaip seksis  4u.gif Nors su pinigais dabar ir labai sunki padėtis pas mus, stengiuosi, kiek galiu  blush2.gif

Labai konkrečios svajonės. O kiek joms reikia tiksliai pinigų susiskaičiavot? ir kada norit tai padaryt? Nes tokie žodžiai kaip "kiek įmanoma", "vėliau", "visas skolas", "norėtųsi". Kiek skolų Lt. reikia atiduot iki tos ir tos dienos? Iki kada reikia atiduot paskolą būsto ir kiek pinigų tam reikia?
Kokio namo norit? Kaip jis atrodys? Kur stovės? Koks eksterjeras: langai, durys, stogas, projektas namo, interjeras, kiek kambarių, kelių aukštų, langai kokie, oranžerija, židinys ir t.t.? Kuo daugiau smulkmenų žinosit tuo bus lengviau siekti svajonės. Taip pat žinokit kiek kainuoja toks Jūsų svajonių namas?
Tas pats ir su automobiliu. Kokia markė, modelis, kokia papildoam įranga?
Indija, Amerika, Italija ką konkrečiai ten norit pamatyt? Jau dabar galit susidaryt maršrutą. Bus lengviau rinkti pinigus. smile.gif
Bandykit taip pasirašyt. Būtinai tai padarykit raštu ir pasidėkit, kad esant reikalui galėtumėte atsiversti ir pasiskaityti. Gal mintys keisis. Atsiras didesnių norų. Svarbiausia neribokite svajonių, jei norit namo ant jūros kranto taip ir rašykit. Kai svajosit apie namą Bahamuose, gal rasite tinkam variantą kur nors Nidoj. aišku ne tas apts bet geriau nei kokiam Balbieriškį... smile.gif Neribokite savo svajonių dabartinėmis galimybėmis. Jos keičiasi. smile.gif
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 04 23, 00:02)
Smagu skaityt.
O kokias knygas skaitėt?


Nieko Tokio, as jau treji metai domiuosi taupymo ir turto kaupimo principais ( nuo tada, kai viena diena nusprendziau, kad noriu gyventi kitaip mirksiukas.gif ). Esu perskaicius daug literaturos apie asmeniniu finansu valdyma ( lietuviu, rusu , anglu kalbomis).
Bet svarbiausia, kad tuos principus, kuriuos as perskaiciau, taikiau ir taikau praktiskai. Ir , kaip minejau, labai svarbu nusistatyti tiksla - koks tavo finansinis tikslas, kodel tau svarbu pasiekti si tiksla, kas bus kitaip, kai ji pasieksi ?

Tai padidina motyvacija ir leidzia nesustoti pusiaukeleje. Daug kas sako, " As nemoku taupyti". Bet klausimas, ar tikrai nori to ismokti ? Juk kaip ismokstama vairuoti automobili, gaminti , taip galima ismokti ir asmeniniu finansu valdymo ax.gif

O knygos apie asmeninius finansus lietuviu kalba, padariusios didziausia itaka :
Bodo Schafer "Kelias i finansine laisve", David Bach "Milijonierius automatiskai", "Trutingiausias Babilono zmogus"
Atsakyti
QUOTE(NiekoTokio @ 2009 04 23, 14:29)
Labai konkrečios svajonės. O kiek joms reikia tiksliai pinigų susiskaičiavot? ir kada norit tai padaryt? Nes tokie žodžiai kaip "kiek įmanoma", "vėliau", "visas skolas", "norėtųsi". Kiek skolų Lt. reikia atiduot iki tos ir tos dienos? Iki kada reikia atiduot paskolą būsto ir kiek pinigų tam reikia?
Kokio namo norit? Kaip jis atrodys? Kur stovės? Koks eksterjeras: langai, durys, stogas, projektas namo, interjeras, kiek kambarių, kelių aukštų, langai kokie, oranžerija, židinys ir t.t.? Kuo daugiau smulkmenų žinosit tuo bus lengviau siekti svajonės. Taip pat žinokit kiek kainuoja toks Jūsų svajonių namas?
Tas pats ir su automobiliu. Kokia markė, modelis, kokia papildoam įranga?
Indija, Amerika, Italija ką konkrečiai ten norit pamatyt? Jau dabar galit susidaryt maršrutą. Bus lengviau rinkti pinigus. smile.gif
Bandykit taip pasirašyt. Būtinai tai padarykit raštu ir pasidėkit, kad esant reikalui galėtumėte atsiversti ir pasiskaityti. Gal mintys keisis. Atsiras didesnių norų. Svarbiausia neribokite svajonių, jei norit namo ant jūros kranto taip ir rašykit. Kai svajosit apie namą Bahamuose, gal rasite tinkam variantą kur nors Nidoj. aišku ne tas apts bet geriau nei kokiam Balbieriškį... smile.gif Neribokite savo svajonių dabartinėmis galimybėmis. Jos keičiasi. smile.gif
Sėkmės smile.gif

Labai ačiū už patarimus mirksiukas.gif Aš turiu viską konkrečiai susirašius, su sumomis, su viskuo, tik čia neparašiau konkrečiai nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 04 24, 12:16)
Labai ačiū už patarimus  mirksiukas.gif Aš turiu viską konkrečiai susirašius, su sumomis, su viskuo, tik čia neparašiau konkrečiai nieko  4u.gif

Puiku smile.gif

Papildyta:
QUOTE(asara1 @ 2009 04 24, 06:45)
Nieko Tokio, as jau treji metai domiuosi taupymo ir turto kaupimo principais


Aš mažiau... smile.gif Tik 2 metus smile.gif
Kadangi dirbu pardavimuose tai dar ir apie tai paskaitau. smile.gif Pirma knyga buvo B. Schaferio "Kelias į finansinę laisvę". Perskaičiau daug knygų. Dar daug liko perskaityt, be to jų atsiranda vis naujų, o ir laiko tam nebėra. Dėl susiklosčiusių asmeninių reikalų atsirado poreikis pereiti prie darbų nuo skaitymo ir informacijos kaupimo, tai dabar minimaliai skaitau, bet stengiuosi daugiau daryti:) atrodo pavyksta viskas. Tik, kaip ir visiems, prisiverst sunku smile.gif Daug geriau gyvent nuo algos iki algos, vakarais saugiai ir jaukiai įsitaisius namie ant sofos su buteliu alaus prieš kompiuterį. smile.gif Kai turiu konkrečius tikslus tai tam sėdėjimui nelieka laiko. smile.gif
Atsakyti
Sveiki mamytes ir teveliai smile.gif
Graziai skamba finansine laisve, o siuo metu trumpasis mano tikslas - pasiekti laisve nuo mokslo darbu g.gif kam man reikalinga Jusu pagalba, todel kreipiuosi i Jus su prasymu blush2.gif - paaukoti man kelias minutes savo brangaus laiko ir uzpildyti anketa, kuri tikrai nera sudetinga ir ilga...

Is anksto dekoju uz supratinguma, pagalba ir aktyvuma 4u.gif

Tereikia paspausti sia nuoroda: http://www.publika.l...187f60a358.html
Atsakyti
Turiu svajone.
Įsigyti Vakarų Europoje parduotuvėles ir jose prekiauti savo megztais gaiminiais.
Atsakyti
Dauguma čia rašančių, nori nedirbti, o gyventi iš palūkanų.... reikia kažką dirbti ar veikti, nes išdurnėti galima, nieko neveikiant smile.gif.

Mano tikslas iki 30 metų, susitvarkyti visą savo gerbūvį, turėti namą šalia kokio ežero, auto man nelabai aktualu.. Šiaip norėčiau turėti tokią laisvę, jog galėčiau skirti beveik visą dėmesį savo būsimai šeimai.. tai yra mano svajonė, kurią tikiuosi per 7 metus įgyvendinsiu 4u.gif
Atsakyti