Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 11:25)

Jau nei zodzio pasakyti nebegalima  blush2.gif

galima. ir ne viena zodi. bet nereik kai subraizytai plokstelei atkartot, arba mokyt ta, kuri pati sako... nu zodziu - jauties visus norinti pamokyt toks vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 24, 14:54)
Kryžminė alergija būna tada, kai žmogus yra alergiškas skirtingams, bet tos pačios rūšies produktams. Pvz. jei žmogus alergiškas kiaušiniui, tikėtina, kad jis bus alergiškas ir vištienai.  unsure.gif


va, sugalvojau: chia ne tiek svarbu, ar antigenai giminishki, ar ne, o tai, kad DU veiksniai veikia KARTU, kiekvienas atskirai - ne. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 12:15)

Cia man taip buvo per  nestuke.gif  Valgiau sokolada kilogramais, ne diena be jo nepraeidavo, tai buvau visa isberta  doh.gif  Bet vistiek atsisakyti nesugebejau. Tik po gimdymo nebevalgiau, tai praejo. Nors kazkada kelias plyteles suvalgiau, ir mano maziuke isbere. Visgi man atrodo turejau priklausomybe nuo sokolado  blush2.gif  Dabar jau nebevalgau kelis men ir net nesinori  rolleyes.gif

Na va, ir pridarei savo mažylei bėdos - turi alergiją tikriausiai viskam, kur yra kakava. Kitas lengva mokyti, o pati negalėjai pilvelio gyventojos labui nekimšti kilogramais šokolado. Vadinasi, teorija su praktika kartais prasilenkia, ane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 25, 12:34)
galima. ir ne viena zodi. bet nereik kai subraizytai plokstelei atkartot, arba mokyt ta, kuri pati sako... nu zodziu - jauties visus norinti pamokyt toks vaizdas.


As tik pritariau tavo zodziams.
Papildyta:
QUOTE(laukinukė @ 2007 06 25, 12:44)
Na va, ir pridarei savo mažylei bėdos - turi alergiją tikriausiai viskam, kur yra kakava. Kitas lengva mokyti, o pati negalėjai pilvelio gyventojos labui nekimšti kilogramais šokolado. Vadinasi, teorija su praktika kartais prasilenkia, ane  mirksiukas.gif


As ir teoriskai tai zinojau. Tik gal tau pasirodys juokinga, kad gali but priklausomybe nuo sokolado (neka labiau nusileidzianti priklausomybei cigaretems), o ir visos zinom,kai nestumo metu norisi ir to, ir ano, ir reta atsisakom. Deja, man norejosi tik sokolado. Tuo, kad per nestuma valgytam maistui veliau yra vaikutis alergiskas, as netikiu. Kakava apskritai yra alergizuojantis produktas.
Dabar taip iseitu, kad vaikai yra labiau jautrus citrusiniams vaisiams, kakavai, riesutams, todel, kad visos mamkos nestumo metu kemsa tik tai?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 12:57)

As ir teoriskai tai zinojau. Tik gal tau pasirodys juokinga, kad gali but priklausomybe nuo sokolado (neka labiau nusileidzianti priklausomybei cigaretems), o ir visos zinom,kai nestumo metu norisi ir to, ir ano, ir reta atsisakom. Deja, man norejosi tik sokolado. Tuo, kad per nestuma valgytam maistui veliau yra vaikutis alergiskas, as netikiu. Kakava apskritai yra alergizuojantis produktas.
Dabar taip iseitu, kad vaikai yra labiau jautrus citrusiniams vaisiams, kakavai, riesutams, todel, kad visos mamkos nestumo metu kemsa tik tai?

Tai aš ir sakau, kad teorija nuo praktikos laaaabai skiriasi.
Rūkymo ir alkoholio kažkaip didžioji dalis būsimų mamų sugeba atsisakyti nėštumo metu, tai dėl taip mylimo vaikelio tikrai buvo galima susilaikyti ir nuo šokolado.
Dėl alergijos tai galima tikėti, galima ne, bet tiesioginis ryšys tarp piktnaudžiavimo alergizuojančiu maistu nėštumo metus ir vaiko alergijos visgi egzistuoja. Taviškę tai išbėrė.
Matai, kaip gaunasi - įnirtingai įrodinėji mamoms, kokios jos negeros, kad nemaitina, o savo klaidoms atrandi iš karto pasiteisinimą. Tas krislelis kito akyje juk geriau matosi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 12:57)
As tik pritariau tavo zodziams.
Papildyta:
As ir teoriskai tai zinojau. Tik gal tau pasirodys juokinga, kad gali but priklausomybe nuo sokolado (neka labiau nusileidzianti priklausomybei cigaretems), o ir visos zinom,kai nestumo metu norisi ir to, ir ano, ir reta atsisakom. Deja, man norejosi tik sokolado. Tuo, kad per nestuma valgytam maistui veliau yra vaikutis alergiskas, as netikiu. Kakava apskritai yra alergizuojantis produktas.
Dabar taip iseitu, kad vaikai yra labiau jautrus citrusiniams vaisiams, kakavai, riesutams, todel, kad visos mamkos nestumo metu kemsa tik tai?


O kodėl netiki?
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 06 25, 14:13)
Tai aš ir sakau, kad teorija nuo praktikos laaaabai skiriasi.
Rūkymo ir alkoholio kažkaip didžioji dalis būsimų mamų sugeba atsisakyti nėštumo metu, tai dėl taip mylimo vaikelio tikrai buvo galima susilaikyti ir nuo šokolado.
Dėl alergijos tai galima tikėti, galima ne, bet tiesioginis ryšys tarp piktnaudžiavimo alergizuojančiu maistu nėštumo metus ir vaiko alergijos visgi egzistuoja. Taviškę tai išbėrė.
Matai, kaip gaunasi - įnirtingai įrodinėji mamoms, kokios jos negeros, kad nemaitina, o savo klaidoms atrandi iš karto pasiteisinimą. Tas krislelis kito akyje juk geriau matosi?  mirksiukas.gif


O is kur as galejau zinot, kad alergizuos? Juk nuo vieno produkto alergizuoja, nuo kito ne (nors jie abu butu is alergizuojanciu saraso).
Ir as NESAKIAU, kad jos NEGEROS.
Ir tu nelygink sokolado su alkoholiu, cia didziulis skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 09:25)
Taip yra todel, kad maitinant MP nevisada imanoma visiskai nevalgyti to, kas gali alergizuoti. Todel alergija kai kuriems produktams gali likti, o kitiems - po kurio laiko isnykti. Tu to nepastebejai, nes maitinai misinukais, jie nealergizavo taviskiu, ir jie is alergiju "isaugo".
Nors as va kelias dienas maitinau tik misinuku, nes geriau antibiotikus, tai maniske pabere... Nors ir nedaviau jokio naujo produkto. O paskui su MP vel viskas susitvarke ax.gif

ir vel tu mane mokini blink.gif
del vaiko galejai pasistenkti nevalgyti sokolado kilogramais.siaip ir as per nestuma labai norejau sokolado ir valgiau.po 1 sokolada i diena,manes nebere,vaiko irgi.
as maitinau ir mp,taigi kad ir per toki neilga laika bucia pastebejusi.as rasiau kad mano vaikai NERA alergiski VISISKAI NIEKAM.o tu vel porini kad jie isaugo.
na tikriausiai tu apie svetimus vaikus zinai geriau. doh.gif bet apie saviski...........................
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 25, 14:18)
O kodėl netiki?


Zinojau apie tokia teorija, bet juk ne visom teorijom mes tikim blush2.gif Kurkas logiskiau man atrode tai, kad maitinant MP produktai gali sukelt alergija, o ne nestumo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 06 24, 23:39)
2003 m. lietuvos alergologu AD diagnostikos ir gydymo metodika Prie sio dokumento rengimo prisidejo ir musu alergologe (N.Shuliokiene)  4u.gif
tai tiek - mums su shita diskusija reiktu kraustytis i alergishku vaiku skyreli  4u.gif  4u.gif  4u.gif


čia labai geras straipsnis, ačiū 4u.gif
Bet man įdomu tik viena: mes esame aplankę daug alergologų Lietuvoje. Iš jų rinkomės geriausią, ir nė vienas neužsiminė apie galimybę turėti AD be alergijos. Kai aš pati pakišau tokią mintį, iš manęs pasijuokė.
Tik dermatologė pasakė, kad tai nėra alergija, tai yra odos liga visiškai nepriklausanti nuo išorės veiksnių. g.gif
Ačiū Dievui, dabar mes gydomės kitais būdais ir kol kas veiksmingais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 25, 15:42)
ir vel tu mane mokini blink.gif
del vaiko galejai pasistenkti nevalgyti sokolado kilogramais.siaip ir as per nestuma labai norejau sokolado ir valgiau.po 1 sokolada i diena,manes nebere,vaiko irgi.
as maitinau ir mp,taigi kad ir per toki neilga laika bucia pastebejusi.as rasiau kad mano vaikai NERA alergiski VISISKAI NIEKAM.o tu vel porini kad jie isaugo.
na tikriausiai tu apie svetimus vaikus zinai geriau. doh.gif bet apie saviski...........................


Ne taip supratai. Kaip viena mamyte cia rase, kad vaikuti vienu metu gali sualergizuoti kazkuris produktas, taciau jo kuri laika nedavus veliau jis jau nebealergizuoja. Vadinasi, is alergijos "isaugo". O kadangi tu davei misinukus is pradziu, tai joks tavo suvalgytas produktas nesualergizavo ir neijautrino vaikuciu organizmo, todel ir nealergiski. Ir tu man parodyk sitoj zinutej, kur as tave ka mokinu blink.gif
Ir beto as valgiau maziau uz tave sokolado, jei sakai,kad tu 1 i diena. Ir va, sualergizavo.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 25, 09:15)
tai as parasiau kad namanau kad reik, o tu mokai - kaip visad  doh.gif
nevalgo jis tyreliu, valgo tik obuoli - ir ta nesumastyk jam gremzt - reik skiltele duot. kaip ir agurka bei morka zalia...

maniskis viska valgo!bet obuolys,agurkas ir morka turi buti duodami i ranka ir "cieli" lotuliukas.gif
Atsakyti