Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 15:43)
Zinojau apie tokia teorija, bet juk ne visom teorijom mes tikim  blush2.gif  Kurkas logiskiau man atrode tai, kad maitinant MP produktai gali sukelt alergija, o ne nestumo metu  g.gif


Įdomi tavo pozicija. Toks jausmas kad vieną dieną šventai tiki visomis teorijomis susijusiomis su MP, o kitą dieną jau nebe. Toks jausmas, kad neturi savo tvirtos nuomonės.
Beje, kiek tai realu, nežinau. Bet mano ginekologė ir po to vaiko alergologė patvirtino, kad alergiją gimusiam vaikui gali sukelti ir mamos nėštumo metu naudoti vitaminai. Ir ypač pabrėžė buvusią Materną. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 12:15)
na tai gal geriau tada duoti saldziu vaisiu ar uogu, o ne cukraus. Juk is jo jokios naudos  doh.gif
Papildyta:
Cia man taip buvo per  nestuke.gif  Valgiau sokolada kilogramais, ne diena be jo nepraeidavo, tai buvau visa isberta  doh.gif  Bet vistiek atsisakyti nesugebejau. Tik po gimdymo nebevalgiau, tai praejo. Nors kazkada kelias plyteles suvalgiau, ir mano maziuke isbere. Visgi man atrodo turejau priklausomybe nuo sokolado  blush2.gif  Dabar jau nebevalgau kelis men ir net nesinori  rolleyes.gif


o cukrus, zinok, naudingas. jame yra angliavandeniu, kurie reikalingi besivystancioms smegenims vaiko. tik aisku, kas per daug, tai nesveika, kaip ir visa kita. 4u.gif
o tavo maziuke kartais nera alergiska kakavai dabar? unsure.gif na, ta prasme viskam, kur jos yra?

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 12:57)
As tik pritariau tavo zodziams.
Papildyta:
As ir teoriskai tai zinojau. Tik gal tau pasirodys juokinga, kad gali but priklausomybe nuo sokolado (neka labiau nusileidzianti priklausomybei cigaretems), o ir visos zinom,kai nestumo metu norisi ir to, ir ano, ir reta atsisakom. Deja, man norejosi tik sokolado. Tuo, kad per nestuma valgytam maistui veliau yra vaikutis alergiskas, as netikiu. Kakava apskritai yra alergizuojantis produktas.
Dabar taip iseitu, kad vaikai yra labiau jautrus citrusiniams vaisiams, kakavai, riesutams, todel, kad visos mamkos nestumo metu kemsa tik tai?


o kodel tu netiki? mano MB pvz yra alergiskas viskam, kas turi kakavo, ir alternatyvios medicinos centre jam nustate, kad tai kile nuo mamos nestumo metu suvartoto per didelio kiekio sio produkto verysad.gif tai paklausem jo mamos, ar valge ko, kas daug kakavo turi, tai ji sake. kad nenormaliai kimso kazkoki ten sokolada, kur rusu laikais buvo. karakum lygtais, ar kazkas panasaus... tai va 4u.gif

tiesa, o citrusiniu vaisiu didelis kiekis nestumo metu sukelia alergija ne butent jiems, kai maziukas auga, o aplamai alergizuoja vaika. jis gali buti alergiskas bet kam. jie issaukia padidinta alergijos rizika. nu zodziu gal supratot, ka as cia bandau supasakot. 4u.gif

na, bet jau nukrypom nuo temos, tai nerealiai doh.gif
atsiprasau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri13: 25 birželio 2007 - 15:02
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 09:25)
Taip yra todel, kad maitinant MP nevisada imanoma visiskai nevalgyti to, kas gali alergizuoti. Todel alergija kai kuriems produktams gali likti, o kitiems - po kurio laiko isnykti. Tu to nepastebejai, nes maitinai misinukais, jie nealergizavo taviskiu, ir jie is alergiju "isaugo".

sit as priskiriu pamokymams.tu mano vaiku nepazysti schmoll.gif doh.gif taigi ir neteik ka jie isaugo o ko ne.
ir dar aiskinu asmeniskai tau,kad as misinukus daviau ne is karto.taigi mano vaikai nnebuvo ir nera alergiski ir net neturejo isko isaugt.dabar viskas aisku. tongue.gif
gerai,kad valgei maziau uz mane thumbup.gif ,bet manes nebere o tave taip. mirksiukas.gif
taigi tavo vaikutis turi didesne tikimybe turet alergija sokoladui. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 14:43)
Zinojau apie tokia teorija, bet juk ne visom teorijom mes tikim  blush2.gif  Kurkas logiskiau man atrode tai, kad maitinant MP produktai gali sukelt alergija, o ne nestumo metu  g.gif

siaip yra daktaru, kurie sako, kad tai ka valgai neturi itakos su pienu ir vaiko savijauta...pvz as valgiau viska nuo ko tikrai negali pust pilvo, negali skaudet, o vaikui blogai buvo vistiek. ir kmynu arbata su pienu tipo neskatina pieno gamybos, chalva - taip pat. nestumo metu valgytas maistas gal labiau vaisiaus vystymuisi itakos turi - na - vitaminai visi smile.gif
MANO NUOMONE CIA

QUOTE(butvydiene @ 2007 06 25, 14:48)
maniskis viska valgo!bet obuolys,agurkas ir morka turi buti duodami i ranka ir "cieli" lotuliukas.gif

maniskis kazkaip pasidave vyrui mano ir leidos pamaitinamas kose biggrin.gif
o morka tai siandien sumasciau duot - patiko ziauriai
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 25, 15:50)
Įdomi tavo pozicija. Toks jausmas kad vieną dieną šventai tiki visomis teorijomis susijusiomis su MP, o kitą dieną jau nebe. Toks jausmas, kad neturi savo tvirtos nuomonės.
Beje, kiek tai realu, nežinau. Bet mano ginekologė ir po to vaiko alergologė patvirtino, kad alergiją gimusiam vaikui gali sukelti ir mamos nėštumo metu naudoti vitaminai. Ir ypač pabrėžė buvusią Materną.  rolleyes.gif


O kuo nestumo metu igyta alergija susijusi su MP? blink.gif
Is tikruju taip realiai sunku ir patikrinti, kaip tai susije su nestumo metu valgytais produktais. Reiktu issamiu tyrimu. Juk jeigu ir nebuciau valgiusi sokolado, o per nestuma suvalgyciau, alergija gali but abiem atvejais,nes kakava alergizuojantis produktas. Aisku gali ir nebut. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 25, 14:37)
maniskis kazkaip pasidave vyrui mano ir leidos pamaitinamas kose biggrin.gif
o morka tai siandien sumasciau duot - patiko ziauriai

geriau uz ciulptuka thumbup.gif lotuliukas.gif


as per nestumus(visu tris) daug valgiau obuoliu.gimines temdavo ir temdavo-zinojo kaip as juos megstu lotuliukas.gif
vaikai alergijos obuoliams neturi.sunku kita vaisiu iduot.gali buti prideta visko(bananu,kriausiu,vynuogiu............)vistiek issirinks obuoli. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 06 25, 15:55)
o cukrus, zinok, naudingas. jame yra angliavandeniu, kurie reikalingi besivystancioms smegenims vaiko. tik aisku, kas per daug, tai nesveika, kaip ir visa kita.  4u.gif
o tavo maziuke kartais nera alergiska kakavai dabar?  unsure.gif na, ta prasme viskam, kur jos yra?
o kodel tu netiki? mano MB pvz yra alergiskas viskam, kas turi kakavo, ir alternatyvios medicinos centre jam nustate, kad tai kile nuo mamos nestumo metu suvartoto per didelio kiekio sio produkto  verysad.gif tai paklausem jo mamos, ar valge ko, kas daug kakavo turi, tai ji sake. kad nenormaliai kimso kazkoki ten sokolada, kur rusu laikais buvo. karakum lygtais, ar kazkas panasaus... tai va  4u.gif

tiesa, o citrusiniu vaisiu didelis kiekis nestumo metu sukelia alergija ne butent jiems, kai maziukas auga, o aplamai alergizuoja vaika. jis gali buti alergiskas bet kam. jie issaukia padidinta alergijos rizika. nu zodziu gal supratot, ka as cia bandau supasakot.  4u.gif

na, bet jau nukrypom nuo temos, tai nerealiai  doh.gif
atsiprasau!  4u.gif


Tiesa sakant, nezinau, ar alergiska dabar. Keleta kartu geriau kakavos, koki saldaini suvalgiau (viena), jokios reakcijos. Bet dabar produktu su kakava nebevalgau jau gal 2men. Matyt takart buvau suvalgius per dideli kieki sokolado, todel alergizavo. O siaip juk ir mane pacia buvo isbere nestuke.gif metu, gal nuo sokolado (o gal del hormonu). Tai taip ir neaisku dabar g.gif Bet jau tas manijos laikas praejo, nebenoriu net ziuret i sokolado puse lotuliukas.gif
Citrusiniu tai per visa nestuke.gif ir po to suvalgiau gal 1 apelsina, nelabai megstu juos ir kitus labiau alergizuojancius produktus.
Papildyta:
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 25, 16:03)
sit as priskiriu pamokymams.tu mano vaiku nepazysti  schmoll.gif  doh.gif taigi ir neteik ka jie isaugo o ko ne.
ir dar aiskinu asmeniskai tau,kad as misinukus daviau ne is karto.taigi mano vaikai nnebuvo ir nera alergiski ir net neturejo isko isaugt.dabar viskas aisku. tongue.gif
gerai,kad valgei maziau uz mane thumbup.gif ,bet manes nebere o tave taip. mirksiukas.gif
taigi tavo vaikutis turi didesne tikimybe turet alergija sokoladui. verysad.gif


Maniske taip pat ne iskarto isbere, gal tik 1.5men.
Beto nemanau,kad jei as alergiska,tai ir vaikas bus butinai alergiskas tam.
As savo zinutej tikrai taves nieko nemokau,gi nesakau daryk taip ar anaip tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 25, 17:37)
siaip yra daktaru, kurie sako, kad tai ka valgai neturi itakos su pienu ir vaiko savijauta...pvz as valgiau viska nuo ko tikrai negali pust pilvo, negali skaudet, o vaikui blogai buvo vistiek. ir kmynu arbata su pienu tipo neskatina pieno gamybos, chalva  - taip pat. nestumo metu valgytas maistas gal labiau vaisiaus vystymuisi itakos turi - na  - vitaminai visi smile.gif
MANO NUOMONE CIA
maniskis kazkaip pasidave vyrui mano ir leidos pamaitinamas kose biggrin.gif
o morka tai siandien sumasciau duot - patiko ziauriai


Na matyt jautrus labai organizmas buvo. Maniskei beveik nepute, nors as visalaik geriau Hipp arbata zindyvems, su pankoliu ir dar kazkuo ten, bet nezinau,ar cia nuo jos. g.gif
Del pienuko gamybos, tai mano teorija tokia,kad jo atsiranda ne todel,kad kazka valgo,o todel,kad tiki ,jog skatina gamyba ax.gif

O nuo kada pradejai duoti kieto maistuko?
Papildyta:
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 25, 17:53)
geriau uz ciulptuka thumbup.gif  lotuliukas.gif
as per nestumus(visu tris) daug valgiau obuoliu.gimines temdavo ir temdavo-zinojo kaip as juos megstu lotuliukas.gif
vaikai alergijos obuoliams neturi.sunku kita vaisiu iduot.gali buti prideta visko(bananu,kriausiu,vynuogiu............)vistiek issirinks obuoli. ax.gif


Obuoliukas nera alergizuojantis produktas, todel viena is pirmuju duoda kaip kieta maisteli. Mums tai irgi buvo pirmas vaisius rolleyes.gif Tik kai kuriem gali pusti pilvuka.
As irgi juos labai megstu, bet man pucia nuo ju, tai po cezario galvojau isprotesiu. Zaizda nesugijus,o taip pucia pilva, suplyst galima doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na, teoriju yra visokiu 4u.gif

mylimuke, tai, ka valgai neshtumo metu, tavo kudikis betarpishkai gauna su krauju, todel teorijos, kurios teigia, kad motinos neshtumo metu vartoti produktai gali ijautrinti kudiki ir jam gimus pasireiksh alergija - turi logikos. yra ir prieshingu teoriju: kad kudikio organizmas dar neshtumo metu susipazhysta su ivairiais produktais (kuriais minta mama) ir tiems produktams buna nealergishkas.
zhodzhiu, ish tu dvieju teoriju ash sau pasidariau paprasta ishvada: KAS PER DAUG - NESVEIKA. vadinasi, neshtumo ir zhindymo metu reikia valgyti kuo ivairesni maista, bet nedideliais kiekiais, tada ir visu medzhiagu pakaks, ir alergiju nebus thumbup.gif zhinoma, geriausia valgyti namuose ish shviezhiu produktu gaminta maista thumbup.gif

na, del maternos nesistebiu - kai paskaichiau ju reklamini bukleta, nusprendzhiau, kad gyvenime nepirksiu tokio dalyko, kuriame vos ne kiekvienos medzhiagos du-tris kartus daugiau negu rekomenduojama dienos norma doh.gif

neseniai perskaichiau dar viena idomu dalykeli, susijusi su MP. maistas, kuri valgo mama, shiek tiek pakeichia MP skoni, o kudikis tai pastebi. taip jis neteisiogiai susipazhysta su maistu, kuris yra saugus (nes ji valgo mama), ir veliau, kai gali rinktis - renkasi butent tuos produktus, kuriuos valge mama maitindama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 17:05)
Na matyt jautrus labai organizmas buvo. Maniskei beveik nepute, nors as visalaik geriau Hipp arbata zindyvems, su pankoliu ir dar kazkuo ten, bet nezinau,ar cia nuo jos. g.gif
Del pienuko gamybos, tai mano teorija tokia,kad jo atsiranda ne todel,kad kazka valgo,o todel,kad tiki ,jog skatina gamyba  ax.gif

O nuo kada pradejai duoti kieto maistuko?
Papildyta:
Obuoliukas nera alergizuojantis produktas, todel viena is pirmuju duoda kaip kieta maisteli. Mums tai irgi buvo pirmas vaisius  rolleyes.gif  Tik kai kuriem gali pusti pilvuka.
As irgi juos labai megstu, bet man pucia nuo ju, tai po cezario galvojau isprotesiu. Zaizda nesugijus,o taip pucia pilva, suplyst galima  doh.gif  lotuliukas.gif

as irgi geriau arbata pankolio, kmynu arbata dar. ir valgiau koses praktiskai tik - be nieko, drusku, cukru, pienu - nieko smile.gif na, manajam buvo problems ir tiek
kieta maista duodu po biski nuo 4men kazkur. obuoli kai daviau is pradziu - labai sualergizavo. nuo tada nebeduodu, nors kai pati valgau - lupa is ranku, tai duodu visa ciela su zieve kramtyt - pakramto kaip kamuoliuka ir praeina nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2007 06 25, 18:22)
na, teoriju yra visokiu  4u.gif

mylimuke, tai, ka valgai neshtumo metu, tavo kudikis betarpishkai gauna su krauju, todel teorijos, kurios teigia, kad motinos neshtumo metu vartoti produktai gali ijautrinti kudiki ir jam gimus pasireiksh alergija - turi logikos. yra ir prieshingu teoriju: kad kudikio organizmas dar neshtumo metu susipazhysta su ivairiais produktais (kuriais minta mama) ir tiems produktams buna nealergishkas.
zhodzhiu, ish tu dvieju teoriju ash sau pasidariau paprasta ishvada: KAS PER DAUG - NESVEIKA. vadinasi, neshtumo ir zhindymo metu reikia valgyti kuo ivairesni maista, bet nedideliais kiekiais, tada ir visu medzhiagu pakaks, ir alergiju nebus  thumbup.gif zhinoma, geriausia valgyti namuose ish shviezhiu produktu gaminta maista  thumbup.gif

na, del maternos nesistebiu - kai paskaichiau ju reklamini bukleta, nusprendzhiau, kad gyvenime nepirksiu tokio dalyko, kuriame vos ne kiekvienos medzhiagos du-tris kartus daugiau negu rekomenduojama dienos norma  doh.gif

neseniai perskaichiau dar viena idomu dalykeli, susijusi su MP. maistas, kuri valgo mama, shiek tiek pakeichia MP skoni, o kudikis tai pastebi. taip jis neteisiogiai susipazhysta su maistu, kuris yra saugus (nes ji valgo mama), ir veliau, kai gali rinktis - renkasi butent tuos produktus, kuriuos valge mama maitindama  4u.gif


Ta jau supratau mirksiukas.gif

Del vitaminu,tai visuose su tom paros normom taip yra. Geriau ir geriu Prenatal Care, cia taip pat yra tokiu medziagu, kuriu paros norma keliskart didesne. Normalu ir netgi butina,kad butu 1.5-2 kartus didesne, juk ir kudikelis turi gauti. O kai labai daug tai irgi negerai. Pries tai nestuke.gif metu bandziau Pregnacare (ar kazkaip panasiai),tai netiko, visada vemdavau nuo ju. Nors girdejau ir zinau pavyzdziu,kad ir Materna daug kam netinka.
Del MP skonio,ir as kazkada skaiciau, ypac kai mama uzkanda kokio cesnako hihihi.gif O kad uzauges vaikas panasiai renkasi,tai idomu ax.gif Vadinasi musu atzaleliu tolesne mityba priklauso nuo musu labiau,nei manem rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 25, 18:23)
as irgi geriau arbata pankolio, kmynu arbata dar. ir valgiau koses praktiskai tik - be nieko, drusku, cukru, pienu - nieko smile.gif na, manajam buvo problems ir tiek
kieta maista duodu po biski nuo 4men kazkur. obuoli kai daviau is pradziu - labai sualergizavo. nuo tada nebeduodu, nors kai pati valgau - lupa is ranku, tai duodu visa ciela su zieve kramtyt - pakramto kaip kamuoliuka ir praeina nors biggrin.gif


Taigi vaikam visada norisi to, ka suauge valgo biggrin.gif Na maniske dar nelupa is ranku,bet siaip jei ka nepavojingo valgau,tai duodu palaizyti. Skanauja su pasimegavimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 25, 17:53)
geriau uz ciulptuka thumbup.gif  lotuliukas.gif
as per nestumus(visu tris) daug valgiau obuoliu.gimines temdavo ir temdavo-zinojo kaip as juos megstu lotuliukas.gif
vaikai alergijos obuoliams neturi.sunku kita vaisiu iduot.gali buti prideta visko(bananu,kriausiu,vynuogiu............)vistiek issirinks obuoli. ax.gif


ot saunuoliai vaikuciai! thumbup.gif valgo tai, kas sveikiausia!

QUOTE(mylimuke @ 2007 06 25, 18:05)
Tiesa sakant, nezinau, ar alergiska dabar. Keleta kartu geriau kakavos, koki saldaini suvalgiau (viena), jokios reakcijos. Bet dabar produktu su kakava nebevalgau jau gal 2men. Matyt takart buvau suvalgius per dideli kieki sokolado, todel alergizavo. O siaip juk ir mane pacia buvo isbere  nestuke.gif  metu, gal nuo sokolado (o gal del hormonu). Tai taip ir neaisku dabar  g.gif  Bet jau tas manijos laikas praejo, nebenoriu net ziuret i sokolado puse lotuliukas.gif
Citrusiniu tai  per visa  nestuke.gif  ir po to suvalgiau gal 1 apelsina, nelabai megstu juos ir kitus labiau alergizuojancius produktus.

As irgi juos labai megstu, bet man pucia nuo ju, tai po cezario galvojau isprotesiu. Zaizda nesugijus,o taip pucia pilva, suplyst galima  doh.gif  lotuliukas.gif


na, svarbiausia stebek save ir savo lele mirksiukas.gif 4u.gif

o nuo obuoliu tai ir mane labai pucia - vaikstantis duju maisas bunu blush2.gif tai as atradau, kad manes visiskai nepucia, kai obuoliuka nusilupu. tada viskas thumbup.gif buna. palgau pasicepsedama blush2.gif
Atsakyti
mano mazius mano piena gere tik viena diena verysad.gif negalejau maitint, nes pienas su krauju bego verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti