Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mylėti savo anyta

QUOTE(Kopa @ 2005 01 04, 10:03)
Na,jeigu dar anr šaldytuvo prisiklijuočiau, tai išvis gyvenimo nebūtų. Net šiurpas eina, kai pagalvoju wacko.gif

O tu mieloji ,jos nuotrauka prisiklijuok,tuolete tongue.gif
Pamegink,gal pades blush-anim-cl.gif
Ir vyrelis-turetu suprasti smartass.gif
Kas jo mamyte,do paukstelis doh.gif
Atsakyti
labai gaila kad jūs su anytomis taip nesutariate. O mano anyta tai labai nuostabi, mes kaip draugės.
Atsakyti
Kaip pamilti bet koki kita svetima zmogu, jei ne kiek nepatinka, jei nurodineja, kritikuoja ir menkina - nu NIEKAIP.
Jau dabar ir as sakau, kad anytos myleti nereikia, reikia tik mandagiai iskenteti tuos momentus (ar tas valandas) kai turi neisvengiama kontakta su ja. Jos nurodymu, pamokslu, manes lyginimo su kuo nors, kad ir su savim, as nebesiklausau, pavyzdziui darau jai arbatele, pjaustau pyrageli, sneku apie geles, apie indu ploviklius ir panasiai. Nu kam konfliktuoti? smile.gif Niekas nuo to napasikeis.
Atsakyti
nieko cia per prievarta nepadarysi.
susitaikyk su tuo ir venk jos. nesistenk nieko pakeisti, o tuo labaiu vytui skustis, manau situacija tik pabloges.
kai nereikia susitikt, tai ir isvenk to, gali gale juk metu svenciu yra tik kelios.
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 01 04, 11:03)
Na,jeigu dar anr šaldytuvo prisiklijuočiau, tai išvis gyvenimo nebūtų. Net šiurpas eina, kai pagalvoju wacko.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nu va tau gal neaktualu, o as tik dziaugciausi. Apetitas man praeitu, svorio numesciau... Arba priprasciau, irgi pliusas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RomaR @ 2005 01 04, 14:13)
labai gaila kad jūs su anytomis taip nesutariate. O mano anyta tai labai nuostabi, mes kaip draugės.

Ar ilgai-si meile tesis megalol.gif
Atsakyti
Mano anytą paskutinį kartą kaip mačiau pasakė : o kaip tu pasitaisiu ( tipo pastorėjus). O aš tuo metu žinojau,jog 5 kg numečiau blink.gif Vienžo : da pošla ona jedriona zeliona. Net dėl vyro aš jos mylėti tikrai nesiruošiu tongue.gif O ir kam?
Atsakyti
QUOTE(DiDiDu @ 2005 01 04, 23:41)
Mano anytą paskutinį kartą kaip mačiau pasakė : o kaip tu pasitaisiu ( tipo pastorėjus). O aš tuo metu žinojau,jog 5 kg numečiau blink.gif  Vienžo : da pošla ona jedriona zeliona. Net dėl vyro aš jos mylėti tikrai nesiruošiu tongue.gif  O ir kam?


Taigi jom visada kitaip viskas atrodo nei istikruju mad.gif mad.gif ,ju tik suneliai patys graziausi ,patys milimiausi,jie juk islinde is auksines ******
Atsakyti
bru, nu manau kad mes visada gerai sutarsime, mes jau 7 metai pažįstamos ir mūsų santykiai labai nuostabūs, mes nė karto viena kitai nesame pasakę pikto žodžio. Pabandykite su savo anytomis išeiti dviese į kokią kavinę pasikalbėti, gal tada santykiai pagerės.
Atsakyti
QUOTE(RomaR @ 2005 01 05, 10:01)
bru, nu manau kad mes visada gerai sutarsime, mes jau 7 metai pažįstamos ir mūsų santykiai labai nuostabūs, mes nė karto viena kitai nesame pasakę pikto žodžio. Pabandykite su savo anytomis išeiti dviese į kokią kavinę pasikalbėti, gal tada santykiai pagerės.


Kur ,kur ??Su anyta i kavine iseit? megalol.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif ,tu turbut pajuokavai cia yess.gif
Isiskaityk,cia daugumai nuo minties apie anyta bloga darosi biggrin.gif ,o dar i kavine reiktu eit su ja doh.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(RomaR @ 2005 01 05, 10:01)
bru, nu manau kad mes visada gerai sutarsime, mes jau 7 metai pažįstamos ir mūsų santykiai labai nuostabūs, mes nė karto viena kitai nesame pasakę pikto žodžio. Pabandykite su savo anytomis išeiti dviese į kokią kavinę pasikalbėti, gal tada santykiai pagerės.


taip ir matau save su anyta kavineje... megalol.gif megalol.gif megalol.gif
ash vienok jos foto ant saldytuvo neklijuociau-taip gali dingti noras daryti valgyti ne tik sau blink.gif gereu karta i ketvirti aciminus gerai prisliuobti, ishsivemti ir toleu ramiai gyventi megalol.gif wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(RomaR @ 2005 01 05, 10:01)
bru, nu manau kad mes visada gerai sutarsime, mes jau 7 metai pažįstamos ir mūsų santykiai labai nuostabūs, mes nė karto viena kitai nesame pasakę pikto žodžio. Pabandykite su savo anytomis išeiti dviese į kokią kavinę pasikalbėti, gal tada santykiai pagerės.

Kai pragyvensi -su vyru -24 metelius ir po ju, nueisi i kavine(su anyta ) - -mano galva bus zemai nulenkta-Tavo anytos GARBEI megalol.gif
Bet ga,l as nebesulauksiu tongue.gif
Paskaityk mano -anksciau rasytas zinutes doh.gif
Atsakyti