Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(ZBITKA @ 2009 02 13, 18:14)
vyras normalu kad plaukuotas. man patinka tik kad pazastis skutasi ir barzda, o visur kitur nebutina. paparastai vyrai turi daugiau plauku ir juo sunkiau pasalinti. gejai tai juk vienas buna moteris o kitas diedas. tai moteris ir skutasi laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O kaip atsirinkt, kuris moteris, o kuris diedas? lotuliukas.gif į kojas žiūrėt? lotuliukas.gif
Atsakyti
nepatinka plaukuoti...mano draugas depiliuojasi savo bikini, pažastis...krūtinė neplaukuota, kojos truputį plaukuotos. Manau vyrai kaip ir moterys turi prisižiūrėti save tikrai nemažiau
Atsakyti
Mano nuomone bikini ir pazastu depiliacija yra butina ir vyrams ir moterims. Tai higienos ir estetikos klausimas. Kojas ir krutine vyrams depiliuoti nereiketu, ar seip nebutina. O nugara jei didelis plaukuotumas tada irgi reikalinga depiliacija. Bet ne skutimas peiliukais. schmoll.gif
Atsakyti
Bikini ir pazastu depiliacija butina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Makalius @ 2009 02 12, 21:45)
Bet pažastis.... Skauda mega_shok.gif


Daugiau baimes nei skausmo biggrin.gif
Atsakyti
Jau geriau skustis kas antrą dieną, nei depiliuotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 02 13, 19:14)
vyras normalu kad plaukuotas. man patinka tik kad pazastis skutasi ir barzda, o visur kitur nebutina. paparastai vyrai turi daugiau plauku ir juo sunkiau pasalinti. gejai tai juk vienas buna moteris o kitas diedas. tai moteris ir skutasi laugh.gif



na, ka tik paziurejau cia tokia amerikietiska laida, kur mergina renkasi ir niekaip neissirenka sau suzadetinio is 12 graziu vyruku ax.gif na ir ka vyrukai tikrai vyriski, grazus, savimi rupinasi ir visi iki vieno nusidepiliave, ane vieno plaukelio nebuvo lotuliukas.gif (cia niekaip isrinkti negalinti mergaite pasake), nezinau ar jie ten viska nudepiliave, bet kai juos rode tik su trumpikem tai jokio plaukelio nesimate blink.gif blink.gif blink.gif

man asmeniskai tai patinka vyro plaukuotos kojos, bet labai dziaugiuosi; kad tik kjos plaukuotos lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip Jūsų vyrai reaguoja kai depiliuojat jiems pažastis blink.gif
Atsakyti
niaa nu sorry, esu moteris ir depiliuojuosi kojas, bikini, pažastis ir dėl to nesijaučiu lesbiete ar kokia striptizo šokėja. Jeigu vyras depiliuojasi irgi visa tai tai turbūt jis nemaloniai, nešvariai ar kt. jaučiasi su plaukeliais. Skiriasi visų supratingumas, vieniems atrodo kad vyras turi depiliuotis pažastis, kitiems nugara ir t.t. Manau nei vyras nei moteris nieko neprivalo depiliuotis jeigu nenori.

Ir šiaip kodėl manote, kad moteriškumas- tai moteris nusidepiliavusi visur viską, o vyriškumas- tai vyras kuris turi daug plaukų?

Man depiliuoti žmonės atrodo švaresni, save prisižiūrintys...bet tai tik mano nuomonė
Atsakyti
fain kai pas vyrus nera plauku pazastyse ir ant krutines ,ant nugaros lotuliukas.gif gali but ant pilvuko,tokia kaip linija iki bambos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 02 16, 23:17)
fain kai pas vyrus nera plauku pazastyse ir ant krutines ,ant nugaros  lotuliukas.gif  gali but ant pilvuko,tokia kaip linija iki bambos  wub.gif

yess.gif
Galiu būti Jūsų vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
oj negaliu, temos autorius humoristas.
Atsakyti
auuu..tai nusidepiliavai ar ne..jau taip suintrigavo bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti