Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

palauk prades iauginet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2009 02 18, 00:18)
palauk prades iauginet bigsmile.gif

Skutantis?
Tai o jei depiliuosiuos, tai taip nebus? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 19, 01:49)
Skutantis?
Tai o jei depiliuosiuos, tai taip nebus? mastau.gif


O man patinka apzele vyrai, nes kai nusidepiliuoja kaip kokie kudikeliai tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 19, 17:59)
O man patinka apzele vyrai, nes kai nusidepiliuoja kaip kokie kudikeliai tai  schmoll.gif



Pritariu drinks_cheers.gif Man taip pat tik plaukuoti patinka rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte 29 @ 2009 02 19, 17:24)
Pritariu  drinks_cheers.gif  Man taip pat tik plaukuoti patinka  rolleyes.gif  tongue.gif


Ja ja, gauruoti "meskiukai" - jega lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi ne, gauruoti vyrai - blogis biggrin.gif Ypač krūtinė apžėlus tankiais plaukais... Pažastys aišku iš vis blogai doh.gif Žodžiu vyrai turėtų nepatingėti ir susitvarkyti, moterys juk turi visus plaukelius šalinti, išskyrus nuo galvos, kuriuos irgi reikia labai prižiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Claude: 19 vasario 2009 - 20:48
QUOTE(Claude @ 2009 02 19, 21:39)
Oi ne, gauruoti vyrai - blogis biggrin.gif Ypač krūtinė apžėlus tankiais plaukais... Pažastys aišku iš vis blogai doh.gif Žodžiu vyrai turėtų nepatingėti ir susitvarkyti, moterys juk turi visus plaukelius šalinti, išskyrus nuo galvos, kuriuos irgi reikia labai prižiūrėt biggrin.gif


Betgi taip apzeles MB, kad kol nusidepiliuotu, tai jauciu infarktas istiktu ir tada jau butu nesvarbu niekam, plaukuotas jis ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 19, 22:32)
Betgi taip apzeles MB, kad kol nusidepiliuotu, tai jauciu infarktas istiktu ir tada jau butu nesvarbu niekam, plaukuotas jis ar ne  doh.gif

biggrin.gif
Va,va svarbu prioritetus teisingai susideliot biggrin.gif
O tai kas is to,kad depiliuotas, tvarkingas,bet "kaip gyvas" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2009 02 19, 22:39)
biggrin.gif
Va,va svarbu prioritetus teisingai susideliot  biggrin.gif
O tai kas is to,kad depiliuotas, tvarkingas,bet "kaip gyvas"  biggrin.gif


thumbup.gif
svarbu, kad siaip tvarkingas lb yra ir visa kita OK, tai sakau tiek jau to, tegul prilaiko ta savo gaura lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet yra vyrų, kurie apžėlę niekada nebus cool.gif
Pavyzdžiui, man ant krūtinės plaukai visiškai neauga, ant rankų irgi beveik nėra, tik vos vos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2009 02 20, 00:41)
Bet yra vyrų, kurie apžėlę niekada nebus cool.gif
Pavyzdžiui, man ant krūtinės plaukai visiškai neauga, ant rankų irgi beveik nėra, tik vos vos cool.gif


Na jau kai nera tai nera, specialiai priaugineti irgi nereikia lotuliukas.gif
Juolab, kad paziurek, daugumai moteru reikia nudepiliuotu vyru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 02 13, 19:14)
vyras normalu kad plaukuotas. man patinka tik kad pazastis skutasi ir barzda, o visur kitur nebutina. paparastai vyrai turi daugiau plauku ir juo sunkiau pasalinti. gejai tai juk vienas buna moteris o kitas diedas. tai moteris ir skutasi laugh.gif



thumbup.gif
Atsakyti