Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(Inetookaz @ 2009 04 10, 11:28)
na jau uz nenudepiliuotas pazastis nera nieko kraupiau, o visur kitur netrukdo. smile.gif o ypac grazu man ta plaukuciu juostele esanti pilvo apacioje...  thumbup.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano nuomone, vyras turi depiliuotis pažastis ir žemiau juosmens, visa kita- norų, požiūrio ir susitarimo reikalas smile.gif
Atsakyti
zemiau juosmens daugumai yra nepriimtina depiliuotis ir man tai visai netrukdo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2009 04 10, 15:44)
zemiau juosmens daugumai yra nepriimtina depiliuotis ir man tai visai netrukdo. smile.gif


O man trukdo tongue.gif Vyrams manau irgi, tik nenusidepiliavę jie to nežino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 04 10, 17:58)
O man trukdo tongue.gif Vyrams manau irgi, tik nenusidepiliavę jie to nežino lotuliukas.gif

nieko ner baisiau uz vyra plonom kaip sakaliukas rankom,maike be rankoviu ir neskustom pazastim doh.gif pats baisiausias derinys.o apacia reiktu susitvarkyt jei nori tiketis ypatingu malonumu tongue.gif visa kita-laisve dziunglems biggrin.gif
Atsakyti
Kaip nuskilo man, kad maniskis toks kukliai plaukuotas ax.gif Is tiesu apzele vyrai nezadina jokiu graziu emociju, ypac vasara. Tik man labai jau seksovai atrodo mano draugo plaukeliu siulelis nuo bambytes zemyn... blush2.gif
Atsakyti
manau siais laikai jau GALU GALE tampa norma, kad ir vyrai privalo save priziuret, susitvarkyt nereikalingus plaukus (ypac pazastys ir bikini). Aisku, jei visas kunas gauruotas, tai nieko nepadarysi, bet jei visas plikas, o is pazastu kyso krumai..brrr.... apsivemciau blush2.gif . O jau jei apacia netvarkinga tai aciu ir viso gero doh.gif
Atsakyti
Pritariu Duselei, siais laikais jau neuztenka, kad vyras butu grazesnis uz bezdzione. Man pvz labai patinka susitvarke ir save priziurintys vyrai, o apauge plaukais, gauruoti ir visokie kitokie feu feu feu!
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 04 10, 16:58)
O man trukdo tongue.gif Vyrams manau irgi, tik nenusidepiliavę jie to nežino lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif kol patys nepabando tol ir nesusimasto, kaip ir mums reikia tik pasiryzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 04 17, 00:17)
Kaip nuskilo man, kad maniskis toks kukliai plaukuotas  ax.gif Is tiesu apzele vyrai nezadina jokiu graziu emociju, ypac vasara. Tik man labai jau seksovai atrodo mano draugo plaukeliu siulelis nuo bambytes zemyn... blush2.gif

drinks_cheers.gif va va
ir aš kai susipažinau su brangiuoju tas juodas brūkšnelis pakerėjo yu.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 04 17, 00:06-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 04 17, 00:06)
nieko ner baisiau uz vyra plonom kaip sakaliukas rankom,maike be rankoviu ir neskustom pazastim doh.gif pats baisiausias derinys.o apacia reiktu susitvarkyt jei nori tiketis ypatingu malonumu tongue.gif visa kita-laisve dziunglems biggrin.gif

kad ir storom rankom,bet nedepiliuotom pazastim,lygiai tas pats baisus vaizdelis lotuliukas.gif as uz depiliacijas ir pazastu ir zemiau wub.gif o kas liecia zemiau,jeigu jau nenori depiliuotis plikai,bent patrumpinti butina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2009 04 17, 01:28)
manau siais laikai jau GALU GALE tampa norma, kad ir vyrai privalo save priziuret, susitvarkyt nereikalingus plaukus (ypac pazastys ir bikini). Aisku, jei visas kunas gauruotas, tai nieko nepadarysi, bet jei visas plikas, o is pazastu kyso krumai..brrr.... apsivemciau blush2.gif  . O jau jei apacia netvarkinga tai aciu ir viso gero doh.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Zelmenis is pazastu vyrams naikinti tiesiog PRIVALOMA! Visu pirma, tai del higienos, antra - daug estetiskiau ir maloniau ziurisi bei maloniau prisiglausti. Kas del apacios, matyt pas mus Lietuvoje vyrai vis dar labai konservatyviai i tai ziuri ir dauguma (mano subjektyvia nuomone) tai vis dar laiko iskrypimu, gejiskumu. O gal tiesiog ir tingejimas prisideda g.gif Tarkim Amerikoje tai ne tik kad naturalu, bet ir iprasta - pasalinti viska arba nutrumpinti tuos gaurus. Taigi, esu visiskai uz pazastu plauku naikinima ir uz bikini dalies susitvarkyma... o tie robinzonai kruzai tai ne tik kad nevilioja, bet dar ir atbaido...
Papildyta:
QUOTE(Kitte @ 2009 04 25, 08:48)
drinks_cheers.gif kol patys nepabando tol ir nesusimasto, kaip ir mums reikia tik pasiryzti blush2.gif

Na gal ne visai...va mano ex, kai tai pirma karta padare, pareiske daugiau taip nebedarysias, nes jam mol kiausus paskui kitas dienas nieztejo ir jie ten nepatogiai trynesi klyne, o ka jau kalbeti apie iauginejancius plaukiukus. Tai taip sakant - jo nuomone moterys privalo aukotis del to malonumo, o jau vyrams - kitos taisykles... g.gif doh.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(sunsetheat @ 2009 02 27, 18:04)
As pries krutines, pilvo juosteles, juolab ranku ar koju biggrin.gif plaukeliu salinima vyrams, taciau pazastys ir zemiau juosmens turi buti sutvarkyta 


Sutinku daugiau nei 100%. Tegul susitvarko dvejus plotus, o kiti bent jau man tai netrukdo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Diwa @ 2009 02 20, 21:15)
<...> o bikini tik ciut patrumpint, bet tik ne plikai!!!


O paivairinimui visai smagu... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti