Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų depiliacija - moterų nuomonės

QUOTE(ievag @ 2009 03 05, 17:43)
man vyras be plaukų kažkosk ne vyras  schmoll.gif nei krūtinės, nei kojų, nei rankų, nei khmm plaukai man netrukdo, priešingai - tai labai vyriška ir gražu  rolleyes.gif o ir plaukus pažastyse atleidžiu  ax.gif


as irgi uz "meskiukus" wub.gif , tik pazastis gal vis delto reiktu skust, nors ir nebutina irnesakyk.gif
Atsakyti
man netrukdo vyru plaukuotumas. dar graziau. pazastis gali pasitrumpinti, o visur kitur nebutina.
Atsakyti
Man baisiausia yra kai tokie galingi plaukai is pazastu doh.gif
Atsakyti
visada sakiau, kas dziungliu augint nebutina. jei jau visai issidepiliaves, tai tragedija.
manau zirklutem apsikarpyt nesunku.. ir krutine ir pazastis ir kur ten dar lb plaukuota rolleyes.gif
Atsakyti
Dziugu, kai vyrai depiliuojasi pazastis, nugaras, del krutines nesu tikra, turejau daug klientu ypac vasara, kurie depiliavosi nugaras, muset pries keliones biggrin.gif bet jau ju reakcija i skausma, juokas ima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.p @ 2009 03 01, 20:52)
Taip taip ir as pritariu, kad pazastis ir apacia reiketu berniukams pasitvarkyti.


taip ir as uz tai, dar nugaryte, jei yra per daug plaukuciu, reiktu pasiziuret.
o kitose vietose depiliacijos tikrai nereik:)
Atsakyti
as manau kad vyram pazastis butina depiliuotis 4u.gif
o kitur,ai tiekto, tegu buna apauge blush2.gif
Atsakyti
nu tai savaime aisku kad pazastys turi buti sutvarkytos... biggrin.gif ypac vasara kaip sake panele irgi...o del nugaros ir krutines tai cia kaip kam... ax.gif mano zuikio oda tai labai svelni nors jokiu pastangu nededa,ir jokiu nereikalingu plauku ant nugaros tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
o aš manau, kad nebūtina vyrams skustis, man patinka "natūralūs" biggrin.gif nebent jau būtų gauruotas kaip koks gruzinas... O jei plaukai ne "iki žemės", tai man nedrukdo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2009 02 22, 19:29)
na man tai patinka kai vyras pazastys buna nusidepiliaves, nes vasara su tom savo veduoklem tai tik nuotaika gaidina schmoll.gif
nu ir ten kai buna pasitrumpines ir su dep. kremu nusiemes plaukucius..mmm.. blush2.gif

thumbup.gif aš irgi už, man labai patinka kai MB "susitvarko", tai nors už dantuku nekliuna blush2.gif heart.gif good.gif
Atsakyti
as uz prisiziurejusius vyrus. man asmeniskai pazastys turi but sutvarkytos, na ir zinoma, apkirpti plaukiukai apacioje, krutine apzelusi man grazu netgi labai, kojos, manau, taip pat turi but su plaukeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
na jau uz nenudepiliuotas pazastis nera nieko kraupiau, o visur kitur netrukdo. smile.gif o ypac grazu man ta plaukuciu juostele esanti pilvo apacioje... thumbup.gif
Atsakyti