Įkraunama...
Įkraunama...

Aušros gimnazija

Sveiki, reiktų informacijos apie šiais metais būsimas šeštas klases - gal kas galite pasidalinti informacija, kokios tai klasės, kokios auklėtojos, kurios klasės stipresnės ir pan. Reiktų visos informacijos, ateinančiam naujam vaikui į mokyklos 6 klasę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi7 @ 2010 08 16, 15:08)
Sveiki, reiktų informacijos apie šiais metais būsimas šeštas klases - gal kas galite pasidalinti informacija, kokios tai klasės, kokios auklėtojos, kurios klasės stipresnės ir pan. Reiktų visos informacijos, ateinančiam naujam vaikui į mokyklos 6 klasę  mirksiukas.gif

Labutis, kiek zinau visos klases panasiais vidurkiais baige siuos metus, apie visas klases papasakot negaleciau, bet musu klase yra puiki, bent jau dukra sake, kad vaikai draugiski, su dziaugsmu eina i mokykla, jokiu intrigu nebuvo.
Atsakyti
Gal kas nors girdėjote apie pasikeitimus šios gimnazijos valgykloje? smile.gif Koks ten per naujas sveikuoliškas meniu? Kažką vaikas pasakojo, bet nelabai supratau. biggrin.gif
Atsakyti
http://pilietis.delf...s.d?id=37282849
Atsakyti
gal kas nors galeu papasakoti apie sia gimnazija? labai butu idomu suzinoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazioiminty @ 2010 11 17, 22:32)
gal kas nors galeu papasakoti apie sia gimnazija? labai butu idomu suzinoti blush2.gif

Na, tai papasakosiu savo nuomonę apie šią mokykla. Nėra jau taip blogai, kaip kai kurie sako, bet juk mes skirtingi ir norime sau geresnio. Todėl sekmės beieškodami.
1. Mokytojai - visų dar neteko būti mokinta, bet tais kurie moko mano klase labai džiaugiuosi. Tai Simonavičienė (istorija, jeu jau nori pas ją gerai mokintis istorija turi išmanyti, ypač per kontrolinius), Bertašienė (biologijos, išdėsto savo dalykai labai gerai), Druskis (muzika, visada gauni ne tik žinių aoie muzika, bet ir požiūrį i gyvenimą), Martinaitiene (fizikos labai girežta mokytoja, bet viską labai gerai išaiškina), Černiuvienė (matematika, nors moko kartais sunkesniais būdais, bet visada noriai paaiškina, jei nesupranti ir stengiasi padėti), na gal nelabai mokytoja Rusinova (geografija, ypač jei reikės laikyti egzaminą, gal tad geriau rinkitės kitą mokykla), na ir daug kitų.
2. Aplinka - vidutiniškai atrodanti mokykla, kai kurios klasės naujos, kitos nelabai, bet dabar tvarko vandenteki, pavasarį elektrą, manau, bus geriau visiems. Aišku, galėtų būti gražiau, bet nieko nepadrysi ;] O žmonės čia, nieko nėr norėti, kai tiek mokinių, bet neteko būti užgauliojama dėl drabužių ar ka-ko panašaus.
3. Valgykla - gan mažoka, pasirinkimas nuo šių metų apmažėjo, jokių šokoladukų ir t.t Bet juk taip visur, o pavalgyti galima išeit, aplink pilną parduotuvių, kavinukių ir t.t
4. Tvarka - man asmeniškai norėtusi griežčiau žiūrėti į praleidinėjima pamokų, uniformas, ar kitus nusižengimus, bet jau ne mano valiai. Kaip sako, kad neišleidžia per pertrauka, tai manau, kad jie teisūs, nes taip ir vaikučiai pabeginėja, rūko ir t.t O juk ką žiemą veiksi tam lauke, tai nežinau... Man kaip tik labiau patinka, kai visi lieka mokykloje, dažniau būni su klase, geriau susibendrauji ;]
5. Renginiai- trūgsta... Arba jie būna nelabai įdomūs, diskotekų nebūna, nes centras ir t.t
Bet mokinių taryba galėtų viską pakeisti.
6. Spintelės- su drauge turime vieną. Pilnai jos užtenka, pasidėti kūno kultūros maišeliui, dailės reikmenims, striukėm, kai kuriom knygom ir t.t
Na tik tiek, jei kas įdomu klauskite. Aš apti atėjusi nenusivyliau, vidurkis mano apie 8-8.5, krito tik balu, nuo buvusios mokyklos. Nėra labai jau sunku, kartais tenka prie n.d pasedėti kelias valandas, kartais nieko neužduota. Sekmės besirenkant savo mokyklos. Atsiprašau, už- klaidas, skubėjau ;]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonyt=): 29 gruodžio 2010 - 15:06
Sveiki, gal galetumete man paaiskinti, ar Ausros gimanazijoj yra penkta klase? ar gimnazija yra tik nuo astuntos? ar Ausros gimnazijoj visai nera penktos klases?kazka girdejau, kad Ausros gimnazijoj nuomoja patalpas Senamiescio vidurine. tai Ausros gimnazijoj penkta klase - tai ne gimnazijos, o Senamiecio vidurines? Gal galetu man kas nors tai paaiskinti
Atsakyti
QUOTE(smalsi77 @ 2011 02 15, 18:09)
Sveiki, gal galetumete man paaiskinti, ar Ausros gimanazijoj yra penkta klase? ar gimnazija yra tik nuo astuntos? ar Ausros gimnazijoj visai nera penktos klases?kazka girdejau, kad Ausros gimnazijoj nuomoja patalpas Senamiescio vidurine. tai Ausros gimnazijoj penkta klase - tai ne gimnazijos, o Senamiecio vidurines? Gal galetu man kas nors tai paaiskinti

Butent taip. Ausros gimnazija yra nuo devintos klases (t.y. gimnazijos 1-oji klase), o 5-8 klases is Senamiescio vidurines mokyklos, tik siemet dar yra paskutine astuntoku laida, kurie priklauso Ausrai, nes pries 3 metus Ausra dar rinko 5-tas klases.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas zinot kokios aukletojos bus siemetiniams 5-okams/?
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 06 08, 11:54)
Sveiki,
gal kas zinot kokios aukletojos  bus siemetiniams 5-okams/?



Aušros gimnazija šiemet penktoku neturi ir jau niekada neturės. Gimnazijos patalpose mokinasi Senamiesčio pagrind. mokyklos penktokai. Reiktų klausti jų temoje.
Atsakyti
Superinė Aušros gimnazija
Atsakyti
Sveiki šie metai man yra paskutiniai savo mokykloje ir ieškausi į kurią kitą galėčiau pereiti, paskaičiau Aušros mokyklos komentarus ir norėjau paklausti kokie ten reikalai del uniformų? ir kaip mokytojos išmoko savo dalykų ar stipriai ar silpnai? domintų maždaug fizikos biologijos matematikos lietuvių anglų ir pan. nes šitų pamokų man labiausiai reikės. Ir kaip dėl klasių? ar yra tiktai nuo aštuntos klasės mokiniai? Kaip žiūri į mokinių vėlavimą ar praleistas pamokas? dienynas elektroninis? ar renka kieknors pinigėlių ir kokia tvarka mokyklose? ar būna muštynių ar kažkas panašaus ar netoleruoja kitų?
Atsakyti