Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos suknelė 11 dalis

QUOTE(aggate @ 2007 01 21, 15:05)
My Webpage
Cia mano svajoniu suknele thumbup.gif


Nerodo, praso slaptazodzio ir login'o verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,oi kaip fainiai,kad tiek daug atsakinejsnciu i mano apklausa yra bigsmile.gif Pirmauja originalaus modelio sukneles,kaip malonu,kad ivaireja musu nuotaku isvaizda, o tai tradicija kartais jau ir nusibodusi buna.
O kas jusu nuomone yra originalus modelis? Jei kas nepatingetu,idekite keleta nuotraukeliu. Bo kaip ci jau mineta buvo visu skoniai skirtingi.Vienai gal ir roze sukneles sone bus originalu,o kitai vos ne permatoma suknele bus verta demesio tongue.gif
Atsakyti
blink.gif
Kur visos dingo?
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2007 01 26, 15:33)
blink.gif
Kur visos dingo?

Matai,pagyrei biggrin.gif ,tai ir dingo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivax @ 2007 01 22, 10:48)
O kas jusu nuomone yra originalus modelis? Jei kas nepatingetu,idekite keleta nuotraukeliu. Bo kaip ci jau mineta buvo visu skoniai skirtingi.Vienai gal ir roze sukneles sone bus originalu,o kitai vos ne permatoma suknele bus verta demesio tongue.gif


Mano svajoniu suknele panasi i sias, ir del modelio,ir del medziagios, na tik su tokia save isivaizduoju wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man tai sios labai grazios... blush2.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
[img]
Atsakyti
Ir dar turbut prie idealesniu sios... ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
thumbup.gif Joa tavo idetu sukneliu modeliukai labai... labai puikus.
as taip pat kazko panasaus ieskau...nes sukneles is atlaso jau atsibodusios ir nebemadingos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 01 26, 17:44)
Mano svajoniu suknele panasi i sias, ir del modelio,ir del medziagios, na tik su tokia save isivaizduoju  wub.gif  wub.gif


pirmoji suknele dabar jau ir mano svajoniu suknele wub.gif
tik aisku tokios lietuvoje niekaip negausi o pasisiuti turbut nerealiai kainuotu mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(gita_tiesiog @ 2007 01 27, 15:48)
pirmoji suknele dabar jau ir mano svajoniu suknele  wub.gif 
tik aisku tokios lietuvoje niekaip negausi o pasisiuti turbut nerealiai kainuotu  mega_shok.gif


Tai dizainerio Elie Saab sukneles Pronovias kolekcijai, kainuoja be proto, as domejausi, dabar planuoju siutis kazka panasaus i ta antraja, svarbiausia medziaga tokia rasti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joa: 27 sausio 2007 - 16:03
QUOTE(Joa @ 2007 01 27, 17:57)
Tai dizainerio Elie Saab sukneles Pronovias kolekcijai, kainuoja be proto, as domejausi, dabar planuoju siutis kazka panasaus i ta antraja, svarbiausia medziaga tokia rasti  g.gif


tai taip tada ir dalinkimes, tu antraja siukis, o as pirmaja drinks_cheers.gif
beje, gal klausinejaisi jau pas siuvejas kiek kainuotu ja pasiusiuti ir pan?
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 19, 09:28)
thumbup.gif , taip dažniausia ir būna, aš pati dar nežinau kokios noriu. turbūt vadovausiuosi principu "atėjau-pamačiau-išsinuomojau"  g.gif

Merginos, atrodo prisišnekėjau doh.gif
vieną dieną užsimaniau kažką pasimatuoti, ir nuvažiavau į vieną jau nužiūrėtų salonų. pasimatavau... suknelė liko atmintyje ilgam wub.gif
nors važiuodama galvojau, kad matuosiuos visai kitą
Atsakyti