Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee- 3

QUOTE(vilytte @ 2007 05 08, 17:22)
Gaila, kad jį prieš mane bandžiusios merginos, apie skonį nieko taip ir neparašė. Būtų įdomu palyginti.


lotuliukas.gif Nu tiesą sakant mano įspūdžiai panašūs bigsmile.gif Pažiūrėjau nuotraukas, paskaičiau aprašymą ir nusprendžiau kept - tikėjausi beprotiško saldumo torčiuko su traščia karamele ant viršaus, niam niam... O gavau nu kažką ne tą lotuliukas.gif Man pasirodė mažai saldus, kiaušiniai taip pat stipriai jautėsi, ir konsistencija keistoka, o karamelė ištirpo, vienu žodžiu, visai ne tas, ko tikėjausi lotuliukas.gif Nusprendžiau kada arabiški saldumynai - ne man schmoll.gif

Bet užtai kaip įdomu gamint buvo, dar niekad tokio įdomaus pyrago nekepiau bigsmile.gif
Atsakyti
Galcee, o kas ten per triukas su smulkintu ledu farše? g.gif
Atsakyti
Laba,
pagaliau radus progą pagaminau aksominį. Stovi daba šaldytuve laukia rytojaus, tik man iškilo klausimėlis: plakant baltymus virš garų vonelės jie skystoki gavos ir niekaip nėjo padaryt standžių putų. Galiausiai tokiu ir supyliau doh.gif Kažin ar nesugadinau. Skonis visų ingredientų sumaišytų labai thumbup.gif buvo, nes paragavau supylus, bet kaip bus su sustingimu tai nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 05 09, 21:18)
... plakant baltymus virš garų vonelės jie skystoki gavos ir niekaip nėjo padaryt standžių putų.


Man plakant virš garų vonelės sutirštėjo gal net labiau ir greičiau nei plakant "šaltuoju" būdu...
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2007 05 09, 11:27)
Galcee, o kas ten per triukas su smulkintu ledu farše?  g.gif

man irgi buvo kiles klausimas, bet sonatina paaiskino kad ledas tirpdamas drekina farsa ir jis nebuna sausas.
Atsakyti
QUOTE(mamushka @ 2007 05 10, 06:44)
man irgi buvo kiles klausimas, bet sonatina paaiskino kad ledas tirpdamas drekina farsa ir jis nebuna sausas.



Aha, tas aišku. Bet į faršą galima įpilti ir vandens, tai vat klausimas man, ar geriau dėti ledą? kur čia tas kabliukas?
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2007 05 10, 11:24)
Aha, tas aišku. Bet į faršą galima įpilti ir vandens, tai vat klausimas man, ar geriau dėti ledą? kur čia tas kabliukas?


Leda, nes jis letai tirpdamas vis drekins. kepinys bus sultingesnis
Vanduo jau istirpes smile.gif Nors kiti pila ir vendnes, bet vis tiek tokio rezultato kaip su ledu, nepasieksit su vandeniu
Atsakyti
vakar išbandžau Paris Brest - plikytos tešlos vainiką wub.gif
mniam mniam kaip skanu. Ir visai lengva blink.gif , nes kai pasižiuri į nuotrauką, atrodo ogogo kiek čia darbelio. Ačiux už receptą 4u.gif Ateityje (artimiausioje bigsmile.gif ) išbandysiu ir daugiau mirksiukas.gif čia siūlomų receptų bigsmile.gif
Atsakyti
Uzsimaniau bandeliu. Ir ne bet kokiu, o mieliniu ir su varskes-aguonu idaru. Ilindau i google ir prasidejo paieskos... Prasedejau visa vakara ieskodama to 'skaniausio' recepto. Ir viskas baigesi tuom, kad rytoj kepsiu..... grietiniecius wub.gif


P.S. Jau stora, tik dar nezinau ar jau ir grazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne pirma ir ne antra karta kepiau grietiniecius, bet si karta manau kazka ne taip padariau. Skonis, isvaizda visas gerai, bet va tesla kazkokia buvo ne tokia kaip visada. Gal kiausiniai didesni papuole ir miltu mazokai buvo? I tesla tikrai norejosi daugiau miltu ideti, bet bijojau perminkyti tai taip ir palikau. Ir labai nepergyvenu - vistiek reikia laikyti itempus vadeles kad visu (nors kepiau 2 normas) is karto nesuvalgyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 05 11, 14:51)
Uzsimaniau bandeliu. Ir ne bet kokiu, o mieliniu ir su varskes-aguonu idaru. Ilindau i google ir prasidejo paieskos... Prasedejau visa vakara ieskodama to 'skaniausio' recepto. Ir viskas baigesi tuom, kad rytoj kepsiu..... grietiniecius wub.gif
P.S. Jau stora, tik dar nezinau ar jau ir grazi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

comma,nu prajuokinai su savo komentaru,is pacio ryto gavau gera vitamino C doze.
Atsakyti
Nusipirkau skorpionžuvės filė kubeliais ir galvojau, ką gi su ja dabar daryt.... ir prisiminiau Glacee receptus bigsmile.gif Taigi, šiandien vakarienei valgėme dietinius žuvies kukulius su bešamelio padažu. Smulkinau žuvį blenderiu, į padažą citrinos nedėjau, tik krapų. Kukuliai gavosi labai labai švelnūs, minkšti, net nesijautė kad žuvis. Ir dukrytei labai patiko. Ačiū už receptą 4u.gif jis apsigyveno mano mėgiamų receptų knygoj smile.gif
Dar ačiū už puikią idėją karbonadus paniruoti ruginiuose miltuose - dabar visada taip kepu vištienos krūtinėlės karbonadus. Labai labai skanu.
Atsakyti