Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee- 3

As va audziu minti Pavasariniu bandeliu issikepti, bet bijausi... Kazkaip mielines teslos su manim nelabai nori draugauti ax.gif Vis bandau ir bandau prisipratinti mirksiukas.gif
Merginos kol Glacee uzsiemus gal jus patarsit - kaip reikia 'pritvirtinti' sezamo seklas, aguonas ant bulkuciu? As bulkutes aptepu kiausinio plakiniu ir apibarstau sezamais arba aguonomis. Kol bandeles nejudinamos tol viskas gerai, bet va kai jau deti ant stalo iskeptas tai man 2/3 tu barstalu nubyra doh.gif Gal kokia paslaptis yra kurios as nezinau? blush2.gif
Atsakyti
Na dėl tų bandelių tai nežinau, gal tu kartais per mažai to kiaušinio plakinio arba per daug aguonų užpili? Man tai kažkaip visada prilipdavo neblogai, nors kai pas mus šeimynoj niekas labai tų sezamų nemėgsta, tai aš nelabai daug jų ir lipdau.

Bandžiau vakar kepti Izaurą, gavosi tai kaip čia pasakius, valgoma, bet praskydus, nors ir nuspaudžiau vandenį iš varškės. Kaip tais man rodos kad čia su ta vietine varške pas mus teks pamiršti varškės pyragus, per skysta.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2007 05 21, 11:02)
Na dėl tų bandelių tai nežinau, gal tu kartais per mažai to kiaušinio plakinio arba per daug aguonų užpili? Man tai kažkaip visada prilipdavo neblogai, nors kai pas mus šeimynoj niekas labai tų sezamų nemėgsta, tai aš nelabai daug jų ir lipdau.

Bandžiau vakar kepti Izaurą, gavosi tai kaip čia pasakius, valgoma, bet praskydus, nors ir nuspaudžiau vandenį iš varškės. Kaip tais man rodos kad čia su ta vietine varške pas mus teks pamiršti varškės pyragus, per skysta.


Na daug uzbarstyti nepavyksta, o ir tai ka sugebu prilipdyti nubyra. Plakinio neturetu buti mazai, nes jis man nuo bulkuciu karatis net nuteka g.gif Man net buvo mintis bulkute veiduku i aguonas ar sezamo seklas 'panardinti' lotuliukas.gif Mano apibarstytos bulkutes atrodo kaip 'valdiskos'... Aj bet vistiek suvalgom blink.gif

Ka turi omenyje sakydama 'vietine varske'? As UK perku ale tipo lietuviska svelniaja varske, tai visai nieko pyragai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 21 gegužės 2007 - 13:27
QUOTE(Comma @ 2007 05 21, 13:26)
Ka turi omenyje sakydama 'vietine varske'? As UK perku ale tipo lietuviska svelniaja varske, tai visai nieko pyragai gaunasi mirksiukas.gif


Aš Olandijoj gyvenu, tai pas mus varškė panašiai kaip kad varškės kremas, toks grietinės tirštumo skystas reikalas. O kitokios pas mus tai kaip ir nebūna. unsure.gif

Bėda su ta varške tai kad jei dar su kiaušiniu sumaišau, tai varškės sluoksnis gaunasi toks kaip pagerinta kiaušinienė: ir skonyje kiaušiniai labai jaučiasi, ir sluoksnis gaunasi netvirtas, žliugsi. Kiek bandžiau ir iš savo senų atkaltų receptų, nelabai kas gavosi, nebent kokie sausainiai, tai ten kai su miltais sumaišai tai dar dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 21 gegužės 2007 - 14:39
Pirma karta gyvenime pavyko mielines bulkutes assa.gif Glacee oro_buckis.gif aciuks.gif uz recepta Pavasarines bulkutes. Dariau jas tep lep nes netikejau geru rezultatu. Bet pagal tai kas gavosi net ir darant tel lep ju sugadinti nebuvo imanoma thumbup.gif Ir skanios, ir grazios, zodziu laimes pilnos kelnes wub.gif
Atsakyti
vakar dariau farfale su pesto smile.gif laiko buvo mažai, tai dėjau pirktinį pesto padažą. Buvo skanu, bet, jaučiu, kad su namie darytu pesto bus daug skaniau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(maumokas @ 2007 05 25, 09:16)
vakar dariau farfale su pesto smile.gif laiko buvo mažai, tai dėjau pirktinį pesto padažą. Buvo skanu, bet, jaučiu, kad su namie darytu pesto bus daug skaniau smile.gif

Tikrai, tikrai. Pabandyk naminį pasigaminti thumbup.gif Ir žinok jis labai greitai pasidaro. Kol makaronai verda sumetei viską į blenderį ir padažas jau yra. Tiesa, kadangi paskutiniu metu į nemažai patiekalų reikia smulkintų riešutų, tai aš kažkada turėdama laiko jų prisimaliau ax.gif Žinot, labai patogų ir jokio pavojau, kad kas nors namie norėdamas riešutų sunakins tavo atsargas hihihi.gif
Glacee, kur dingai? Norim naujų tavo receptų essen.gif
Atsakyti
Kepiau varškės pyragą su rasa. Rasa atsirado, viskas čiki, bet apatinis pyrago sluoksnis tai grynas riebalas gavosi... sviestas per kraštus vertėsi blush2.gif doh.gif labai gražiai ir skaniai gavosi varškės sluoksnis, puikus ir beze... bet tas sausainis - biskvitas tai nesigavo... blush2.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Glacee nezinau kuriame penkmetyje apsilankysi, bet vistiek uzduosiu rupima klausima blush2.gif
Isgalvojau, kad is Pavasariniu bulkuciu recepto galiu issikepti ale tipo pynute (batona) ax.gif Klausimas butu toks: jei tesla padalinciau i kokias tris dalis, supinciau kasytes, tai kiek mazdaug laiko reiktu jas kepti? Taip pat kaip ir bulkutes? Domina ne tik laikas bet ir temperatura blush2.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Trumpa ataskaita:
Kadangi labai jau nagiukai niestejo, tai ismeginau is Pavasarines bulkutes recepto iskepti pynutes (batona). Tesla uzmaisiau (o gal uzminkaiu) tiksliai pagal recepta. Tada ikisau orkaiten ikaitinton iki 50 laipsniu, kad greiciau pakiltu (labai nemegstu ilgai laukti rezultatu). Is pradziu pakilusia tesla bandziau padalinti i tris lygias dalis, bet kadangi esu labai didelis profas, tai man gavosi 4 pynutes lotuliukas.gif Pirmai pynutei suvoliojau tris vienodo ilgio volelius doh.gif Kai puoliau pinti tik tada supratau kad man reikejo vieno dvigubai ilgesnio blush2.gif Pirma pynute supyniau per stipriai (cia man taip atrodo). Zodziu tik paskutines, ketvirtosios pynutes vaizdiniu rezultatu esu patenkinta (gal ateityje istobulesiu? lotuliukas.gif ) Aptepiau kiausinio plakiniu ir pabarsciau aguonomis. Kepiau 25 minutes 175 laipsniu orkaiteje. Isragavom - iskepe ir skanu. Neesu tikra ar tiek reikejo kepti ir tokioje temperaturoje, bet nesudege, nesudziuvo ir ne zalios, o man to ir gana blush2.gif
Reziumuoju: kadangi po menesio ar dvieju griztam i LT o miltu turiu dar apie 20 kg (nesivesiu gi atgal), tai nuosprendis toks - nebepirksim jokiu skrudinimui duonu (neskanios net apsakyt negaliu), o kepsiu pati!

Glacee kad ir kur tu bebutum oro_buckis.gif
Atsakyti
O tai tu čia miltų gerai užsizapasijusi. thumbup.gif
Atsakyti
o as kepiau sokoladini-vysnini torta ir patyriau nesekme:kazkaip itartinai pasirode man biskvitas be miltu, bet...kepiau ir biskvitas man visas sutrupejo. verysad.gif Apie perpjovima net nekalbu.
Bet sulipdziau is gabalu, ant virsau sukreciau krema, vysnias, glaju.Suvalgem, sveciai sake, kad buvo labai skanu. tongue.gif Tik labai jau mane domina, ar tikrai jis turi buti be miltu g.gif
Atsakyti