Įkraunama...
Įkraunama...

Vilijampolė: l/d "Pušaitė"

taza kaip sekėsi teatriuke, nepaklausiau auklėtojos, tai įdomu, neleidau dar saviškės mirksiukas.gif namuose tą dieną pabuvo
Atsakyti
Na Lukas tai labai patenkintas. Aišku kiek sugeba jis paiškinti, tai jam didžiausias įspūdis buvo didelės lėlės ir kad jie spiegė biggrin.gif . Tik nesupratau ar jiem ten reikėjo spiegti ar ne. O paskui sugrįžus buvo švenčiamas Klaudijos gimtadienis. Taip kad diena buvo pilna įspūdžių thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 09 16, 21:09)
Labas lašeli, kur taip ilgai prapuolus buvai  biggrin.gif  ?
".


Sveikutė! Dirbau atostogavau, po to visokių parodų, sugebėdavau tik trumpai paskaitinėti ...
Apie tą apsisiojimą tai rimtai. Nžn kaip jis sugebėjo ta pagalvę apsiusioti,gal susirietęs buvo ar po pilvu pasikišęs... bet faktas , kad vaikas gryždavo smirdančiais plaukais schmoll.gif blink.gif . Ir aš , neiškentus pradėjau gilintis, kame problema. Tai darželiui pasisekė, kad kai radau tą pagalvę, buvo penktadienį po darbo, ir nebedirbo higienos centras. Per savaitgalį atlėgau. Beje, ta išdžiovinta ir išskalbta , štampuota pagalvė dar dabar pas mus yra, nes nunešiau savą, kol anoji džiuvo mirksiukas.gif O naminukė liko darželyje tongue.gif O dėl židinėlio tai keista, nes ten lyg griežtoka tvarka g.gif Vaistų vaikui į daržą neatneši, ką leisdavo pušinėlyje mirksiukas.gif Nors manau visur visko būna. Ką aš žinau kaip būna židinėlyje, kai tėvai nemato? g.gif Pas mus grupėje vaikučiai nusirenginėja miegamajame iš karto, tai pliki tikrai nelaksto. Bet ginčytis neverta, nes gerai ten kur mūsų vaikams gerai. Va bendradarbė veda savo vaiką i tą netoli Vytenio gatvės,kiemuose, nepamenu pavadinimo. Man ten jau toks baisuoliškas darželis, o jiems jis pats geriausias mirksiukas.gif
Kaip gerai , kai pasidalijam savo patirtim ir galim neprarasti budrumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2005 09 19, 09:12)
bendradarbė veda savo vaiką i tą netoli Vytenio gatvės,kiemuose,  nepamenu pavadinimo. Man ten jau toks baisuoliškas  darželis, o jiems jis pats geriausias  mirksiukas.gif




tas darželis vadinasi berods "dobilėlis", na esu aš apie jį girdėjusi, kad ten blink.gif paskui ohmy.gif ir dar wacko.gif bet konkrečiai nieko nežinau. viena pažįstama vedė, tai kad gyrė , kad gyrė tą daržą, dabar jau kito ieškosi, sako per toli eiti... ką aš žinau, mano manymu jei darželis patinka, tai per daug nėra didelio skirtumo ar labai toli, svarbu daržiukas geras, o dabar dėl tokios priežasties kito ieško, konkrečiai ir neklausiau kas atsitiko.
Atsakyti

Tai ką, susirinkimas, kuris planuotas buvo šiandien neįvyko, mūsų grupėje tik 5 vaikai, todėl tėvai ir nesusirinko.
Šiandien buvau su auklėtoja pakalbėt, perspėt, kad vaikui raudonukė nuo ketvirtadienio, tai ji pasakė, kad nuo ketvirtadienio pusė grupės jau nebuvo g.gif Matyt visi užsikrėtę, sakė skelbs karantiną. Taza kaip jūs laikotės negi irgi sergat?
Atsakyti
Sergam mes, sergam. Tik ne raudoniuke, o šiaip kažkoks virusas. Lukas kosėja labai, o nuo jo ir Simas užsikrėtė. Tai vakar jam temperatūra 39 buvo. Na šiandien jam geriau, o Lukas tai visai nepanašus į ligonį (išskyrus kosėjimą) ir siaučia namuose tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(taza @ 2005 09 27, 10:45)
Sergam mes, sergam. Tik ne raudoniuke, o šiaip kažkoks virusas. Lukas kosėja labai, o nuo jo ir Simas užsikrėtė. Tai vakar jam temperatūra 39 buvo. Na šiandien jam geriau, o Lukas tai visai nepanašus į ligonį (išskyrus kosėjimą) ir siaučia namuose  tongue.gif .
SVEIKOS.....Pušaitės lankytojos! 4u.gif Kaip ten laikosi jūsų darzelis?Ar dar vis sergate?Norėčiau ir aš leisti ten savo vaikiuką,uzrašiau,bet...sakė nezinia ar priims?! doh.gif Turbūt kyšio nori,kaip jūs manote?Sako ,bandykite atvykti pavasarį-tada ir pasiziūrėsime(taip suktai ,pasakė! g.gif ) O į tą šalia nuėjau(uzstrigo doh.gif pavadinimas,prie varnių g.)tai sako be problemų........... thumbup.gif
Parašykite,ką nors teigiamo ir neigiamo apie šį darzelį?
Kokie būreliai čia yra?Kaip aukletojos?Mano 2002m.tai eitų į jūsų grupę turbūt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AStonke: 23 sausio 2006 - 15:17
QUOTE(AStonke @ 2006 01 23, 16:14)
SVEIKOS.....
Parašykite,ką nors teigiamo ir neigiamo apie šį darzelį?
Kokie būreliai čia yra?Kaip aukletojos?Mano 2002m.tai eitų į jūsų grupę turbūt?


Sveika, mes "Pušaitės" ex lankytojai ax.gif Na pati prašei neigiamo blush2.gif Po tokio ilgo laiko galiu daryti tokias isvadas: "Pušaitėje" maniškis sirgo stabiliai-kas dvi savaitės. "Židinėlyje" per 1,5 metų du kartus..... ax.gif

Na bet manau skaitei mano ankstesnius postus cool.gif

Iš manęs direktorė nereikalavo nieko, nes atėjau uzsiregistruoti kai vaikui buvo 1m, o vesti pradėjau 2-jų. Kai jau pradėjom lankyti, nunešiau brendžio ir kavos. Viskas.Ji buvo labai patenkinta bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2006 01 24, 11:02)
Sveika, mes  "Pušaitės" ex  lankytojai  ax.gif Na pati prašei neigiamo blush2.gif  Po tokio ilgo laiko galiu daryti tokias isvadas: "Pušaitėje" maniškis sirgo stabiliai-kas dvi savaitės. "Židinėlyje"  per 1,5 metų du kartus.....  ax.gif

Na bet manau skaitei mano ankstesnius postus  cool.gif

Iš manęs direktorė nereikalavo nieko, nes atėjau uzsiregistruoti kai vaikui buvo 1m, o vesti pradėjau 2-jų. Kai jau pradėjom lankyti, nunešiau brendžio ir kavos. Viskas.Ji buvo labai patenkinta  bigsmile.gif
Nu dėl tų sirgimų tai aš nepergyvenu,visai..........čia priklauso ir nuo vaiko,ypač,jei jis lanko pirmus metus........Mano vyresnis"gerame "darzelyje-irgi pirmus metus,vien sirgo!Dabar į metus,gal kartą suserga...Su mazaja.....irgi praeitus metus "neišsikapstėme,iš biletenių" šiemet:tik paslogavo......nors aplinkui pilna vaikų buvo,kosėjančių..........ir ttt........
Bet man įdomu,kokia tvarka,tam darzelyje,kas dar blogo??????????Kaip tos auklėtojos?O kodėl jūs pervedėte į zidinėlį?Dėl ligų? Zinau,kad zidinėlis-tikrai geresnis.......bet........šitas prie pat namų..........O jei vezioti,tai veziotume ir į tą ,kur dabar veziojame........... ax.gif
Tai laukiu blogų ir gerų komentarų? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2006 01 25, 12:04)

Bet man įdomu,kokia tvarka,tam darzelyje,kas dar blogo??????????Kaip tos auklėtojos?O kodėl jūs pervedėte į zidinėlį?Dėl ligų? Zinau,kad zidinėlis-tikrai geresnis.......bet........šitas prie pat namų..........O jei vezioti,tai veziotume ir į tą ,kur dabar veziojame........... ax.gif
Tai laukiu blogų ir gerų komentarų?  thumbup.gif


man nepatiko "pochuistiškas" (atsiprašau už žodį, bet čia jis tinka) auklėtojų požiūris į vaikus. kažkaip viskas dėl akių. Na nžn gal tik man taip pasirodė, bet buvo atveju, kai ateini anksčiau ar dieną, tai auklėtojos vaikus palikę skudurus apžiūrinėja ar kitoje grupėje plepa, arba pamato lauke, kad ateini, tada jau puola prie vaiko, ir nosį pašluosto ir smėlį nuo veido pakrapšto, o pastebėjus iš toliau, tai nelabai.... tongue.gif ir kažkuriam poste pasakojau apie prisiusotą pagalvę blink.gif blink.gif ant kurios dieviškoji Violeta guldė mano angelą ax.gif Nors Violeta iš tikrųjų tai turbūt pati nuoširdžiausia ten. na nžn, man Židinėlis patikop iš pirmos dienos. gal , kad vaikas nustojo rytais verkti ? g.gif o į Pušaitę su raudom 1,5 metų ėjom.... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis @ 2006 01 25, 12:18)
man nepatiko "pochuistiškas" (atsiprašau už žodį, bet čia jis tinka) auklėtojų požiūris į vaikus. kažkaip viskas dėl akių. Na nžn gal tik man taip pasirodė, bet buvo atveju, kai ateini anksčiau ar dieną, tai auklėtojos vaikus palikę skudurus apžiūrinėja ar kitoje grupėje plepa, arba pamato lauke, kad ateini, tada jau puola prie vaiko, ir nosį pašluosto ir smėlį nuo veido pakrapšto, o pastebėjus iš toliau, tai nelabai....  tongue.gif  ir kažkuriam poste pasakojau apie prisiusotą pagalvę blink.gif  blink.gif  ant kurios dieviškoji Violeta guldė mano angelą  ax.gif Nors Violeta iš tikrųjų tai  turbūt pati nuoširdžiausia ten. na nžn, man Židinėlis patikop iš pirmos dienos. gal , kad vaikas nustojo rytais verkti ?  g.gif  o į Pušaitę su raudom 1,5 metų ėjom....  doh.gif  doh.gif
NU jo.................. ax.gif reiks gerai apgalvoti...............
Bet,rašykite visos,ką dar zinote ir gero ir blogo.....iki pavasario turiu apsispręsti................ g.gif Padėkite man!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti


ooo, astonkė ar tik ne mano kaimynka ax.gif biggrin.gif


jei taip, tai žinai per kiek darželių aš pervažiavus, nes darželiui buvau iškelus gana aukštus reikalavimus, ir tik šitas vienintelis, kuris man patiko.

ir mergina mano greit priprato, paverkė tik savaitėlę, ir kas svarbiausia darželyje viską valgo. auklėtojom nesiskundžiu, ne kartą stebėjau iš šalies mirksiukas.gif , direktorė puiki, griežta, tvarka ideali good.gif

matai lašeli, kiekvienas vaikas skirtingas, kas gerai vienam, nebūtinai bus gerai kitam mirksiukas.gif
Atsakyti