Įkraunama...
Įkraunama...

Vilijampolė: l/d "Pušaitė"

QUOTE($kristina$ @ 2006 01 30, 20:47)


matai lašeli, kiekvienas vaikas skirtingas, kas gerai vienam, nebūtinai bus gerai kitam  mirksiukas.gif




pilnai sutinku , tai tik mano asmeninė nuomonė buvo . bigsmile.gif Matai, maniškis baisus mamyčiukas , blink.gif blink.gif gal viskas būtų ir susitvarkę , jei ne tos vasaros atostogos ax.gif
Atsakyti
O kokie dar būreliai yra šitame darzelyje? Ką papildomai mokina?Ar yra logopedas.......ir pan...
Kiek papildomai renkate į visokius fondus?Ar darzelio remontams? mastau.gif
Atsakyti

Logopedas yra, dėl fondų tai nieko nežinau, kažkokia rinkliava yra po 5 lt g.gif per mėnesį, o šiaip kai bendrai reikia mokėti už darželį tai ten yra atskira suma už visokias ugdymo priemones mirksiukas.gif į mėnesį reikia mokėti maždaug 100lt
Atsakyti
AIŠKU..........
o būreliai kokie yra?
Lyg į baseiną veda?Bet,kaip ten tie vaikai patys baseine apsirengia,ir susitvarko?Neįsivaizduoju.....
Atsakyti
Dėl būrelių nežinau, nes šiuo metu nelankom, namie kol atšils pabūsim. o į baseiną tai veda tik gal kiek didesnius, nors kiek žinau tai veda jau visus, kurie lanko daržlį (ne lopšį), t.y. nuo 3 m. Bet veda gal irgi tik pavasarį, nagi vaikus žiemą į baseiną vesti gi būtų nesamonė ax.gif O kaip susitvarko? kaži kaip, bet ir man įdomu, na susitvarko kažkaip, bet čia iš fantastikos srities turbūt, moka jos ten su jais.

p.s. kaimynka apsimeti, kad nepažįsti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2006 02 18, 00:05)
Dėl būrelių nežinau, nes šiuo metu nelankom, namie kol atšils pabūsim. o į baseiną tai veda tik gal kiek didesnius, nors kiek žinau tai veda jau visus, kurie lanko daržlį (ne lopšį), t.y. nuo 3 m. Bet veda gal irgi tik pavasarį, nagi vaikus žiemą į baseiną vesti gi būtų nesamonė  ax.gif O kaip susitvarko? kaži kaip, bet ir man įdomu, na susitvarko kažkaip, bet čia iš fantastikos srities turbūt, moka jos ten su jais.

p.s. kaimynka apsimeti, kad nepažįsti  laugh.gif

Kodėl apsimetu,kad nepazįstu??????????????pazįstu........
Bet,tai,ką aš turiu daryti?
Tiesiog domiuosiu darzeliu............o,jei nori su manimi pabendrauti ,parašyk ,man asmeniškai........ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano dukra taip pat lanko šitą darželį , aš labai esu patenkinta juo o ypač turim dievišką auklėtoja smile.gif
Labai daug užimtumo yra lankom mes baseina, šokius pramoginius,darželio ansablį "Katrė". Smagu kad visa tai yra darželyje.
Mes mamos esam turbut visos išrankios ieškodamos kad mūsų vaikui butų kad tik geriau.
Nuo pat pirmos dienos maniškė eina į šį darželį su šypsena veide. smile.gif
Atsakyti
Sveikos šio darzelio mamytės 4u.gif
tai gal zinote į kokią grupę eis mano mergaitė 4m.(gim 2002m.) kokios auklėtojos turi šių metukų vaikučius? ax.gif
Sakė yra dvi grupės viena mišri,kita vien,kaip supratau 4metukų smile.gif Tai gal zinote,kurioje yra geresnės auklėtojos ax.gif (kaip jų vardai?) ax.gif kaip tos grupės vadinasi?
Atsakyti
labutis, mamytės 4u.gif
mes nuo rugpjūčio ruošiamės į "Pušaitę"...
gal kas žinot, ar galima tikėtis ten papildomų užsiėmimų vaikui, t.y.
gydomosios mankštos ar kažko panašaus smile.gif
Atsakyti
Papildomi užsiėmimai yra, tai šokių ir gimnastikos būreliai, o sporto ir muzikos užsiėmimai būna berods kasdien pagal grafiką smile.gif
Atsakyti
Sveikos........ 4u.gif
Ar,kas lankote vasarą šį darzelį? Kas ten naujo? g.gif
Mes eisime į rugpjūčio galą apsiziūrėti,į kokią gr.direktorė paskirs g.gif jei patiks auklėtoja ir visa kita-planuojame ir likti...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE($kristina$ @ 2005 01 03, 18:06)
Nuo gegužės mėn užrašiau į darželį netoli namų,bet niekas nieko nežino apie jį.gal yra mamyčių,kurių vaikučiai lanko šį darželį?ką galite apie jį parašyt?



Labas, nezinau ar i tema, gal seniai jau viska zinai apie si darzeli, bet man jis visai neblogas- mano vuresnioji lanke, atrodok ,ad viskas buvo gerai- vesdavo i baseina karta per savaite. tiesa, to norejo tevai. Yra toks vaiku ansamblis "Katre', muzike jam vadovauja. Gana saunus!
Atsakyti