Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

o kokiu salonu tu patenkinta? kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2004 12 20, 16:14)
Ar kartais ne gerb. Spucis tamsta pjauste?


Anaiptol! Sito gydytojo varda ir pavarde mintinai ismokau, mat labai jau grazus. Iki dabar atsimenu - Barek Irician biggrin.gif
Siaip gydytojas stipriai mielas, o tie nagai, zarazos, man eme ir ataugo... Tfu. Ir ispejo mane anas, kad taip buna, sake, kiti po 4 kartus atvaziuoja. Tfu, daugiau nevaziuosiu, negaliu as dabar be kojos, juokaujat, kaip as i darba nusliausiu? laugh.gif A biuleteni man kas duos nuo kojos nago? biggrin.gif

Pirma palauksiu, kaip atrodys, kai visai visai ataugs laugh.gif
Atsakyti
As kvieciuosi manikiurininke i namus (viena diena ji dirba salone, o kita- vazineja pas klientus). Manikiuras+pedikiuras aie 50 lt kainuoja. Labai gerai ir kruopsciai padaro ir moteris labai maloni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2004 12 20, 17:09)
o kokiu salonu tu patenkinta? kokia kaina?


Visunita, as ten daug ka darausi, kaina apie 40 lt.
Atsakyti
Pagalvoju pats laikas atnaujinti kojų pėdas ir pasidaryti pedikiūra, gal kas žino kur kokybiškai ir gražiai atliekamas pedikiūras Klaipėdoje?
Atsakyti

Maximoj yra salonas "mante plius",ten dirba reda-daro manikiurus,pedikiurus,bei priaugina nagus.bet profesionale tai super.pati palei drauges rekomendacija nuejau,labai patiko.ir zmogus malonus labai,ir savo darba ismano.patariu pabandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eva @ 2005 02 25, 11:33)
Pagalvoju pats laikas atnaujinti kojų pėdas ir pasidaryti pedikiūra, gal kas žino kur kokybiškai ir gražiai atliekamas pedikiūras Klaipėdoje?


HyperMaximoj yra salonas "Mante plius"..Ten labai faina manikiuriste Reda yra thumbup.gif as draugei patarus pas ja daugiau kaip pries du metus uzsirasiau ir dabar tebesilankau.Tiesa,pas ja labai eiles,reiktu pries 2-3 savaites pasiskambint smile.gif
Atsakyti
jolančiuke o kokios pas ją ten kainos?
Atsakyti
Va, aš ka tik po pedikiūro.. tiesą pasakius pirmą kart dariausi viešai, o tai visada pati save kankindavau.. bet va, prisiskaičiau čia ir nuvariau- i "Ortopedijos techniką" ten yra gydomojo pedikiūro kab., aišku, prieš tai iš anksto užsiregistravau..
ir žinot ka man ten priprasakojo? ogai kad iš aplinkinės lietuvos moterytės varinėja, bo kartais tie a-la grožio salionai" taip nukerpanagus, kad jie įauga, iškrenta ir pan...
ESU NEREALIAI PATENKINTA, kojyčių neskauda, visos odelės nugramdytos, pėda kūdikiška... dar pagyrimų gavau, tai iš vis nuotaiką pataisė, išėjau visa švytinti.. gi teisingai nagus kerpu, o tai DYDELIS daiktas thumbup.gif thumbup.gif

šiaip sesutė malačius, netgi pati tuoj pradės užsiimti namie,tai eilių tokių nebus, bo čia laukiau 14d...nor šiaip eilės apie 1,5mėn...
jei kas norit jos mob numerio, parašysiu žinutę, tikužklauskit..

tiesa, čiau Kaune vyksta veiksmas...

pasitikime vasarą gražiom pėdytėm!!!
Atsakyti
na, tos ortopedijos technikos filialas kiek zinau yra ir vilniuj. lepune, o kiek ten kainuoja gydomasis pedikiuras?
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 05 08, 01:01)
na, tos ortopedijos technikos filialas kiek zinau yra ir vilniuj. lepune, o kiek ten kainuoja gydomasis pedikiuras?


gal galetum parasyti, kur?
gal kam nors teko lankytis?
Atsakyti
QUOTE(jolanciuke @ 2005 02 28, 15:27)
HyperMaximoj yra salonas "Mante plius"..Ten labai faina manikiuriste Reda yra thumbup.gif as draugei patarus pas ja daugiau kaip pries du metus uzsirasiau ir dabar tebesilankau.Tiesa,pas ja labai eiles,reiktu pries 2-3 savaites pasiskambint smile.gif



Kiek teko girdėti, Mantėj brangoka..... Jolanciuke, ar tikrai?
Atsakyti