Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

Labutis smile.gif
Man drauge parekomendavo viena manikiurininke, kuri ateina i namus. Tikrai nebrangiai daro, tik 25 lt 4u.gif ash dar nedariau, tai nieko pasakyti negaliu. drauge daresi, tai sake gerai daro nail.gif Jei kam reikia parashykit a.z smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čėska @ 2005 06 14, 23:34)
Labutis smile.gif
Man drauge parekomendavo viena manikiurininke, kuri ateina i namus. Tikrai nebrangiai daro, tik 25 lt 4u.gif ash dar nedariau, tai nieko pasakyti negaliu. drauge daresi, tai sake gerai daro nail.gif Jei kam reikia parashykit a.z smile.gif

cia tema apie pedikiura mirksiukas.gif
jei jinai ji daro ir dar taip pigiai, tai as nereciau kontaktu
Atsakyti
aš tai nesu kažkaip dariusi pedikiūro pas kosmetologę. Ant mano mažųjų pirštukų yra tokios nuospaudėlės taip negražiai atrodo tai net eit kažkaip nepatogu ir gėda blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
winter, pedikiurininkes dar ne tiek prisiziuri smile.gif
o tas nuospaudeles pasalina daugumoje salonu, kur atliekamas pedikiuras. tiesa, papildomai kainuoja- nuo 10 iki 20 Lt. tad jei tik del tos vienos priezasties dar nesidarei pedikiuro salone- siulyciau drasiai pabandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2005 06 14, 17:00)
Aha, ir man reiktu...
Ir dar domina, ar kas nors lankesi Ortopedijos technikos Vilniaus filiale.



Skambinau tenai sake, kad daro tik Kaune gydomaji pedikiura, Vilniuje ne.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 06 14, 17:08)
Ir i mano klausimuka atsakykit kas zinot 4u.gif




Proceduros, na skirtingai daro. Įprasta, kad pirmiausia kojas laikai masazineje voneleje su druska, pylingas, palieka ji, kojas apvynioja su kuo nors, kad suminkstetu, tada jau kaip kas - vienur su peiliuku, kitur su tokiu kauliniu sepeciu (specialus toks) tvarko ******, tada su masinele tokia specialiai pedikiurui poliruoja, va cia ir turetu su ja nago pavirsiu papoliruot mano nuomone, tada tvarko su dilde, odeles ir t.t. kremas, masažas kojų, tada lakuoja. Maždaug taip, eiliškumas gali būti ir kitoks. As darausi karta i menesi, kazkaip neatradau dar tokios, ties kuria galeciau apsistoti, dar nepatinka, kad beveik visur peiliukus naudoja.
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 06 15, 10:51)
winter, pedikiurininkes dar ne tiek prisiziuri smile.gif
o tas nuospaudeles pasalina daugumoje salonu, kur atliekamas pedikiuras. tiesa, papildomai kainuoja- nuo 10 iki 20 Lt. tad jei tik del tos vienos priezasties dar nesidarei pedikiuro salone- siulyciau drasiai pabandyti rolleyes.gif

hmmm na jei jas man ir pašalintų būtų liuks clap.gif tik vis tik gėda tokius patinusius pirštukus prieš nosį rodyt rolleyes.gif šiaip labai norėčiau nueit bet va dėl to vis susilaikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2004 12 21, 08:26)
Visunita, as ten daug ka darausi, kaina apie 40 lt.



Kur tu tokias kainas radai?? blink.gif mano draugė ten dirbo,tai sakė,kad pedikiūro kaina PRASIDEDA nuo 60 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 06 15, 14:54)
Kur tu tokias kainas radai?? blink.gif mano draugė ten dirbo,tai sakė,kad pedikiūro kaina PRASIDEDA nuo 60 Lt  g.gif


na, o man daro už 40 lt. gal dėl to, kad esu pastovus klientas ir veido valymus, manikiūrus, pedikiūrus, depiliacijas ir kt. darausi tik pas juos jau ne pirmi metai smile.gif
Atsakyti
As turejau dziaugsma pas Viktorija is Aidos studijos eiti pedikiuro, likau patenkinta. Kadangi prieme namie, tai sumokejau tik 30 lt
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 15, 10:07)
Proceduros, na skirtingai daro. vienur su peiliuku, kitur su tokiu kauliniu sepeciu (specialus toks) tvarko ******. As darausi karta i menesi, kazkaip neatradau dar tokios, ties kuria galeciau apsistoti, dar nepatinka, kad beveik visur peiliukus naudoja.


blink.gif blink.gif blink.gif Šiaip yra toks dalykas, kad jei ta odelė labai stora ją reik nupjaustyti. Bet gali pasakyti kad nepjaustytų, tik nušveistų su "pemzyte". Pirmą kartą dariausi pedikiūrą pas mano manymu neblogą pedikiūrininkę, kuri man paaiškino, jog jei nepradėjai pjaustyti, tai geriau ir nereikia, nes pradėjus reiks visada. Aišku būna variantų, kai šis pavizdys netinka, nes kaip jau sakiau odelė stora. Mano plona, tad aš ir nepjaustau, be to ta pati pedikiūrininkė patarė ir kitur darantis nepjaustyti, juk sprendi tai tu ką tau daryti, o ko ne. Be to su tais pjaustymais, girdėjau, visokių pasekmių nemalonių būna, užkrėtimai ir t.t., todėl nepatikėčiau savo kojyčiu bet kam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 06 15, 14:54)
Kur tu tokias kainas radai?? blink.gif mano draugė ten dirbo,tai sakė,kad pedikiūro kaina PRASIDEDA nuo 60 Lt  g.gif


Nesąmonė, šiandieną skambinausi, nes pati ten norėjau užsirašyti, tai maximali kaina 70 Lt. ir tai priklauso nuo to ką tau darys, jei ten sakykim mažai ką tvarkyti reikia, nereikia to paties pjaustymo, kaina gali būti dvigubai mažesnė smile.gif Pakartojau, tai ką man šiandien sakė telefonu.
Atsakyti