Įkraunama...
Įkraunama...

"BERGHOFF" puodai

Nepraėjo ir trys metai, o jau nulakstė dangčių rankenėlės. Svarbiausia, kad jų neina pritaisyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema? Gal įmanoma atskirai nusipirkti?
Su keptuve ir aš vargau. Dabar naudoju ypatingai retai, kai kitos keptuvės būna jau užimtos. Daugiau tokios keptuvės nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2006 08 02, 22:13)
Nepraėjo ir trys metai, o jau nulakstė dangčių rankenėlės. Svarbiausia, kad jų neina pritaisyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema? Gal įmanoma atskirai nusipirkti?

Mano jau seniai su kitom rankenėlėm visi irnesakyk.gif .
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2006 08 02, 22:13)
Nepraėjo ir trys metai, o jau nulakstė dangčių rankenėlės. Svarbiausia, kad jų neina pritaisyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema? Gal įmanoma atskirai nusipirkti?
Su keptuve ir aš vargau. Dabar naudoju ypatingai retai, kai kitos keptuvės būna jau užimtos.  Daugiau tokios keptuvės nepirkčiau.



QUOTE(Kuzia @ 2006 08 02, 22:48)
Mano jau seniai su kitom rankenėlėm visi irnesakyk.gif .

Tai kurių velnių tada už juos tokius pinigus mokėt? g.gif mad.gif Mano puodam penkti metai, jie be jokių "navarotų", paprasti metaliniai su stiklo dangčiais, kokius daugelyje prekybos centrų parduoda (jau vis galvoju, kad reiktų į geresnius keisti), bet rankenėlės jų tai vietoj... Vis tik už tokią kainą turėtų būti ir atitinkama kokybė protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuxė @ 2006 08 02, 23:08)
Tai kurių velnių tada už juos tokius pinigus mokėt?  g.gif  mad.gif

Nu tai negi galvojau, kad nulūžinės mastau.gif .
Atsakyti

QUOTE(undine @ 2006 08 02, 20:33)
nu as dar vis laukiu Doviles pasisakymo  ax.gif ,gal ci ataip gavosi is nemokejimo,gal reikia igust su jais kept,kaip saka pirmas blynas prisvylo biggrin.gif


Ai, man irgi su ta keptuve visko pasitaikė doh.gif . Bet vilties įgust ja naudotis dar nemetu:D Štai žuvytę tešloje kepiau. Ir visai gerai gavosi. Nežinau kiek teisingas mano pastebėjimas, bet panašu, kad nereikia dažnai lįst į keptuvę ir vis judint mentele kotletą, žuvį ar kitą kepamą daiktą. Bo jeigu ne laiku pabandai atkelt, tai tada jau teks atgramdyt. smile.gif

Atsakyti
Tai reiškias reikia duot pasvilt, kad kotletai atšoktų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 08 02, 15:14)
Gal kas galit konkreciai punktais isvardint kas ir kaip. nes kaip supratau nekaistancios rankeneles kaista, dugnas lengvai braizosi, be aliejaus kepant-verdant- traukia ir t.t. Tai kaip susigaudyt, kai viena konsultante porina vienaip o kita visai kitaip unsure.gif
Papildyta:
jau lenda mintys kad jie neverti kainos  verysad.gif


Na aš galiu atsakyti truputį. Dėl rankenėlių- jos NEKAISTA. Tai čia būtų pirmas punkatas smile.gif
Antras punktas. Puodų vidus braižosi, tačiau kaip Dovilė, kuri dirba Berghoff pardėj, užtikrino, kad tai neturi jokios įtakos puodų savybėms apart estetinio vaizdo. Tačiau tikrai viskas normaliai ten atrodo. Čia tik aš įsijautrinusi dėl išleistos didelės sumos.
Trečią punktą praleidžiu, nes be aliejaus dar nekepiau. Tačiau be vandens viriau. good.gif Man labai patiko. Jokių nesklandumų.
O dėl keptuvės tai nežinau. Arba dar pavyks ją perprasti, arba geriau buvo rinktis tefloninę. Tik kaip anksčiau jau minėjau, man nebuvo leista vieno daikto iš rinkinio pakeisti kitu. Čia Akropoly taip. Kitur pirkusiai merginai pavyko susikomplektuoti rinkinį pagal jos pageidavimą.
Papildyta:
QUOTE(Kuzia @ 2006 08 02, 22:44)
Tai reiškias reikia duot pasvilt, kad kotletai atšoktų bigsmile.gif


Kas belieka biggrin.gif Nežianau, gal po kiek laiko ir aš tik morkas bulbienei šutinsiu, bet kol kas esu vis dar optimistiškai nusiteikusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yo-yo: 02 rugpjūčio 2006 - 22:54
QUOTE(Yo-yo @ 2006 08 02, 23:05)
Na aš galiu atsakyti truputį. Dėl rankenėlių- jos NEKAISTA. Tai čia būtų pirmas punkatas smile.gif
Antras punktas. Puodų vidus braižosi, tačiau kaip Dovilė, kuri dirba Berghoff pardėj, užtikrino, kad tai neturi jokios įtakos puodų savybėms apart estetinio vaizdo. Tačiau tikrai viskas normaliai ten atrodo. Čia tik aš įsijautrinusi dėl išleistos didelės sumos.
Trečią punktą praleidžiu, nes be aliejaus dar nekepiau. Tačiau be vandens viriau.  good.gif Man labai patiko. Jokių nesklandumų.
O dėl keptuvės tai nežinau. Arba dar pavyks ją perprasti, arba geriau buvo rinktis tefloninę. Tik kaip anksčiau jau minėjau, man nebuvo leista vieno daikto iš rinkinio pakeisti kitu. Čia Akropoly taip. Kitur pirkusiai merginai pavyko susikomplektuoti rinkinį pagal jos pageidavimą.
Papildyta:
Kas belieka biggrin.gif Nežianau, gal po kiek laiko ir aš tik morkas bulbienei šutinsiu, bet kol kas esu vis dar optimistiškai nusiteikusi.

Atsiprasau kad taip ilgai nerasiau,bet man visada tenka kartotis, nes rynkinyje yra troskintuve ,o ne keptuve.Galima kepti mesa, bulves ,kiausinius ,bet reikia laikytis instrukciju.As savo klientams visada patariu kepti mesa,nes visa kita kepant reikia laikytis grieztu taisykliu,kadangi kai kepiau bulves pirma kart man viska pritrauke blush2.gif blush2.gif .O kepant mesa reikia ikaitinti keptuve ,kad uzlasinus vandens ,vandens rutuliukai lakstytu po keptuve, tada dedi mesa ja prispaudi ir uzdengi po kokiu 3 min.atidarai paziuri ar neatsoko ir jei atsoko apverti vel paspaudi ir vel uzdarai,jei neatsoko uzdengi ir palauki kol atsoks.Bet jei keptuve buvo nepakankamai ikaitus mesa neatlips.

ir kitur pirkusiai merginai iskomplekto neleido pakeisti jokio daikto.Tu neteisingai supratai.Ji pirko puodus kurie yra vezami po viena tik tokio pacio dizaino,bet ju nera tiek kad susidetum komplekta,o tau merginos nepasiule ju pirkt atskirai,tai del to as atsiprau bet akropoly ju yra tik 2 tokio pacio dizaino ir skirtingu turiu.
O siaip labai nemegstu rasyti, nes niekad suprantamai nepaaikinsi, tai jei kokie nesklandumai ateikit i Akropoly iki 17 val.darbo dienom ir pabandysim aiskintis.
Papildyta:
QUOTE(niedulis @ 2006 08 02, 21:13)
Nepraėjo ir trys metai, o jau nulakstė dangčių rankenėlės. Svarbiausia, kad jų neina pritaisyti. Gal kas susidūrėte su tokia problema? Gal įmanoma atskirai nusipirkti?
Su keptuve ir aš vargau. Dabar naudoju ypatingai retai, kai kitos keptuvės būna jau užimtos.  Daugiau tokios keptuvės nepirkčiau.

Nes matyt ten yra termometras? jei taip vadinasi jis tinkamai nebuvo priziuretas,nes jis reikalauja grieztos prieziuros.
Atsakyti
QUOTE
Rankenelės šiaip kaista,o dėl gaminimo turėjo parduotuvėj paaiškinti ,nes ypatumu yra.


QUOTE
Na aš galiu atsakyti truputį. Dėl rankenėlių- jos NEKAISTA. Tai čia būtų pirmas punkatas


g.gif g.gif g.gif tai kaip suprast... o tuose populiariuose rinkiniuose visur yra ta keptuve -troskintuvas? Nes as tai jau tikrai jos nenoriu schmoll.gif Senai jau gavau dovanu gera Tefal keptuve, tai ji man tikras stebuklas, niekada kaip bekeptum nieko nepritraukia wub.gif tai jei vel reiktu rizikuot pritrauks-nepritrauks doh.gif na jau ne schmoll.gif
Ir dar.. kaip ten su tuo virimu be vandens unsure.gif negi sudedi bulves i sausa puoda doh.gif ir jos isverda??Neisivaizduoju kaip taip gali buti.
Atsakyti


QUOTE(Yo-yo @ 2006 08 02, 22:38)
Ai, man irgi su ta keptuve visko pasitaikė doh.gif . Bet vilties įgust ja naudotis dar nemetu:D Štai žuvytę tešloje kepiau. Ir visai gerai gavosi. Nežinau kiek teisingas mano pastebėjimas, bet panašu, kad nereikia dažnai lįst į keptuvę ir vis judint mentele kotletą, žuvį ar kitą kepamą daiktą. Bo jeigu ne laiku pabandai atkelt, tai tada jau teks atgramdyt. smile.gif

tai vat ir man sake kad prispaust ir kuo maziau list,bet is kur zinot kada jau g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Sigutte @ 2006 08 03, 07:24)
Ir dar.. kaip ten su tuo virimu be vandens unsure.gif negi sudedi bulves i sausa puoda doh.gif ir jos isverda??Neisivaizduoju kaip taip gali buti.

nu vat ir man sitas idomiausia,kaip ten virt,nes as tai bijau,verdu su vandeniu biggrin.gif

Dovile o tai kur ta instrukcija yra? vat tai as matyt mazai ikaitinau,nes kiek zinau tefloniniu vienu negalima labai kaitint,tai as ir idejau greit tuos kotletus,o matyt reikejo pakaitint dar labiau,ar aplamai patartina nekept ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 08 03, 06:39)
Galima kepti mesa, bulves ,kiausinius ,bet reikia laikytis instrukciju.As savo klientams visada patariu kepti mesa,nes visa kita kepant reikia laikytis grieztu taisykliu,kadangi kai kepiau bulves pirma kart man viska pritrauke  blush2.gif  blush2.gif .


Labai labai dėkinga būčiau už tas instrukcijas. Ir, manau, ne aš viena.
Papildyta:
QUOTE(Sigutte @ 2006 08 03, 07:24)
Ir dar.. kaip ten su tuo virimu be vandens unsure.gif negi sudedi bulves i sausa puoda doh.gif ir jos isverda??Neisivaizduoju kaip taip gali buti.


Prie puodų rinkinio buvo šiokia tokia instrukcija. Ten buvo aprašytas mėsos kepimas be riebalų ir daržovių virimas be vandens. Ten rašoma, kad nuplautas daržoves sudėti į puodą, kai puodo dangtis įkais, ugnį sumažinti iki minimumo. Vandens pilti nereikia, pakanka to, kad daržovės šlapios po plovimo. Nereikia smarkiai jų nuvarvinti. Žinoma, jei nedrąsu, galima papildomą šlakelį įpilti. Aš taip dariau. Bet visai be reikalo. Bulvės buvo per daug šlapios. Dar kol kas be vandens esu virusi tik bulves ir šparagines pupeles. Viskas pavyko. Sėkmės ir jums. Nebijokit eksperimentuoti. Ir būtinai pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2006 08 03, 07:39)

Nes matyt ten yra termometras? jei taip vadinasi jis tinkamai nebuvo priziuretas,nes jis reikalauja grieztos prieziuros.

Butent termometro ten nera. Ir vis tiek nukrito. Patarkit ka daryti. Ar galima nusipirkti atskiru detaliu?
Atsakyti