Įkraunama...
Įkraunama...

Želdiniai ir dizainas

QUOTE(Turbo_duracka @ 2007 05 28, 19:42)
Nu tai tada gerai pagalvosiu dėl tų išlyginamųjų studijų  blink.gif 2 metus teoriją kalti ir dar mokėti pakankamai reikia....Na jei reikės tai ką padarysi....Manau, jei dar susisieksime, ypač tada, kai jau diplominiu kvepės pasakysi ar davė kokių vaisių tie 2ji metai  smile.gif
Nepaprastai dėkinga tau už info, nes jau buvau pradėjus skęsti  4u.gif
iki malonaus  smile.gif


liux smile.gif butinai susisieksim smile.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
as dabar mokausi vilniaus kolegijoje zeldiniai ir ju dizainas. bet tik savo malonumui. 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif Idomus mokslas. As kuri tai laika dirbau zeldynu projektavime. drinks_cheers.gif

P.S. perpildytas tavo az?
Atsakyti
O kas studijuojat KK ar langvai gavot bendrabuti? ar ju fakultetas lb toli nuo miesto, stoties (sorry uz tokius klausimus, bet as kauno visiskai nepazistu)?
Atsakyti
Įstojau yahoo.gif
Dabar gal turite kas literatūros atitinkamos sušelpti...? ax.gif
Ar už simbolinę kainytę ar pan..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 22, 18:54)
Įstojau  yahoo.gif
Dabar gal turite kas literatūros atitinkamos sušelpti...?  ax.gif
Ar už simbolinę kainytę ar pan..... blush2.gif

o kur istojai ir ko tau reikia?
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 08 23, 07:29)
o kur istojai ir ko tau reikia?

Kvtk biggrin.gif Želdiniai ir dizainas biggrin.gif
Reikia visko kas susiję su želdiniais, augalais, sodais, projektavimais jų ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 08 22, 19:54)
Įstojau  yahoo.gif


Aš irgi tongue.gif Mastaičiai ar Girionys?
Atsakyti
Istojau ir as thumbup.gif (i Mastaicius) 1 numeriu blink.gif
Atsakyti
Aš Klaipėdos verslo ir technologijų kolegijoj.... ax.gif

Be reikalingų egzaminų... turėjau tik lietuvių kalbos tinkantį.... gamtos mokslų nelaikiau blush2.gif
Atsakyti
NA pasimetus laike, mes jau pazistamos mirksiukas.gif tad studijuoju KK "zeldiniai ir ju dizainas" mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif Labai noriu studijuoti kažką apie apželdinimą. Iš to ką čia papasakojot pastebėjau, jog mano norai sutampa su Želdinamų teritorijų inžinerijos specialybe. Tai va klausimėlis įstojusioms į šią spec. (Mastaičiuose). Kokių dalykų reikia stojant? Kaip suprantu paskaitos dieninės arba neakivaizdinės? Kaip tvarkaraščiai dieniniams? Labai "baisiai" išdėstytos paskaitos? Gal žinot kiek kainuoja pusmetis neakivaizdininkams?

Mokytis noriu tik dėl savęs, nes ši sritis labai labai traukia.
Atsakyti