Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatų rūšys

O as juodos arbatos is viso nebegeriu, kazkaip nebepatinka ir tiek, o ir siaip esu kavamane. Bet raudonoji arbatyte ir man labai patinka, dziaugiuosi, kad cia tiek bendraminciu biggrin.gif
Atsakyti
Žiemą man skaniausia Matė prie židinio. Kvepia nuostabiai. Ji man pakeičia kavą, nuo kurios jau skrandyje rūgštu. Dar mėgstu pagerti čiobrelių, kuriuos padžiovina mano močiutė ir skanu, ir kosulį apmalšina.
Atsakyti
man patinka metu... arba kmynu...
tik nesakykit, kad jos slopina seksualuma, nes kiti taip sako... nepastebejau tokio poveikio...i
Atsakyti
Siuo metu mane labiausiai "veza" metu bei melisu arbata. Bet ne is pakeliu, o is tikru naturaliu zoleliu, kurios auga mano tevu sodyboje. Ech, gamta saukia smile.gif , juk jau pavasaris wink.gif
Atsakyti
Neseniai atradau ypatingai skania žaliają arbata. Tai sveriamoji Presto arbata Madam Butterfly, nesulyginsi su kitomis žaliosiomis arbatomis - rekomenduoju toms, kurios žalios arbatos nemėgsta (kaip ir aš) tikrai pasikeitė nuomonė apie žaliają arbatą.
Pabandykit. thumbup.gif
Atsakyti
O mes tai geriam arbata su citrina, cia mane vyras taip ismokino rolleyes.gif
Kokia arbata bebutu ar juoda ar zalia, papjaustai citrinos, istrini ja puodeli su cukrum, idedi arbatzoliu, uzpili verdanciu vandeniu ir tada su pasimegavimu gali gerti, labai skanu wink.gif
Atsakyti
O as tai dabar geriu Hipp skatinancia laktacija arbata biggrin.gif
Atsakyti
O man labai skani buvo tokia arbata is vaisiniu serijos, vadinosi "mociutes" pardavinejo ja Presto. budavo tokia su gervuogem, su obuoliu gabaleliais, su zemuogem, ir dar kazkuo... ir nebera jos sad.gif aisku, pakaitalu pilna, bet jau tik pauosciusi suprantu - ne tas... juoda plikyta su pienu - yra nerealiai skanu man.. ypac, kai toks oras, ir kai guli lovytej persalusi smile.gif
Atsakyti
As tai buvau didziule arbatos gereja ir dievintoja iki nestumo-gerdavau tikrai gerais kiekiais ... taciau pradejusi lauktis beveik visai nebenorejau i arbata ziureti, geriau jau uogiene su vandenuku rolleyes.gif Gal ir kitoms taip yra buve? (nors cia ne visai tam skyreliui toks klausimas)

Is tikro labai geros yra Ahmad arbatos, kurios buvo minetos-ir zalia, ir Earl Grey thumbup.gif Dar man labai neblogos nearomatizuotos yra rusiskos (arba tiksliau - rusu fasavimo), is "Bodrost" serijos - juoda (berods vadinasi "kinojos auksas"), zalia, dardzilingo (sitas arbatas ir nemazai pazistamu tikrai giria, o ir kaina normali).

O is sveriamu man labai patiko visokios zalios (su zenseniu, visokiais vaisias, ziedeliais), tik del aromatu tai tikrai girdejau, kad visur sintetika (visos arbatos, kuriu 100g kainuoja 6-7Lt). Taip kad tos zemuoges ir obuoliukai yra daugiau chemija ... bet vistiek labai skanu thumbup.gif O is tokia naturalesniu, kurias as dar ir dabar galiu gerti (stipriu visai nesinori) nebloga Presto zoleliu arbata "Pabusk". Tokia lengva lengva ir kvapni -rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Skaniausia, zinoma, plikoma zoleliu arbata. Pvz. mate su medumi thumbup.gif O is neplikomu labiausiai megstu Milford jugurtine braskine arba vysnyne thumbup.gif
Atsakyti
Aš mėgstu žaliąją arbatą. Keista, kad daug kam ji nepatinka. Pabandykit Presto "Semiramidės sodai'. Labai skani ir kvapni. Nuostabi ir "spanguolė" (Aroma Rex). thumbup.gif
Atsakyti
Sakau uzklausiu musu mamyciu kokias arbatas labiausiai megsta.Man tai patinka vaisines ir zalia arbata smile.gif
Atsakyti