Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatų rūšys

Megstu ir juoda, ir zalia su metom. Pasidarau ir pacia paprasciausia juodaja - imetu keleta metu lapeliu ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (giedrulka @ 2004 01 29, 23:45)
Mano vyro firmine arbata - imbierine. Dabar, kai siaucia gripai ir kt. bjaurybes, labai liuks arbata:

4 citrinos
1 imbiero saknis
~5 saukstai medaus
Imbiera nulupti, citrinas su zievelemis sumalti mesmale. I ta kose prideti medaus (galima ir daugiau nei 5 s. - pagal skoni) ir ismaisyti. I puodeli deti ~1 gera arbatini sauksteli ir uzplikyti vandeniu. Va nuo sitos tai musa prakaitai. Isgerta ryte tokia arbata, labai gerai kava atstoja. Karta prisidejau per daug tos arbatos, tai net sirdis uzsibaladojo tongue.gif

O imbieras jau dziovintas ir sumaltas turbut netinka g.gif ?
Atsakyti


man patinka zemuogiu pieva presto arbata. o mano 2.gif megsta hipp arbateles
Atsakyti
ech, man tai skaniausia raudona arbata... bet geriau be jokiu priedu-tik raudona ir psio tongue.gif wink.gif
karta nuejusi i viena picerija uzsisakiau raudonos arbatos... tai spekit ka atnese padavejas biggrin.gif?... ogi vaisine arbata raudonos spalvos laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
O as nelabai arbatu megeja, namuose beveik niekada negeriu smile.gif kavineje dazniausiai ir tai tik juodaja su skiltele citrinos rolleyes.gif
kaip rase norges, tai man labai nieko Lipton arbatele smile.gif
Atsakyti
o as taip pat dievinu earl gray. uzplikoma ir !!!!!! Achmad (atrodo taip rasoma) firmos.

kiek isbandziau kitu firmu earl gray'ju achmado geriausia, jega smile.gif
ar zinot, kad earl gray reik gerti be cukraus, kad geriau pajust skoni. as kartais nusizengiu siai taisyklei ir isidedu cukraus.

o dar earl gray tai arbatos rusis, i kurios sudeti ieina bergamote, kuri ir duoda toki karstelejusi skoni. is juoduju arbatu man si arbata ryskiausio skonio.

kalbu apie naturalias !!!! arbatas. o arbatu su dirbtiniais kvapais nepripazistu, chimija kazkokia sad.gif

lietuviskos arbatos (ne vaistazoliu) tai pat slamstas kazkoks. kiek pirkau, tai per jega teko gert, prastos kokybes. tai visokiu prestu nebeperku, nes importuoja kokias tai treciaruses arbatzoles ir supakuoja lietuvoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 30 sausio 2004 - 14:14
QUOTE (Aferiste @ 2004 01 30, 12:38)
ech, man tai skaniausia raudona arbata... bet geriau be jokiu priedu-tik raudona ir psio tongue.gif wink.gif
karta nuejusi i viena picerija uzsisakiau raudonos arbatos... tai spekit ka atnese padavejas biggrin.gif?... ogi vaisine arbata raudonos spalvos laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Točnai - priminei ir man kartą taip buvo biggrin.gif , kai kavinėj paprašiau raudonosios, o atnešė vaisinės - ką bepasakysi - nepasiginčysi, spalva tai raudona gi rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 01 30, 14:12)
o as taip pat dievinu earl gray. uzplikoma ir !!!!!! Achmad (atrodo taip rasoma) firmos.

kiek isbandziau kitu firmu earl gray'ju achmado geriausia, jega smile.gif
ar zinot, kad earl gray reik gerti be cukraus, kad geriau pajust skoni. as kartais nusizengiu siai taisyklei ir isidedu cukraus.

o dar earl gray tai arbatos rusis, i kurios sudeti ieina bergamote, kuri ir duoda toki karstelejusi skoni. is juoduju arbatu man si arbata ryskiausio skonio.

kalbu apie naturalias !!!! arbatas. o arbatu su dirbtiniais kvapais nepripazistu, chimija kazkokia sad.gif

lietuviskos arbatos (ne vaistazoliu) tai pat slamstas kazkoks. kiek pirkau, tai per jega teko gert, prastos kokybes. tai visokiu prestu nebeperku, nes importuoja kokias tai treciaruses arbatzoles ir supakuoja lietuvoj.

clap.gif clap.gif clap.gif
As irgi Ahmand firmos arbatas geriu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O lietuviskos tai jau tikrai fe tongue.gif
Atsakyti
Earl Grey, raudonoji bei zalioji su zenseniu ir citrina is "Skonis ir kvapas" - kol kas tokios musu megstamiausios:) Maiseliuose arbatu nemegstam, kazkoks negyvas ju skonis. O tos plikomos, kur visokiu kvapu prikrauta, irgi nenaturalios, ir mums nelabai...
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 01 30, 10:24)

O imbieras jau dziovintas ir sumaltas turbut netinka g.gif ?

Nelabai. Kai sviezia sumali, tai labai daug sulciu gaunas ir kvapnesne zymiai.
Atsakyti
Na mano megstamiausia arbatike yra Raudonoji su vanille rolleyes.gif taip pat labai megstu metu, melisu arbata-pati susidziovinu ir ziema geriu wink.gif bet kad ir kaip megciau arbata, negaliu gyvent be kavos wink.gif
Atsakyti
va cia ahmado puslapis nete

http://www.ahmadtea.com/

Atsakyti