Įkraunama...
Įkraunama...

Tatuiruotės naikinimas

tik perskaičiusi, prisiminiau, kad ir aš turiu tatoo, bet taip esu susigyvenus su ja, kad net pamirštu. Naikinti nenoriu, nors jei reikėtų rinktis dabar ar darytis, ar ne, tikrai nesidaryčiau doh.gif
Atsakyti
Na kiek as skaiciau sugiharos puslapi, tai jokiu ten randu nelieka, tik toj vietoj oda nenudegs vasara unsure.gif ir kad reikia apie 4-6 proceduru, o vienos kaina yra 350 lt. va taip, as tai eisiu klaust del lazerio ziema ax.gif
Atsakyti
tai shaunu, gal technologijos keitesi ar siaip situacija. Kai zinosi konkreciau, parasyk, tad ir as vel leksiu. O del randu - tai tikrai liks, buria cia nerealiai. Jie darys viska, kad liktu kuo mazesni ir maziau pastebimi..
Jei neliktu, mokeciau pinigus neabejodama.
Atsakyti
Jo butinai parasysiu ir dar nuotrauko po to idesiu ax.gif

O tu ar krema bandei?
Atsakyti
nea, kazkaip neitikinau saves, kad veiksmingas bus.
Atsakyti
Sveikos, aš irgi noriu naikintis ant rankos, vidinėje pusėje. Kaip jum sekėsi, ar buvot kuri jau išsinaikinusi su lazeriu? Apie lazerį va ka rašo - Tai vienintelis būdas tatuiruotėms šalinti, po kurio nelieka randų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 12 lapkričio 2007 - 12:22
Lieka randai. Mano drauge turi salona. pries metus parsisiunte is JAV lazeri, praejo visus kursus ir tai nelabai drista dar naikinti. Sake baisus irenginys ten,o statuose ji pardavineja belekam, kaip skirta dirbti vos ne namudinem salygom. Stiprus labai, sake neduokdie kas sukliudys, tai labai nudegint gali.
Atsakyti
bet gal geriau nedidelis randas nei nesamonė tongue.gif
Atsakyti
Aha, nes ant to rando gali vel tatoo pasidaryt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif aha... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 14 lapkričio 2007 - 16:09
Mano draugei su tuo paciu lazeriu, kur tatuoruotes salina, salino demes nuo spuogu, tai liko didziuliai surandejimai...
Atsakyti
Gal kas nors galit pasidalinti konkrecia patirtim, kaip naikinti tatuiruotes??? unsure.gif Man tai irgi aktualu, bet temoje nieko konkretaus... Kremukais kazkaip ne labai tikiu - kazkada randa bandziau "super duper" kremukais naikinti - visiskai jokio poveikio (gal tik pacia odele kiek suminstino, bet rando nepanaikino) doh.gif Gal kas realiai bandet lazeriais tatoo naikint?
Beje, Krissstina, ar jau pati apsisprendei del naikinimo budo? Butu idomu suzinot ax.gif Gal prisijungciau i palaikymo/veikimo komanda rolleyes.gif
Atsakyti