Įkraunama...
Įkraunama...

kuo skalbiate vaikučio rūbelius?

naudoju Persil non- bio.specialiai vaikuciams smile.gif dar bandziau parodoj gauto karapuzo maisiuka.rodos, kad nieko...neisbere katytes smile.gif
Atsakyti
o mes naudojome Neutral, visai gerai tiko, o dabar daznai jau atskirai vaikisku rubeliu nebeskalbiu, nes mes jau nemazos
Atsakyti
Naudojam Neutral ir Bobas. Su siais skalbiau mazes rubelius nuo pat gimimo ir tikrai nei karto nebuvo isberta. thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojame Ringuvos muilo drožles. Jos nebrangios ir tikrai nealergizuoja. thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju NEUTRAL skystą skalbiklį, tokie minkšti lygūs drabužiai, nereikia lygint thumbup.gif . O nuo BOBAS ir ypač SURCARE nebūdavo tokie garžūs....
Atsakyti
Mes irgi naudojam RINGUVOS muilo drožles. Tik, jei skalbimo mašina automatinė, jas reikia pilti ne i stalčiuką, o tiesiai ant skalbinių. Pigu ir tikrai gerai skalbia.
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2005 01 25, 22:37)
Mes irgi naudojam RINGUVOS muilo drožles. Tik, jei skalbimo mašina automatinė, jas reikia pilti ne i stalčiuką, o tiesiai ant skalbinių. Pigu ir tikrai gerai skalbia.


Ten parašyta, kad netinka automatinėm skalbimo mašinom, tai aš rankom kankinuosi blink.gif O su mašina skalbiant naudoju Surcare kol kas, bet pirksiu turbūt Neutral arba tas pačias drožles jei išdrįsiu su mašina jas išbandyti doh.gif
Atsakyti
As irgi naudoju Ringuvos drozles skalbdama su automatine sklabimo masina ir nieko, dziaugiuosi:) is pradziu buvau bandiusi rankomis skalbti, bet paciai saves pagailo cray.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės! Aš čia pasirodysiu visiška eretikė, bet naudoju.. Tide, Ariel, Bonux ir visa kita, kuo tik skalbiami mūsų šeimos skudurėliai. 4u.gif Kai parsivežiau mažių iš gimdymo namų, savo sąžinei nuraminti nusipirkau "bobas", bet kai jie pasibaigė (o pasibaigė greitai), pradėjau skalbti paprastai. Pasiteisinu - mąstau taip: jei skalbčiau rankomis, tai neturėčiau galimybių taip gerai išskalauti, tada ir terliočiausi su visais neutral ir pan. brangybėm. Skalbimo mašina 3-4 kartus taip perskalauja mažiaus drabužėlius, kad iš skalbiklio nieko kaip ir nelieka. ax.gif Dar daugiau (čia jau tikrai visas suerzinsiu) aš pilu paprasto minkštiklio tik šiek tiek švelnesnio kvapo. O gal mano laimė, kad mažius milteliams nealergiškas? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš naudojau SURCARE, bet dabar pradėjau naudoti rusiškus specialiai skirtus vaikų ir alergiškų žmonių drabužių skalbimui: AISTENOK(čia turėjo būti rušiškai taip parašyta, bet man labai daug laiko užima rinkimas rusų kalba blush2.gif ). Neišbėrė vaikučio, o ir skabia visai nelogiau nei SURCARE, bet kaina tai ženkiai skiriasi. Šie rusiški kainuoja apie 2,20 Lt. Galit pabandyti, gal kam tiks. Tiesa, juos pirkau MEDIS parduotuvėje.
Atsakyti
O ar naudojat kokius nors minkstiklius?
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 01 26, 23:35)
O ar naudojat kokius nors minkstiklius?

Naudoju SURCARE arba MINIRISK minkštiklius ax.gif
Atsakyti