Įkraunama...
Įkraunama...

kuo skalbiate vaikučio rūbelius?

QUOTE(sniegena2 @ 2005 01 26, 21:30)
Sveikutės! Aš čia pasirodysiu visiška eretikė, bet naudoju.. Tide, Ariel, Bonux ir visa kita, kuo tik skalbiami mūsų šeimos skudurėliai.  4u.gif Kai parsivežiau mažių iš gimdymo namų, savo sąžinei nuraminti nusipirkau "bobas", bet kai jie pasibaigė (o pasibaigė greitai), pradėjau skalbti paprastai. Pasiteisinu - mąstau taip: jei skalbčiau rankomis, tai neturėčiau galimybių taip gerai išskalauti, tada ir terliočiausi su visais neutral ir pan. brangybėm. Skalbimo mašina 3-4 kartus taip perskalauja mažiaus drabužėlius, kad iš skalbiklio nieko kaip ir nelieka.  ax.gif  Dar daugiau (čia jau tikrai visas suerzinsiu) aš pilu paprasto minkštiklio tik šiek tiek švelnesnio kvapo. O gal mano laimė, kad mažius milteliams nealergiškas?  rolleyes.gif

Tai jeigu vaikui viskas tvarkoj su odyte,neberia,tai ir naudok.As skalbiau su Bobu,bet kad jis man labai smirdejo,tai nusipirkau Maximoj Balance neutral, jis be fosfatu,tinka vaikams.Dabar tik su juo skalbiu.
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2005 01 25, 22:37)
Mes irgi naudojam RINGUVOS muilo drožles. Tik, jei skalbimo mašina automatinė, jas reikia pilti ne i stalčiuką, o tiesiai ant skalbinių. Pigu ir tikrai gerai skalbia.

geras thumbup.gif reikes ir man pamegint skalbimo masinoj!nusibodo rankom skalbt.mums RINGUVA labai patinka-skalbiniai balti!!!cia kaip reklama 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikuciai yra alergiski,tad atsargiai rinkausi skalbimo priemones. Is pradziu skalbiau su Ringuva, tik as nepilu drozliu iskart i skalbimo masina,o is pradziu jas istirpdau karstam vandeny mazame inde. Tada supilu ant skalbiniu i masina,taip yra patikimiau,kad neuzkims ir neaplips kas nors,bei geraiu issiskalbia. Viskas buvo gerai bet po poros menesiu skalbimo su Ringuva, man visi skalbiniai eme smirdeti ukiniu muilu sad.gif ir tai jau man nepatiko (nemegstu sito kvapo schmoll.gif )
Paskui emiau naudoti BOBAS miltelius ir esu labai jais patenkinta,jie labai gerai isskalbia visas demes ir,svarbiausia,kad vaiku neberia smile.gif . O minkstikliu nedejau iki siol,nes vis baisu del tu alergiju unsure.gif . Tiesa,naudojau ir NEUTRAL, mums jis buvo geras (suaugusiems), o vaikams netiko sad.gif ,dabar turiu neutralo minkstikli,bet vis nesiryztu naudoti unsure.gif
Atsakyti
Pirmojo vaiko rubelius skalbiau su Ringuva, mazes is pat pradziu irgi, bet jie labai jau kvapa stipru turi schmoll.gif . Taigi nusipirkom Neutral, ir visai man jie tiko. Ir skalbia gerai, ir kvapo nera. Kai sis pakelis baigsis, greiciausiai pradesiu skalbti su musiskiais, suaugusiuju milteliais, juk ant lovos musu vartosi, ir neberia... smile.gif
Atsakyti

labas,esu naujoke.Auginu 5 menesiu dukryte Leila.Skalbimui naudoju ''persil''skirtus vaikams.esu labai tapenkinta.
Atsakyti
Ringuvos- drozles thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju Bonux skalbimo miltelius ir Soupline arbe Lenor minkstiklius tongue.gif
Atsakyti
As irgi pasirinkau Bobas ir Ringuvos drozles. Su Bobas miteliais skalbiau masinos pagalba, na o su ringuvos drozlemis kankinausi ir skalbiau rankomis doh.gif . Kai sunui suejo metukai, nutariau pabandyti skalbti su Ariel, tide milteliais. Musu nebere, tad dabar juos ir naudojam. Tiesa, vaiko rubelius visada sklabiu atskirai. O minkstikli pradejau tik naudoti visai nesenai. Pasirinkau Spin ir jis musu nenuvyle biggrin.gif
Atsakyti
Mes skalbiam su muilo drozlem, o tam kvapui panaikinti pilu Lenor special minkstikli (tinka kudikiams nuo 1 men.) arba Surcare. Siandien Norfoj radau naujus skalbimo miltelius "Dzidzius" vadinasi, leku gamybos (Polena), 1.5 kg kainuoja 5.69. Pabandysiu ir parasysiu.
Atsakyti
jau pabandžiau su skalbimo mašina Ringuvos drožles thumbup.gif. Pyliau tiesiai ant skalbinių, skalbiau 60 laipsniu temperatūroje labai gerai ištirpo ir tikrai labai gerai išskalbė, žymiai švariau nei bet kokie milteliai tongue.gif , o minkštiklį naudoju Lenor Sensitive ir kvapo nėra. O skalbiant rankomis, tai tikrai smirdėjo ūkišku muilu, taip gerai neišeina išskalauti schmoll.gif
Atsakyti
Praeita savaite nusipirkau spec. kudikiu rubams skirta ukini muila thumbup.gif Labai patenkinta. Pirkau Eurokos parduotuveje. Kaina 0,62 cnt thumbup.gif
Atsakyti
taip taip tas muilas visai geras. jau kaip metai ji perku, liuks kai reikai ka nors greitai praplauti mirksiukas.gif
Atsakyti