Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptikų vartojimo pasekmės

QUOTE(given444 @ 2013 11 18, 12:34)
isreiskite meile sau - dar kitaip. kontroliuokite savo vaisinguma, pazindama savo vaisingas dienas. tai bus ir zinios, ir domejimasis savimi, kas svarbu (juk studijuojate specialybe, ko nestudijuoti savo kuno?), ir pagarba sau, nekisant nuodu, ir tikrai pasijusite padeties valdove.

Kalbat kaip per bažnytinius mokymus biggrin.gif
Atsakyti
geriau jau KT pramones atstovo zodziais? atleiskit, jei kaip per baznycia, nes nelabai jau kas bendro belike tarp manes ir jos.

siaip tai galite nesijaudinti. bigsmile.gif KT pramone klestejo ir klestes, ir labiau, oi daug labiaaau moterims plaus smegenis nei pati baznycia. liudna taip sakant. bet kaip kazkas pasake: mus apgavo, nes mes tiesiog norejome buti apgaudinejamos. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 18, 13:28)
Todėl nereikia mūsų su žemėmis maišyti, jeigu mes skirtingai žiūrime į gyvenimą.  Ir nereikia su tais organizmo žalojimais, aš nesijaučiu savęs žalojanti, tai nereikia man pūsti miglos, kad yra atvirkščiai.  4u.gif

nemaisau su zememis. atleiskit, tiesiog liudna ir kvaila, o ir rupestis, nes visgi ne vitaminus vartojat. tikekimes, labai tikekimes, nieko blogo jums nebus.
siaip jau emiau interviu, jau tingiu kartotis, is dr.Svedo (LSMU), ir jis minejo, kad hormonine KT viena is nevaisingumo priezasciu lietuvoje. ir ne kas 7 pora jau nevaisinga, o kas 4. taigi, taigi. pats gydytojas teigia, ne koks vienuolis su kocelu. juolab kai KT geriama nuo 13metu...kas belieka is gimdos gleivines. taip isplooonina, kad po to ten jokia gyvybe neprisitvirtins, arba n persileidimu, kol isveses naujai, isaugs sveikas endometriumas, prie kurios sienos ir tvirtinasi zmogaus gyvybe, placenta uzsimezga...
jus pasidomekit, ka realiai KT atlieka. ax.gif

sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 20 lapkričio 2013 - 00:20
QUOTE(given444 @ 2013 11 20, 01:19)
nemaisau su zememis. atleiskit, tiesiog liudna ir kvaila, o ir rupestis, nes visgi ne vitaminus vartojat. tikekimes, labai tikekimes, nieko blogo jums nebus.
siaip jau emiau interviu, jau tingiu kartotis, is dr.Svedo (LSMU), ir jis minejo, kad hormonine KT viena is nevaisingumo priezasciu lietuvoje. ir ne kas 7 pora jau nevaisinga, o kas 4. taigi, taigi. pats gydytojas teigia, ne koks vienuolis su kocelu. juolab kai KT geriama nuo 13metu...kas belieka is gimdos gleivines. taip isplooonina, kad po to ten jokia gyvybe neprisitvirtins, arba n persileidimu, kol isveses naujai, isaugs sveikas endometriumas, prie kurios sienos ir tvirtinasi zmogaus gyvybe, placenta uzsimezga...
jus pasidomekit, ka realiai KT atlieka. ax.gif

sveikatos  4u.gif

Jeigu šiuo klausimu net medikai nesutaria, tai ko norėti iš paprastų mirtingųjų. Tada kiekvienas renkasi savo būdus.

Nepradėsiu aš ginčytis apie Lietuvos nevaisingumo rodiklius, nes...buvo laikas, kai nevaisingumo problemos buvo didelė gėda ir nebuvo fiksuojamos taip kaip dabar, todėl didėjančiais rodikliais yra labai lengva manipuliuoti mūsų dienomis. Tuo labiau jeigu skaičiuosime, kad pora negalinti pastoti vienerius metus ir daugiau, jau įvardinama kaip turinti nevaisingumo problemų. O aš pažįstu ne vieną ir ne dvi poras, iš anų gerų laikų, kurios stengėsi, stengėsi ilgai, kol susilaukė, bet į medikus nesikreipė po tų metų ir po dviejų ir po daugiau...
Be to, nepamirškime amžiaus rodiklio. 20 metų atgal buvo daug daugiau gimdančių 20-mečių, šiandien daug daugiau moterų pirmą vaiką planuoja jau po 25 metų, todėl natūralu, kad vyresnė moteris turi daugiau problemų su pastojimu.
O jeigu dar prisiminsime rūkymą, mitybą, gyvenimo būdą, stresą...visi šie rodikliai per paskutinius 20 metų labai pakito ir ne mūsų visuomenės naudai.

Čia pamąstymui.
Atsakyti
Given444, tebekovoji su vėjo malūnais? smile.gif Beviltiška. Neįkalsi žmogui, koks gėris yra NŠP, kol jis tam nepribręs. Negirdės to, kol PATS nepanorės išgirsti...

Suprantu naudojančias hormoninę kontracepciją. Kam rinktis sudėtingesnį kelią, kai viskas paduota ant lėkštutės? Kam gilintis, mokytis, galvoti, kai galima tiesiog išgerti tabletytę? Pati, turbūt, būčiau rinkusis tą patį, jei ne griežtas vyro NE.
Atsakyti
Jazza, smagu kad atmeni mane, as atmenu - tave. koki trejeta metu nelindau i KT temas, tai visai kaip ir nepabodo kovoti su tais malunais. nes, ziurek vis daugiau moteru yra kritiskesnes toms KT. smile.gif cia velgi, is patirties nukentejusios. unsure.gif

dziaugiuosi, kad is vis yra tokios temos - KT pasekmes ir salutiniai reiskiniai. aciu D musu moterys ne vien vartotojiskos "visteles" , dar vienas masalas - farmacijos pramonei, i kurias bet ko nebeprikisi. ypac tos, kurios, kaip minejau...nukentejo...
jau ka rodo tas faktas, kad n metu kai kurios ju net geismo nebejaucia.... arba jis tiek sumazejes...
Atsakyti
Straipsnis į temą. Šis šalutinis poveikis iki šiol lyg ir nebuvo fiksuotas?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 11 20, 23:26)
Straipsnis į temą. Šis šalutinis poveikis iki šiol lyg ir nebuvo fiksuotas?

Nenoriu aš čia vėl pasirodyti kaip baisioji KT šalininkė, kuri tik ir nori visas pripumpuoti hormonais ir padaryti nevaisingomis, nu bet tačiau...

Aš tokį patarimą apie delfio straipsnius "atliktas vienas toks tyrimas" ir čia visais klausimais, jie niekada nepateikia tyrimo pavadinimo, mokslininkų vardų, tyrimus atlikusios įstaigos ir kitų svarbių dalykų. Kaip žinia ne visi tyrimai yra atliekami tinkamai, o dar interpretuojami jie kartais labai įvairiai. Aš nesakau, kad KT neįtakoja regėjimo problemų, aš siūlau kritiškiau žiūrėti į šituos straipsnius visais klausimais, kai nėra pateikiami oficialūs šaltiniai.

Geros dienos ir kaip sako given sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 21, 14:14)
Aš tokį patarimą apie delfio straipsnius "atliktas vienas toks tyrimas" ir čia visais klausimais, jie niekada nepateikia tyrimo pavadinimo, mokslininkų vardų, tyrimus atlikusios įstaigos ir kitų svarbių dalykų. Kaip žinia ne visi tyrimai yra atliekami tinkamai, o dar interpretuojami jie kartais labai įvairiai. Aš nesakau, kad KT neįtakoja regėjimo problemų, aš siūlau kritiškiau žiūrėti į šituos straipsnius visais klausimais, kai nėra pateikiami oficialūs šaltiniai.

Taip, delfi nėra medicinos žurnalas ir labai dažnai jų straipsniai rašomi "mokslininkai mano", bet minimas pavardes galima patikrinti, o ir patį tyrimą ar informaciją apie Amerikos oftalmologų akademijos metinį suvažiavimą Naujajame Orleane turint laiko galima susirasti, straipsnyje minimas Shan Lin tikrai yra Kalifornijos universiteo profesorius, dirbantis klinikinės oftalmologijos srity.
Galiausiai, juk galima nekreipti dėmesio į jokią informaciją, kol neatsimuši kakta, bet jei šeimoje yra polinkis glaukomai, tai ir delfio straipsnis pasidaro aktualus.
Atsakyti
cia pastebejimas, kas liecia straipsni. ar zinot, kodel reikia akis tikrinti reguliariai? ax.gif

ciagi prie to pacio, nes, kaip grubiai isvardijau, KT tirstina absoliuciai visus organizmo skyscius, sausina ir drozia organizma, kaip sakoma...is to ir glaukomos, akis ir jos organai nedrekinami normaliai, tada trink ir deguonies apykaita ir tt.
kaip dukart du.


lile supynese,
nesvarbu ginsi ar neginsi KT pramone, tikrai nesvarbu. nes zinai, kokios yra liudnos zinios?
KT pramones buvo ir bus (cia kaip abortai smile.gif ), nes tai didziausia pelna nesanti pramone, po ginklu, narkomanijos ir grozio chirurgijos. (zodziu, rikiuojasi greta ant lentyneles.)skiepu, beje, taip pat.
niekas nesugebejo, dar ne vienas, paduoti i teisma kompanijos uz skiepo padaryta zala.(tik nemanykit, kad as ABSOLIUCIAI ESU PRIES SKIEPUS, NE.)
Niekas nesugebejo paduot i teisma kompanijos uz KT padaryta zala. smile.gif
zodziu, jei tau nepasiseke - tiesiog uzsikasi po zeme, ir tiek. smile.gif

uztat, sveikatos , sveikatos ir darsyk sveikatos 4u.gif bet sveikatos - be susivokimo tam tikro - nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 21 lapkričio 2013 - 23:08
QUOTE(given444 @ 2013 11 22, 00:07)
cia pastebejimas, kas liecia straipsni. ar zinot, kodel reikia akis tikrinti reguliariai? ax.gif

ciagi prie to pacio, nes, kaip grubiai isvardijau, KT tirstina absoliuciai visus organizmo skyscius, sausina ir drozia organizma, kaip sakoma...is to ir glaukomos, akis ir jos organai nedrekinami normaliai, tada trink ir deguonies apykaita ir tt.
kaip dukart du.
lile supynese,
nesvarbu ginsi ar neginsi KT pramone, tikrai nesvarbu. nes zinai, kokios yra liudnos zinios?
KT pramones buvo ir bus (cia kaip abortai smile.gif ), nes tai didziausia pelna nesanti pramone, po ginklu, narkomanijos ir grozio chirurgijos. (zodziu, rikiuojasi greta ant lentyneles.)skiepu, beje, taip pat.
niekas nesugebejo, dar ne vienas, paduoti i teisma kompanijos uz skiepo padaryta zala.(tik nemanykit, kad as ABSOLIUCIAI ESU PRIES SKIEPUS, NE.)
Niekas nesugebejo paduot i teisma kompanijos uz KT padaryta zala.  smile.gif
zodziu, jei tau nepasiseke - tiesiog uzsikasi po zeme, ir tiek.  smile.gif

uztat, sveikatos , sveikatos ir darsyk sveikatos  4u.gif bet sveikatos - be susivokimo tam tikro - nebus...

Kaip tau pasakyt, jeigu mūsų nuomonės nesutampa, tai juk nereikia tų sveikatos linkėjimų tokių perdėtų ir tų porinimų apie suvokimą. Aš pasirinkau tokį kelią, nes man jis priimtinesnis, tu pasirinkai kitokį, nes jis tau priimtinesnis, kiekviena turime taip sakant savo kanonus ir tiek. Apsišaukti vištomis pats paprasčiausias būdas, o pabandyti suprasti kodėl kiekviena renkasi skirtingą kelią yra daug sunkiau...

Aš tau supratimo palinkėsiu 4u.gif
Atsakyti
suvokimo kame? daug suvokimo nereikia, kad suvokt ko kitos renkasi lengviausia kelia - praryti tablete ir ji uztave atliks visus savo darbelius...

ir kodel porinimo? tai visos, nukentejusios nuo KT ir cia pasisakiusios - tau porina, raso nesamones? tipo, nusisneka?
galbut po keliu metu ir tu rasysi, nespjauk i sulini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 22, 01:17)
suvokimo kame? daug suvokimo nereikia, kad suvokt ko kitos renkasi lengviausia kelia - praryti tablete ir ji uztave atliks visus savo darbelius...

ir kodel porinimo? tai visos, nukentejusios nuo KT ir cia pasisakiusios - tau porina, raso nesamones?  tipo, nusisneka?
galbut po keliu metu ir tu rasysi, nespjauk i sulini  smile.gif

Aš prieš metus irgi būčiau puikiausiai prisirašius prieš KT šalutinių poveikių būrelio, kol man viena gydytoja neatvėrė akių ir išaiškino, kad čia man ne KT, o nervai pakrikę lotuliukas.gif kartais yra labai paprasta nurašyti visokius sutrikimus ant tokių KT ar dar ko, neieškant realių priežasčių. Ir taip aš ten "gydžiausi" su anti-KT ginių rekomendacijomis, kol kita gydytoja man neatvėrė akių, kas iš tikro yra negerai.

Tad nieko aš čia nespjaudau smile.gif
Atsakyti