Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptikų vartojimo pasekmės

QUOTE(166cm @ 2013 11 14, 00:33)
sveika, vaisinga draugė po antro vaiko gimimo ir žindymo 3 metus nuolat naudojo KT žiedą, prasidėjo kraujavimas dėl neaiškių priežasčių, todėl ginė liepė žiedo nenaudot, padaryti pertrauką. Paklausė. Po 5 mėn skausmo priepuolis, pašalino nuo cistos susisukusią ir žuvusią kiaušidę. Sako: "Jūs negalit taip ilgai nenaudot kontracepcijos".

wtf? Kodėl sveika buvusi moteris po žiedo vartojimo negali jo atsisakyt?

Kraujavimo dėl neaiškių priežasčių nebūna. Ginekologė turėjo atlikti tyrimus, patikrinti viską, man atrodo draugei gydytoją reikia keisti...
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinote, padėjau šį ciklą vartot KT.Mmm laaabai negausios, nors šiaip būdavo laabai gausios. Dabar 3 d. ir vangiai teplioja, ar čia nomalu??? Šiandien išgėriau 3KT tabletę
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2013 11 17, 11:49)
Sveikos, gal kuri žinote, padėjau šį ciklą vartot KT.Mmm laaabai negausios, nors šiaip būdavo laabai gausios. Dabar 3 d. ir vangiai teplioja, ar čia nomalu??? Šiandien išgėriau 3KT tabletę

Man tai atrodo normalu, nes KT ir turi palengvinti mėnesines, bet jei neramu pasikonsultuok su savo gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 16, 15:25)
Kraujavimo dėl neaiškių priežasčių nebūna. Ginekologė turėjo atlikti tyrimus, patikrinti viską, man atrodo draugei gydytoją reikia keisti...


tai gydytojos nuomone priežastis ir buvo ilgas KT žiedo naudojimas, todėl ir liepė daryt pertrauką
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2013 11 17, 14:47)
tai gydytojos nuomone priežastis ir buvo ilgas KT žiedo naudojimas, todėl ir liepė daryt pertrauką

doh.gif mane tos anti-KT ginės veda iš kantrybės. Bet kokius negalavimus suverčia ant KT, liepia daryti pertraukas, o po to paaiškėja, kad buvo visai kitas reikalas. Ar tavo draugei bent echoskopiją padarė, kai skundės kraujavimu ar normaliai patikrino kas viduj vyksta? Po tokių šposų ir atsiranda nepasitikėjimas KT ir kad jis yra blogis, nes gydytojai neatlieka savo darbo iki galo, o viską nurašo ant jų.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 17, 15:55)
doh.gif  mane tos anti-KT ginės veda iš kantrybės. Bet kokius negalavimus suverčia ant KT, liepia daryti pertraukas, o po to paaiškėja, kad buvo visai kitas reikalas. Ar tavo draugei bent echoskopiją padarė, kai skundės kraujavimu ar normaliai patikrino kas viduj vyksta? Po tokių šposų ir atsiranda nepasitikėjimas KT ir kad jis yra blogis, nes gydytojai neatlieka savo darbo iki galo, o viską nurašo ant jų.


O mane iš kantrybės veda ginių KT propagavimas, kai KT išrašinėjami kaip vitamino C žirniukai rolleyes.gif . Įdomu, koks procentas šių daktaryčių pačios jas vartoja? Tai žinoma, jei iki tol sveika moteris, pradėjusi vartoti KT sunegaluoja, reikia ieškoti dar kitų priežasčių, mat KT apskritai yra sveikatos šaltinis, be šalutinių padarinių. Taip, galbūt priežastys iš tiesų kitos, bet apie KT nereikia kalbėti kaip apie vitaminus. Kalbate apie pasitikėjimą KT? O kodėl jomis taip jau reikia pasitikėti? Na, ok, jos gana gerai padeda išvengti nėštumo. Bet žvelgiant plačiau man vaisingumas nėra liga, kurį reikia slopinti ar pagal pageidavimus kuriam laikui sustabdyti. Man šiuo klausimu moterys tiesiog žaloja save. Vienoms tai atsiliepia ateityje, kitoms ne. Bet man šitų tabletyčių tikrai nekiltų ranka vartoti, nes man tai jau nemeilės sau forma.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 11 17, 16:10)
O mane iš kantrybės veda ginių KT propagavimas, kai KT išrašinėjami kaip vitamino C žirniukai  rolleyes.gif . Įdomu, koks procentas šių daktaryčių pačios jas vartoja? Tai žinoma, jei iki tol sveika moteris, pradėjusi vartoti KT sunegaluoja, reikia ieškoti dar kitų priežasčių, mat KT apskritai yra sveikatos šaltinis, be šalutinių padarinių. Taip, galbūt priežastys iš tiesų kitos, bet apie KT nereikia kalbėti kaip apie vitaminus. Kalbate apie pasitikėjimą KT? O kodėl jomis taip jau reikia pasitikėti? Na, ok, jos gana gerai padeda išvengti nėštumo. Bet žvelgiant plačiau man vaisingumas nėra liga, kurį reikia slopinti ar pagal pageidavimus kuriam laikui sustabdyti. Man šiuo klausimu moterys tiesiog žaloja save. Vienoms tai atsiliepia ateityje, kitoms ne. Bet man šitų tabletyčių tikrai nekiltų ranka vartoti, nes man tai jau nemeilės sau forma.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 11 17, 16:10)
O mane iš kantrybės veda ginių KT propagavimas, kai KT išrašinėjami kaip vitamino C žirniukai  rolleyes.gif . Įdomu, koks procentas šių daktaryčių pačios jas vartoja? Tai žinoma, jei iki tol sveika moteris, pradėjusi vartoti KT sunegaluoja, reikia ieškoti dar kitų priežasčių, mat KT apskritai yra sveikatos šaltinis, be šalutinių padarinių. Taip, galbūt priežastys iš tiesų kitos, bet apie KT nereikia kalbėti kaip apie vitaminus. Kalbate apie pasitikėjimą KT? O kodėl jomis taip jau reikia pasitikėti? Na, ok, jos gana gerai padeda išvengti nėštumo. Bet žvelgiant plačiau man vaisingumas nėra liga, kurį reikia slopinti ar pagal pageidavimus kuriam laikui sustabdyti. Man šiuo klausimu moterys tiesiog žaloja save. Vienoms tai atsiliepia ateityje, kitoms ne. Bet man šitų tabletyčių tikrai nekiltų ranka vartoti, nes man tai jau nemeilės sau forma.


Tai matyt mes vis prasilenkiam su ginėm, nes aš užšoku ant tų, kurios mane bando nuo jų atkalbėt ir skatina vaikus gimdyt.

O kadangi aš renkuosi KT ir taip savitai išreiškiu meilę sau, nes pati renkuosi kontroliuoti savo organizmą, mane nervuoja, kai ginės bet kokias bėdas suverčia ant KT, o tada paaiškėja, kad būta kitokios problemos, dar mane nervuoja visų įsivaizdavimas, kad KT nuodija organizmą ir po to negalėsi pastoti, o kitose šalyse, kur jau net pagimdyta nauja karta vartojant KT kažkaip moterys išliko vaisingomis. Ir juokingiausia, kai jaunos merginos niekada normaliai nesilankiusios pas gines, prigeria su draugėmis pasitarusios KT ir tada vaje negaliu pastoti...tai kur tu vaikeli pastosi, jei savos sveikatos neprisižiūri? Kaip dažnai jaunos merginos, nevartojančios KT, neturinčios jokio nusiskundimo ir neplanuojančios vaikų eina pas ginę? Dažniausiai ir nueina pirmą kartą, kai pastoja per visokius nutrauktus lytinius aktus, kas iš viso yra pasityčiojimas iš sekso.
Atsakyti
O, matau, kad jus nervuoja daug daugiau dalykų. Gal čia dar vienas KT šalutinis poveikis? Gerkite kartu ir B grupės vitaminus nervams nuraminti mirksiukas.gif . Iš tiesų tai man nelabai rūpi, ką jūs geriat. Kad ir rūtų nuovirus, kad tik jums geriau būtų.

Ne, tai kvailos tos jūsų sutiktos ginės, kad bando atkalbėti nuo KT irnesakyk.gif. Ką jos išmano... Jūs gi labiau galite paaiškinti, kas kaip vyksta ir kas nuo ko. Siūlyčiau jums labiau pasiskaityti internete, ten rasite ir kiek kitokių nuomonių gydytojų, turinčių n kartų daugiau kompetencijos. Nežinau, man šiuo klausimu labiau priimtina saugotis pasityčiojimu iš seksu, nei pasityčiojimu iš savęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 11 18, 01:14)
O, matau, kad jus nervuoja daug daugiau dalykų. Gal čia dar vienas KT šalutinis poveikis? Gerkite kartu ir B grupės vitaminus nervams nuraminti  mirksiukas.gif . Iš tiesų tai man nelabai rūpi, ką jūs geriat. Kad ir rūtų nuovirus, kad tik jums geriau būtų.

Ne, tai kvailos tos jūsų sutiktos ginės, kad bando atkalbėti nuo KT  irnesakyk.gif. Ką jos išmano... Jūs gi labiau galite paaiškinti, kas kaip vyksta ir kas nuo ko. Siūlyčiau jums labiau pasiskaityti internete, ten rasite ir kiek kitokių nuomonių gydytojų, turinčių n kartų daugiau kompetencijos. Nežinau, man šiuo klausimu labiau priimtina saugotis pasityčiojimu iš seksu, nei pasityčiojimu iš savęs smile.gif

lotuliukas.gif pasinaudosiu patarimu, pasiieškosiu B vitaminų.

Man tas perdėtas natūralizmas yra nepriimtinas. Gyvename tokiais laikais, kai medicina suteikia didžiules galimybes pagerinti savo gyvenimo kokybe ir aš noriu tuo naudotis. Aš jaučiuosi daug laimingesnė ir daug geriau kontroliuoju savo pasirinkimus gerdama KT, be to jos man suteikė laisvę nesikankinti fiziškai kiekvieną mėnesį. Jeigu niekada nesate turėjusi mėnesinių su visais jų fejerverkais, nelabai suprasite, ką turiu omenyje, kai yra svarbus renginys, atsiskaitymas, posėdis ar dar kažkas, o tau nuo skausmų, pykinimų ir silpnumų žemę iš po kojų slysta. Man KT nėra tik išvengti nepageidaujamo nėštumo, yra ir kiti aspektai.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 09 28, 08:18)


Gerk, nesuk sau galvos ir džiaukis gyvenimu,

lotuliukas.gif
sitas jusu lozungas - gerk, nesuk galvos - labai tinka visiems lobistams, kuriems moterys sunesa visa pelna. optimizmo amzius, is visur rasim iseiti. nuo kt - tapsi nevaisinga? yra nevasingumo klinikos. ten dar labiau mus paremsi savo pinigineliais, moterie. susiaures, surambes kiausintakiai - never mind, optimizmo, darysim operacija, prapusim, ...is visur yra iseitis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Liebchen @ 2013 11 17, 13:10)
O mane iš kantrybės veda ginių KT propagavimas, kai KT išrašinėjami kaip vitamino C žirniukai  rolleyes.gif . Bet žvelgiant plačiau man vaisingumas nėra liga, kurį reikia slopinti ar pagal pageidavimus kuriam laikui sustabdyti. Man šiuo klausimu moterys tiesiog žaloja save.

ar ne mano zodziai - juos nuolat pries n metu forume naudojau cia? smagu, kad ne as viena taip kalbu.

MOTERYS, yra pilna nehormoniniu barjeriniu priemoniu plius pats svarbiausias, vaisinumo zenklu stebejimas ir pazinimas. thumbup.gif tai jega, ir svarbiausia nezaloja musu, musu orumo, nedaro invalidemis. cia didele loterija: suzalos tave ar ne, kam rizikuoti?
KT isjaukia, isderina visa vaisinguma ritma ir ciklus, tirstina visus skycius organizme, paralyzuoja kiausintakiu veikla (kiausintakiu gaureliai sukelia tarsi bangas,padeda kiausialastei susitikti su spermatozoidais), galiausiai kiausintakiai gali isvis susiaureti, surandeti, todel ir nestumas vystosi istriges kazkur kitur, ne gimdoje. KT taip isplonina gimdos gleivine, kad gimdos visos sienos pasidaro dykos ir kietos kaip niuriausia dykyne - ypac po daugelio vartojimo metu. ir cia vien tik kalbant apie vaisingumo traumavima. o kur dar psichikos pakitimai, libido sumazejimas? jei tu nieko ir nejauti, nereiskia, kad tai vitaminai - kurie stiprina tavo organizma.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2013 11 17, 20:43)
ir taip savitai išreiškiu meilę sau, nes pati renkuosi kontroliuoti savo organizmą, mane nervuoja,

ne kontroliuoti renkates, o zaloti. smile.gif
isreiskite meile sau - dar kitaip. kontroliuokite savo vaisinguma, pazindama savo vaisingas dienas. tai bus ir zinios, ir domejimasis savimi, kas svarbu (juk studijuojate specialybe, ko nestudijuoti savo kuno?), ir pagarba sau, nekisant nuodu, ir tikrai pasijusite padeties valdove. vaisingomis dienomis, jei sunku susilaikyti, galesi naudoti apsaugines barjerines priemones, bet zinote, kad vis tiek yra rizika, o nevasingomis, galesi dziaugtis be prezervatyvu, sutaupysite ir ant ju. moteris NERA VAISINGA VISA MENESI. todel labai kvaila, del 10-12galimu vaisingu dienu - gerti KT visa menesi, metai is metu, vos ne iki klimakso. tiksliau, moteris isvis vaisinga yra tik VIENA PARA, kai kuriuose saltiniuose rasoma, kad kiausalaste, isejusi is kiausides, apvaisinimui tinkamai, tik pirmas 10 valandu, o ne 24val, taigi... jei ne spermatozoidu sugebejimas islikti gyvybingiems iki 5-6paru, mterys isvis vargiai bepastotu. poros gaudytu vaikus kaip isproteje. ax.gif todel visai netikslu gerti KT del tu 10-12dienu,(kitoms ir dar maziau - jei ciklas trumpas.)
as tik uz zinias. uz saves pazinima. o ne akla atsidavima KT pramonei i rankas. tai lyg pastovus organizmo kisimas po peiliu.
Atsakyti
given777 na ir ką čia ginčytis...jus paskaičius, tai atrodo, kad išgeri KT ir tampi nevaisinga, o moterys jau 50 metų vartoja ir toliau sėkmingai gimdo.

Bet mano orumo jos nei žemina, nei dar kažką jam daro ir nemanau, kad taip jaučiasi kitos, kurios jas vartoja. Todėl nereikia mūsų su žemėmis maišyti, jeigu mes skirtingai žiūrime į gyvenimą. Ir nereikia su tais organizmo žalojimais, aš nesijaučiu savęs žalojanti, tai nereikia man pūsti miglos, kad yra atvirkščiai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilė_supynėse: 18 lapkričio 2013 - 15:30