Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

QUOTE(Satori @ 2007 08 12, 21:39)
Maciau roziu vandens (berods 7 uzpylimu) pirkti ezoterikos parduotuveleje, Vilniuje, netoli Vilniaus gatves (atsiprasau neatsimenu, kokia ten gatve smile.gif Siaip daug firmu turi "roziu vandeni", taciau pasiziurejus i sudeti supranti kad cia tik pavadinimas. Toje parduotuveleje tai tikrai vanduo buvo. Tai tiek smile.gif


gal pylimo gatveje "Kristalu pasaulyje"? netoli centro poliklinikos?
Atsakyti
"gal pylimo gatveje "Kristalu pasaulyje"? netoli centro poliklinikos?"


Ne, tai yra ta gatvele, kuri jungia totoriu ir vilniaus gatves, ties, beros, vilniaus banku. Vadinas gal "zodiakas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satori @ 2007 08 13, 09:40)
"gal pylimo gatveje "Kristalu pasaulyje"? netoli centro poliklinikos?"
Ne, tai yra ta gatvele, kuri jungia totoriu ir vilniaus gatves, ties, beros, vilniaus banku. Vadinas gal "zodiakas" smile.gif


aa, speju labdariu g.gif
Atsakyti
nusipirkau roziu vandens COrine De Farme firmos ,bet nagaliu pasakyti ,kad ka nors ypatingo jis daro ,man jis vis tiek sausina oda...... tai taip ir stovi nenaidojamas prie visu toniku....
Atsakyti
kažkada mačiau kaune rimi dainavos pc mirksiukas.gif dar draugei dovanojau per kalėdas mirksiukas.gif o pati esu gavus nuo kolegės, bet nežinojau ką su juo daryt, tai išmečiau po kurio laiko blush2.gif
Atsakyti
gryno roziu vandens galima užsisakyti internetu cia
Atsakyti
Na ir man labai idomu patapo, kuo gi toks stebuklingas tas roziu vanduo g.gif. Nors teko nemazai girdeti apie jo teikiama nauda, taciau idomus konkretus jusu atsiliepimai, t.y. isbandziusiu ant saves komentarai. Buciau labai dekinga, jei kas konkreciai galetu papasakoti, kam ji naudoja, kokiu gamintoju, kur galima isigyti LT (be jau isvardintu sioje temoje) biggrin.gif 4u.gif .
Atsakyti
Tikrasis rožių vanduo yra tas vanduo, kuris kondensuojasi distiliuojant rožių et. aliejų. Atkreipkite dėmesį i aprašyma,- jei jo sudėtis yra vanduo ir rožių ekstraktas ar eterinis aliejus,- tai jau nieko gero, nes aliejų sunku įplakti į vandenį, naudojamos pagalbinės medžiagos ir tt. schmoll.gif Aš perku rožių vandenį tik "Aromata Mirabilia" thumbup.gif Maistui dar nenaudojau, tik veidui. smile.gif
Atsakyti
4u.gif
O kodel cia toks kainu skirtumas??? blush2.gif
aromabaltic
kvapunamai
Atsakyti
QUOTE(eterrnity @ 2008 02 20, 18:25)
Tikrasis rožių vanduo yra tas vanduo, kuris kondensuojasi distiliuojant rožių et. aliejų. Atkreipkite dėmesį i aprašyma,- jei jo sudėtis yra vanduo ir rožių ekstraktas ar eterinis aliejus,- tai jau nieko  gero, nes aliejų sunku įplakti į vandenį, naudojamos pagalbinės medžiagos ir tt.  schmoll.gif  Aš perku rožių vandenį tik "Aromata Mirabilia"  thumbup.gif  Maistui dar nenaudojau, tik veidui.  smile.gif

O tai kokia ta sudėtis turi būti ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 05 05, 18:12)
Čia Panteja juokelius mėto  lotuliukas.gif



nieko sau juokeliai... blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Rasske30 @ 2007 08 10, 18:43)
Štai ką dar radau apie rožes.

Pagal rytiečius rožių aliejus veikia širdies čakrą, vadinasi sužadina jausmus, taigi rožės puikus afrodiziakas.
Šis aromatas padeda atsikratyti blogos nuotaikos, galvos skausmo,  silpnumo pykinimo. Rožių aliejumi, o taip pat rožių vandeniu tinka prižiūrėti sausą odą, Jis jaunina, lygina raukšles, suteikia odai gražią spalvą, gydo uždegimą šerpetojimą.
Be to rožių aliejus + jazminų aliejus  parfumerijos pasaulyje yra vadinama Karališkąja Pora. Ištaigingiausiais kvepalais yra laikomi tie, kurie turi dvi natas - jazminų ir rožių. Tokie - 1929m. Jeano Patou sukurti "Joy"(29,6ml jų pagaminti reikia 10 600 jazminų ir 336 rožių žiedų. Šie kvepalai laikomi vienais iš brangiausių brangiausiais pasaulyje.
Anot kosmetologų, rožių aliejumi galima sumažinti ir išsiplėtusius kapiliarus.
Rožių žiedlapiuose yra daug vitaminų A, B3, C, D ir Etaip pat bioflavonoidų, fruktozės, taninų, cinko.
Rožių arbata tinka žmonėms, sergantiems infekcinėmis ligomis, ypač šlapimo pūslės. Ji gerina virškinimą, kraujotaka. Yra ypač geras vitamino C šaltinis.

Pagal "Moteris" 2007/04



Labai naudinga info, aš dievinu jazminų ir rožių kvapus, bet kad būtų kur bent panašaus kvapo kvepalų pirkt doh.gif Dabar žinosiu kodėl... ax.gif

Reikės rožių vandenį pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 28, 15:55)
Labai naudinga info, aš dievinu jazminų ir rožių kvapus, bet kad būtų kur bent panašaus kvapo kvepalų pirkt  doh.gif 

Jei esi vilniete -tai CUP'o 5 aukste arba Helios centre buna Florame roziu "kvepalai" (nepamenu ar ten parfumuotas vanduo g.gif , taciau jie yra sertifikuoti kaip naturalus)
Atsakyti