Įkraunama...
Įkraunama...

Rožių vanduo

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 28, 18:58)
Jei esi vilniete -tai CUP'o 5 aukste arba Helios centre buna Florame roziu "kvepalai" (nepamenu ar ten parfumuotas vanduo  g.gif , taciau jie yra sertifikuoti kaip naturalus)



Ačiū, reiks pabandyt 4u.gif
Šiandien įsigijau rožių muilo Weleda, man kvepia skaniai, įdomu, koks bus poveikis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 29, 18:16)
Ačiū, reiks pabandyt  4u.gif
Šiandien įsigijau rožių muilo Weleda, man kvepia skaniai, įdomu, koks bus poveikis...  g.gif

Ten yra ir kremai su rožėm pirkti, bet turėjau mėginukus, man nepatiko. Labai labai stiprus kvapas, erzina, jausmas neįpatingas.. nežinau ar gali būti toks stiprus kvapas natūralaus produkto g.gif jaučiu vistiek kokių aromatų įdėta konkrečiai. Firma Logona atrodo. dabar tai užsinorėjau gero rožių toniko. Gal parekomenduosit? 4u.gif Kaip supratau yra kažkoks Phytomer normalesnis?
Atsakyti
as namie turiu sampuna, ranku krema ir duso zele su rozemis smile.gif
kvapas nerealus thumbup.gif labai fainas ranku kremas, jis labai neriebus, uztepus znt ranku vandenuku pavirsta. labai patiko

http://www_vitex_by/...duction/~id=556
http://www_vitex_by/...duction/~id=559
tik neradau sampuno foto
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2008 05 28, 11:06)
Ten yra ir kremai su rožėm pirkti, bet turėjau mėginukus, man nepatiko. Labai labai stiprus kvapas, erzina, jausmas neįpatingas.. nežinau ar gali būti toks stiprus kvapas natūralaus produkto  g.gif  jaučiu vistiek kokių aromatų įdėta konkrečiai. Firma Logona atrodo. dabar tai užsinorėjau gero rožių toniko. Gal parekomenduosit? 4u.gif  Kaip supratau yra kažkoks Phytomer normalesnis?

tikrai weledoje nera sintetiniu kvapu -tik is eteriniu alieju isgauti -o roziu kvapas tikrai yra stiprus - gali pabandymui pauostyti roziu absoliuto ir isitikinsi ax.gif Jei nori tikrai vertingo roziu vandens -palauk kol Kvapu namai tures naujo derliaus hidrolatu arba gali bioboutique nusipirkti Florame roziu hidrolata. Pati turiu nerolio, nes roziu nebuvo-tai galiu pasakyti thumbup.gif, kai pradejau ji naudoti (jau antra savaite) man nereikia kremo, tik diena, tepu kremu su spf. oda silkine
Del phytomer tai nezinau ar ten grynas distiliavimo metu isgautas vanduo ar vanduo su roziu ekstraktu.
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2008 05 28, 11:18)
as namie turiu sampuna, ranku krema ir duso zele su rozemis smile.gif
kvapas nerealus thumbup.gif  labai fainas ranku kremas, jis labai neriebus, uztepus znt ranku vandenuku pavirsta. labai patiko


bet cia yra sintetine kosmetika-todel ir kvapai kitokie
jei gautum pauostyti naturalios vaniles -niekada nepatiketum, kad ten vanile, nes ji nieko bendro neturi su kosmetikoje naudojamu sintetiniu vaniles kvapu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 28, 13:39)
tikrai weledoje nera sintetiniu kvapu -tik is eteriniu alieju isgauti -o roziu kvapas tikrai yra stiprus - gali pabandymui pauostyti roziu absoliuto ir isitikinsi  ax.gif Jei nori tikrai vertingo roziu vandens -palauk kol Kvapu namai tures naujo derliaus hidrolatu arba gali bioboutique nusipirkti Florame roziu hidrolata. Pati turiu nerolio, nes roziu nebuvo-tai galiu pasakyti  thumbup.gif, kai pradejau ji naudoti  (jau antra savaite) man nereikia kremo, tik diena, tepu kremu su spf. oda silkine
Del phytomer tai nezinau ar ten grynas distiliavimo metu isgautas vanduo ar vanduo su roziu ekstraktu.

Gal būt,bet tas kvapas erzina ir nėra to gero gero pojūčio,kai užsitepi.. o kas tie hidrolatai ir nerolis? blink.gif
Vistik šiandien nusipirkau Phytomer.. nežinau ten ypatingai ar labai natūralus, bet jausmas,tai kaifas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2008 05 28, 22:21)
Gal būt,bet tas kvapas erzina ir nėra to gero gero pojūčio,kai užsitepi.. o kas tie hidrolatai ir nerolis? blink.gif
Vistik šiandien nusipirkau Phytomer.. nežinau ten ypatingai ar labai natūralus, bet jausmas,tai kaifas. biggrin.gif

rozes daug ka erzina, pati esu turejusi daug ka is Weledos roziu linijos -viskas man patiko, turejau ir turiu logonos roziu priemoniu ir patiko/patinka, dabar nusipirkau Hauschkos roziu krema, bet dar nepradejau
cia apie hidrolatus, ten bus aisku kas tas nerolis mirksiukas.gif (nuostabus kvapas - man)

O kokia Phytomer sudetis? is to ir butu aisku kiek ten naturalu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 29, 00:29)
rozes daug ka erzina, pati esu  turejusi daug ka is Weledos roziu linijos -viskas man patiko, turejau ir turiu logonos roziu priemoniu ir patiko/patinka, dabar nusipirkau Hauschkos roziu krema, bet dar nepradejau
cia apie hidrolatus, ten bus aisku kas tas nerolis  mirksiukas.gif (nuostabus kvapas - man)

O kokia Phytomer sudetis? is to ir butu aisku kiek ten naturalu  ax.gif

Aš turėjau mėginukus Logonos. O tau poveikis tų kremų yra? Nes visur rašo, kad nuo raukšlių kaip ir nebloga priemonė turėtų būti g.gif
Na dėl to losjono sudėties, abejočiau kad super natūralus, bet poveikis kaifas.. gal įpylė į viską rožių vandens ir tiek.. paieškosiu interneto tyruose. O tu, žiūriu, informuota apie sudėtis neblogai. Domiesi, dirbi toj srity ar šiaip darbe neturi ką veikt biggrin.gif biggrin.gif ?

Papildyta:
Sorenia Aromatic Marine Water (extracted from Sea Gorse) / relaxing and calming.
Rose water Smoothing effect.
Oligomer Provides an ideal input of all trace elements, fortifies the epidermis and helps prevent cellular fatigue, increases the efficiency of care products.

Ai, dar radau, kad be alkoholio.
Atsakyti
Dar yra Kleradem rožių vandens. Jis be alkoholio, bet sudėtyje turi vieną parabeną. Naudojau, man labai patiko. Jo galima įsigyti Gedimino vaistinėje, Kaune.

Plačiau čia: Apie rožių vandenį
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2008 05 29, 09:13)
Aš turėjau mėginukus Logonos. O tau poveikis tų kremų yra? Nes visur rašo, kad nuo raukšlių kaip ir nebloga priemonė turėtų būti g.gif
Na dėl to losjono sudėties, abejočiau kad super natūralus, bet poveikis kaifas.. gal įpylė į viską rožių vandens ir tiek.. paieškosiu interneto tyruose. O tu, žiūriu, informuota apie sudėtis neblogai. Domiesi, dirbi toj srity ar šiaip darbe neturi ką veikt  biggrin.gif  biggrin.gif ?

Papildyta:
Sorenia Aromatic Marine Water (extracted from Sea Gorse) / relaxing and calming.
Rose water Smoothing effect.
Oligomer Provides an ideal input of all trace elements, fortifies the epidermis and helps prevent cellular fatigue, increases the efficiency of care products.

Ai, dar radau, kad be alkoholio.

Na, as galiu tik pasidziaugti, kad rauksles manes dar nekankina (esu ikopusi i 4-ta desimti), roziu kremas LOgonos man patiko, nes ziema oda siek tiek issauseja, o jis puikiai drekino. Siaip tai naktinis roziu kremas is LOgonos yra nuo rauksliu, o dieninis (butent toki turejau) tiesiog drekinamasis labiau. Domiuosi daug kuo, tame tarpe ir naturalia kosmetika bei jos sudetim -nieko bendro su mano profesija nera schmoll.gif
g.gif idomi sudetis roziu vandens cool.gif -aisku nera cia 100 % roziu vanduo, bet roziu vandens sudetyje yra
rolleyes.gif bet as liksiu istikima grynam produktui

QUOTE(Kera @ 2008 05 29, 11:05)
Dar yra Kleradem rožių vandens. Jis be alkoholio, bet sudėtyje turi  vieną parabeną. Naudojau, man labai patiko. Jo galima įsigyti Gedimino vaistinėje, Kaune.

tikri roziu ar geliu vandnenys neturi nei alkoholio, nei prabenu -nieko, isskyrus distiliacijos metu surinktus vandens lasus -todel naturalus geliu vandenys yra tik is distiliuoto vandens -daugiau nieko schmoll.gif
stai mano naturalaus nerolio vandens sudetis INSI:user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 29 gegužės 2008 - 13:33
kunigunda78, o ar ilgam užtenka kvapų namuose pirkto vandenuko (ten berods 50 ml su purkštuvu, ar ne?)
Pati galvoju prikti ir įdomu pasidarė..
Atsakyti
QUOTE(aplsncks @ 2008 05 30, 09:27)
kunigunda78, o ar ilgam užtenka kvapų namuose pirkto vandenuko (ten berods 50 ml su purkštuvu, ar ne?)
Pati galvoju prikti ir įdomu pasidarė..

taip 50 su purkstuku
cia turbut labai individualus dalykas, nes pas mane visos priemones labai taupiai naudojasi
As naudoju jau 2 savaites -tai labai nedaug susinaudojo, o kitos per beveik 3 savaites sugebejo viska supurksti blink.gif Man uztenka 1-2 kartu per diena
Sertifikuotu hidrolatu turi ir BIopasaulis (cup'o 5 aukstas) -ten 200 ml nuo 31 iki 43 lt
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 29, 15:28)
Na, as galiu tik pasidziaugti, kad rauksles manes dar nekankina (esu ikopusi i 4-ta desimti), roziu kremas LOgonos man patiko, nes ziema oda siek tiek issauseja, o jis puikiai drekino. Siaip tai naktinis roziu kremas is LOgonos yra nuo rauksliu, o dieninis (butent toki turejau) tiesiog drekinamasis labiau. Domiuosi daug kuo, tame tarpe ir naturalia kosmetika bei jos sudetim -nieko bendro su mano profesija nera  schmoll.gif 
g.gif idomi sudetis roziu vandens  cool.gif -aisku nera cia 100 % roziu vanduo, bet roziu vandens sudetyje yra
rolleyes.gif bet as liksiu istikima grynam produktui
tikri roziu ar geliu vandnenys neturi nei alkoholio, nei prabenu -nieko, isskyrus distiliacijos metu surinktus vandens lasus -todel naturalus geliu vandenys yra tik is distiliuoto vandens -daugiau nieko  schmoll.gif

Na, aš pati tokių pat metų gimimo mirksiukas.gif , bet matyt 15 m. rūkymo padarė savo doh.gif . Nežinau, kol kas tuo toniku labai patenkinta,toks kaifas kai nusivalai,o kai baigsiu,ieškosiu šito tavo arba cupe,nes dažnai ten būnu. Na, jeigu tas nuo raukšlių naktinis būtų veiksmingas, gal ir pirkčiau, nes manau,naktį būtent ir reikalinga ta raukšlių profilaktika.. nors kitos rašo atvirkščiai - kad naktį oda turi natūraliai atsinaujinti ir ten gaminti visokiausius dalykus, okremai kaip tik tą funkciją iš odos atima..
Atsakyti