Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

4u.gif manęs vaikai klausia:
-Kuris esam mylimiausias vaikas.
tai visada atsakau:
- Tu mylimiausias dėl to kad esi vyriausias sūnus.
- Tu mylimiausia dėl to, kad esi vyriausia dykrytė.
- Tu - dėl to kad jauniausia dukrytė
- O mažylis mylimiausias dėl to . kad mažiausias.
Ir tada visi visi būna laimingi, nes žino, kad jie yra patys mylimiausi.
Atsakyti

pirmoji mano mergyte labai aktyvi, sneki ir megstanti dominuoti. Nuo kudikystes triuksmingai reikalavo demesio - nemego buti viena. Antroji visiska priesingybe - viskas jai buvo gerai, ramiai sau zaisdavo ir sypsodavosi, net neidomu kazkaip buvo. smile.gif
kadangi vyresne anksti ismoko reiksti savo mintis ir garsiai samprotaudavo (turiu sasiuvineli prirasyta jos,,auksiniu minciu"), tai bendrauti su ja buvo labai idomu, net vyras priekaistaudavo,kad antrosios net nepastebiu.
Taciau kai antroji paaugo, pamaciau,kad ji labai idomi asmenybe - tik labiau uzsidariusi. Jai reikia ypatingos nuotaikos ir demesio,kad atsivertu (daznai vyresnioji tarskedama net prasizioti jau neduoda) Siandien tikrai galiu pasakyti, kad myliu jas abi vienodai. wub.gif wub.gif
O maziausias berniukas -ramus, nekaprizingas ir be galo meilus, nuo pat pradziu buvo mylimas. wub.gif
Atsakyti
aš čia truputį kitaip noriu paklaust, kankina mus su MB abejonės tad sakau gal yra tokių šeimų, galės pasidalint patirtim 4u.gif turim savo dukrytę, deja prognozės dėl kito vaiko galima sakyt labai abejotinos, svarstom įsivaikinimo klausimą, bet...
Kai neturėjom dukrytės atrodė viskas normalu, vaikas yra vaikas ir mylėsi jį kaip savą ypač kai mes tokie abu vaikus tikrai mylintys, net dabar kai jau turim vieną savo gali būt kad daugiau negalėsim turėt be rimtų medicininių invazijų, o tokių nenorim galvojam įsivaikint, bet bijau, kad to vaikučio nesugebėsiu mylėt taip kaip dukrelės, kad visada išskirsiu kad čia mūsų kūnas ir kraujas, kad visada to nenorėdama pirmiausia galvosiu apie dukrytę... nežinau ar supratot ką norėjau pasakyt, bet gal yra susidūrusių su tokia situacija ir gali pasidalint patirtim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lad: 10 gegužės 2007 - 16:45
QUOTE(Jurgulė @ 2007 05 02, 16:42)
4u.gif manęs vaikai klausia:
-Kuris esam mylimiausias vaikas.
tai visada atsakau:
- Tu mylimiausias dėl to kad esi vyriausias sūnus.
- Tu mylimiausia dėl to, kad esi vyriausia dykrytė.
- Tu - dėl to kad jauniausia dukrytė
- O mažylis mylimiausias dėl to . kad mažiausias.
Ir tada visi visi būna laimingi, nes žino, kad jie yra patys mylimiausi.

drinks_cheers.gif pas mus panasiai: pirma dukra - vyriausia dukryte ir PIRMAS vaikas; sunus - VIENINTELIS berniukas; mazule - na...mazule bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 05 10, 18:43)
aš čia truputį kitaip noriu paklaust, kankina mus su MB abejonės tad sakau gal yra tokių šeimų, galės pasidalint patirtim 4u.gif turim savo dukrytę, deja prognozės dėl kito vaiko galima sakyt labai abejotinos, svarstom įsivaikinimo klausimą, bet...
Kai neturėjom dukrytės atrodė viskas normalu, vaikas yra vaikas ir mylėsi jį kaip savą ypač kai mes tokie abu vaikus tikrai mylintys, net dabar kai jau turim vieną savo  gali būt kad daugiau negalėsim turėt be rimtų medicininių invazijų, o tokių nenorim galvojam įsivaikint, bet bijau, kad to vaikučio nesugebėsiu mylėt taip kaip dukrelės, kad visada išskirsiu kad čia mūsų kūnas ir kraujas, kad visada to nenorėdama pirmiausia galvosiu apie dukrytę... nežinau ar supratot ką norėjau pasakyt, bet gal yra susidūrusių su tokia situacija ir gali pasidalint patirtim

As ci agal ne i tema, bet siandien grizau is Didziasalio vaiku globos namu.
Taip sirdele suspaude del kai kuriu vaikiuku: vienu mama sunkai serga ir negali jais rupintis, kitu - mirusi, dar kitu isgerineja.
O vienas berniukas (jo mamyte pasikorusi) jau surado globejus (is Prancuzijos), tai visas laimingas rode savo busimu namu, teveliu ir sesuciu nuotraukas smile.gif
Pamacius tuos vaikiukus ir man ateina mintys apie globa.
Drasinu ir save ir tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aš pasakysiu taip, jei yra baimė tai geriau neskubėt su globa, nes tie vaikučiai ypatyngai jautrūs, jie uškart pajus tavo abejone. unsure.gif
geriau kelis kartus nuvažiuot pažiūrėk kaip pati, ką pajausi ir tik tada spresk.

mes savo mažylius visus vienodai mylim ir neįmanoma išskirti nė vieno wub.gif ,
vyriausioji mergina mums skūndės- kodėl jūs man tiek reguliuojat ,,gyvenimą"(paaugliškas maištas). Mes jai su vyru ir sakom:tėvai taip stipriai myli vaikus, kad jie ir kai bus 60metų bus jiem vaikai ir vis tiek jiem aiškins kaip geriau... ax.gif Poto igai visi juokėmės-patiko biggrin.gif
Atsakyti
nu manau, kad myliu vienodai, tik mazieji demesio daugiau issireikalauja.
Atsakyti
QUOTE(kristiorlov @ 2007 05 15, 17:57)
aš pasakysiu taip, jei yra baimė tai geriau neskubėt su globa, nes tie vaikučiai ypatyngai jautrūs, jie uškart pajus tavo abejone. unsure.gif
geriau kelis kartus nuvažiuot pažiūrėk kaip pati, ką pajausi ir tik tada spresk.

mes savo mažylius visus vienodai mylim ir neįmanoma išskirti nė vieno wub.gif ,
vyriausioji mergina mums skūndės- kodėl jūs man tiek reguliuojat ,,gyvenimą"(paaugliškas maištas). Mes jai su vyru ir sakom:tėvai taip stipriai myli vaikus, kad jie ir kai bus 60metų bus jiem vaikai ir vis tiek jiem aiškins kaip geriau... ax.gif Poto igai visi juokėmės-patiko biggrin.gif

mes ir neskubam 4u.gif tik norėjau sužinot kaip yra ar buvo tėveliams kurie su tuo susidūrė blush2.gif ar būna kad išskiriat savas ne savas ar visi tampa savi blush2.gif
Atsakyti
Mama visus vaikus myli vienodai...Kitaip būti negali.
Atsakyti
Turiu tris sūnelius, 9m., 4m. ir 8mėn. Nemeluodama sakau, myliu juos visus vienodai. Galbūt, su laiku, kantrybės daugėja ir del kazkokių išdaigų nebepikta, kaip kad būdavo anksciau, bet meilė vienoda visiems trims. Dievas mato mano širdį, o tie psichologai, kurie sako, kad taip negali būti, tegul eina sau... smile.gif
Atsakyti
kiekvieną dieną sakau, kad visus vienodai myliu, stengiuosi neišskirt nei vieno.
Atsakyti
Na taip, ištikrųjų: pirmą vaiką labiaiusiai myli kaip pirmą, antrą labiausiai kaip antrąjį trečią- todėl, kad jis vienintelis trečias... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik kuo vaikutis mažesnis, tuo didesnės priežiūros jam reikia, daugiausiai dėmesio klūva. Bet MEILĖS_ tai po lygiai. mirksiukas.gif
Atsakyti