Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

QUOTE(lad @ 2007 05 10, 18:43)
Kai neturėjom dukrytės atrodė viskas normalu, vaikas yra vaikas ir mylėsi jį kaip savą ypač kai mes tokie abu vaikus tikrai mylintys, net dabar kai jau turim vieną savo  gali būt kad daugiau negalėsim turėt be rimtų medicininių invazijų, o tokių nenorim galvojam įsivaikint, bet bijau, kad to vaikučio nesugebėsiu mylėt taip kaip dukrelės, kad visada išskirsiu kad čia mūsų kūnas ir kraujas, kad visada to nenorėdama pirmiausia galvosiu apie dukrytę... nežinau ar supratot ką norėjau pasakyt, bet gal yra susidūrusių su tokia situacija ir gali pasidalint patirtim

Galiu pasidalinti svetima patirtimi biggrin.gif . Mano mama 7 metų neteko mamos, o 12-kos - tėčio. Ją priglaudė teta, kuri turėjo pulką savo vaikų. Tai štai mama pasakojo, kad jai rodėsi, kad teta labai ją myli, o puseserės suaugusiai papasakojo, kad teta ją priglaudė tik iš pareigos. Taigi, jausmai gal ir nebus vienodi, bet mes turim ir protą, kuriuo galime išlyginti skirtumus.Tik jūsų dukrelė dar labai mažytė, tai turit laiko viską apmąstyt ir subręst tokiam sprendimui.
Atsakyti
o mano kantrybe senka verysad.gif , kazkodel.... sirdyje tikrai labai myliu abi savo mergytes, gal uzsibuvau namie ir per daug demesio pradejau atkreipti i smulkmenas - kazkaip per daug rekiu per daug pastabu vyresniajai bijau kad nepagalvotu kad labaiu myliu mazyle nors kaskart sakau abiem kad labai myliu.... ir vis kartoju sau kad reikia elgtis ramiau
Atsakyti
Vaikus myliu vienodai, manau, kad vienodai reiktu padalinti ir materialines gerybes visiems.Mano tevu ir uosviu nuomones siuo klausimu skiriasi.Pav., jeigu jie mato, kad kazkuris vaikas gyvena geriau, dirba daugiau, tai tam maziau ir reikia.Kaip galvojate jus?Myleti galima tik moraliskai vienodai, ar ir i materialuma vienoda reiktu kreipti demesi?(tai yra turto padalijima vienodai)
Atsakyti
QUOTE(Virvutė @ 2005 06 08, 13:48)
Labai aktuali tema man. Pati tai augau viena ir nebuvo jokių pasilyginimų kurį daugiau myli. Tad kai pati po 2,2 m pasigimdžiau antrąjį vaikelį tas klausimas man parūpo. Mano mama turėjo kažkokių problemų dėl nevienodos meilės. Atseit ji buvo mažiau mylima. Tad aš labai bijau, kad ir manieji taip nesijaustų. Bet drįstu teigti, kad ta meilė yra be galo slidus dalykas ir ją tikrai reikia kurstyti. Taigi mažiukas ramesnis, meilesnis ir subtilesnis savo charakteriu. Su juo viskas paprasčiau. Na, o su didžiuoju kantrybės reikia. Matyt tikrai teisybę guosdamos sakė gydydytojos, kad jis man visko suteiks dvigubai (na jis prieš pat gimimą neteko broliuko dvynio). Bet jis toks žavus savo originalumu, kad taip ir lieka sunku pasakyti kuris mylimesnis. Teisybė, kad myliu vienodu stiprumu, tik meilės spalvos skiriasi. O toms, kurios bijo, kad bus sunku pamilti antrąjį, drystu paguosti, kad nebus. Meilė gimsta kartu su žmogučiu. Ir jei meilės nepadvigubėja, tai gal net patrigubėja, nes tada dar atsiranda kažkoks įdomus meilės jausmas abiems vaikams kartu.

Labai panaši stuacija į manąją smile.gif Aš augau viena, o mano mama turi seserį ir visada jautėsi nuskriausta, todėl man nuolat kartoja, jog vienas vaikas visada gaus daugiausiai, o kai bus du - prasidės diferencijavimas. Na, negaliu aš su tuo sitikti niekaip schmoll.gif Labai norime su vyru antro vaikelio ir nemanau, kad juos bus galima mylėti kažkaip kitaip. Puikiai suvokiu, kad reikės stengtis rodyti vienodai dėmėsio, kad reikės daug bendrauti su abiem ir tikiu, kad mylėsiu abu labai rolleyes.gif Privalau netaikyti savo mamos tėvų klaidų savo šeimai.

QUOTE(misiki @ 2007 07 14, 23:21)
Vaikus myliu vienodai, manau, kad vienodai reiktu padalinti ir materialines gerybes visiems.Mano tevu ir uosviu nuomones siuo klausimu skiriasi.Pav., jeigu jie mato, kad kazkuris vaikas gyvena geriau, dirba daugiau, tai tam maziau ir reikia.Kaip galvojate jus?Myleti galima tik moraliskai vienodai, ar ir i materialuma vienoda reiktu kreipti demesi?(tai yra turto padalijima vienodai)

Nemanau, kad daugiau turinčiam reiktų duoti mažiau, nes neva jam gana. Jeigu žmogus turi išteklių, vadinasi sugebėjo juos sukaupti, niekas niekam neduoda nieko už dyką. Žmogus, kuris sugebėjo užsidirbti neturėtų nukentėti materialiai iš tėvų pusės todėl, kad kažkada labiau pasistengė, galbūt rizikavo, idėjo daug sveikatos. Gavęs pinigus ar turtą jis turėtų su juo elgtis protingai, o tas kuris turi labai mažai, gali netgi iššvaistyti tą turtą, nes sukaupti yra labai sudėtinga ir tas, kuris stengiasi dažniausiai ir turi, o tas, kuris nesistengia - taip ir plaukia visą gyvenimą pasroviui. Manau, kiekvienam turi būti atseikėta po vienodą dalį, o kaip su ja elgtis: ar investuoti, ar iššvaistyti - kiekvieno pasirinkimas ir tik jis pats už tai atsakingas.
Atsakyti
Tai,ka pasakysiu,daug kam pasirodys nenormalu Bet taip yra.Sunui 10 m.Mylejau(ir tebemyliu)ji labai.Pries du men. pagimdziau antra suneli,kuris buvo labai planuotas,lauktas,issvajotas.Taip ji myliu,kad man net neegzistuoja vyresnis sunus.Atrodo,kad kartais jo nekenciu,kai prie manes prisiliecia-susierzinu,viskas negerai,ka jis padaro,net nesimpatiskas pasidare-lyg ne mano vaikas butu(atleisk man,Viespatie).Zinau,kad neturiu taip elgtis.Gal ateity viskas stos i savo vezias?! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 23, 18:11)
Tai,ka pasakysiu,daug kam pasirodys nenormalu Bet taip yra.Sunui 10 m.Mylejau(ir tebemyliu)ji labai.Pries du men. pagimdziau antra suneli,kuris buvo labai planuotas,lauktas,issvajotas.Taip ji myliu,kad man net neegzistuoja vyresnis sunus.Atrodo,kad kartais jo nekenciu,kai prie manes prisiliecia-susierzinu,viskas negerai,ka jis padaro,net nesimpatiskas pasidare-lyg ne mano vaikas butu(atleisk man,Viespatie).Zinau,kad neturiu taip elgtis.Gal ateity viskas stos i savo vezias?! verysad.gif

Aš manau, kad tai iš dalies normalu. Svarbiausiai, kad Tu suvoki, kad Tavo jausmai pasikeitė, kad taip nėra gerai. Mažiukas dabar Tau galbūt atrodo labiau pažeidžiamas, negalintis būti be mamos, visiškai nuo Tavęs priklausomas, todėl net instinktyviai jį globoji daugiau. Stenkis skirti dėmesio ir vyreniam sūnui, nes vėliau nedėmesys gali sąlygoti psichologinius sutrikimus. Reikia nebijoti savo jausmų, o juos analizuoti, kalbėtis su vyru, netgi pasitarti su psichologu. Iš tiesų, hormonai ir gimdymas "daro" savo. Laikykis ir nebijok, viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
Aciu,Keiti,uz palaikyma ir patarima. 4u.gif Stengsiuosi daugiau laiko praleist ir su vyresneliu.Suprantama,kad jis irgi jaucia ta itampa tarp musu. verysad.gif
Atsakyti
Aš savuosiu myliu tikrai vienodai,skirtingi reiklavimai tik jiems pagal jų amžių,kiekvienas juk turės praeit tuos etapus.Bet tikrai jų neskirstau,tik jaučiu ,kad mano mama labiau myli mano vyresnėlį dėl to tai pikta,bet gal tik man atrodo,nes jis jau toks protingiausias iš vaikų,su jo ir pašnekėt ,galima ir iš paskos nebereikia sekiot kaip kitiem dviem g.gif
Atsakyti
Širdelę skauda dėl visų vienodai unsure.gif , jei kas ne taip, tai reiškia ir myliu visus vienodai. Dėmesį gal skirstau vis kitaip: daugiau skiriu tam, kuriam tuo momentu jo daugiau reikia. Gal kartais todėl susidaro įspūdis, kad kažkurį myliu labiau, bet tai tik tuo momentu biggrin.gif
Atsakyti
Va man jau 19, tuoj išskrisiu iš tėvų lizdo, turiu 2 metais jaunesnę sesę ir net dabar kartais atrodo, kad mama ją labiau myli, jai daugiau leidžia... Žinau, kad ji mus vienodai myli, bet žinokit net ir tokiam amžiui išlieka pavydo jausmas jaunesniam... Pasistenkit rodyti savo vaikučiams vienodai dėmesio ir jei vienam ko neleidžiat, kitam nedarykit nuolaidų, nes tada jautiesi viduj nesmagiai, nemaloniai, galvoji kodėl taip nesąžiningai elgiasi...
Nežinau kodėl, bet jei man pasako ne, tai ir yra ne, o sese zyzia zyzia kol išzyzia, o tada ir pikta, kad jai nusileidžia, o man ne... Tai va, stenkitės mylėti vienodai savo vaikučius ir rodykit vienodai dėmesio, jei lepinat mažylį, tai lepinkit ir didesnį 4u.gif
Atsakyti
Keista tema, gal aš nenormali, bet nesuprantu kaip gali meilė savo vaikams nevienoda g.gif doh.gif
Atsakyti
Man ir keistai atrodo, kaip galima myleti vaikus skirtingai, gal but ta meile kiekvienam vaikui skirtingai pasireiskia, bet tai nereiskia, kad vienas ar kitas vaikas yra maziau mylimas g.gif
Atsakyti