Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

Esu nusipirkusi kelnes, sijoną. Paskui žiūriu, kad jų nesuderinu nei su palaidine, nei su megztuku. Kažkaip šie drabužiai "nelimpa" nė su kuo doh.gif Turiu keletą tokių, kabo spintoj ir tiek...
Atsakyti
daznai moteriai nutinka, kad nusiperkame grazu ruba ir padedame ji spintoje amziams. o paskui kai rubai kaupiasi taip kelis metus rubu spinta luzta nuo begales rubu. Drauge papasakojo, kad ji rubus nese i gedimino 9 akcija berods rubu spinta vadinasi. tai manau reikes perziureti kas gero uzderejo mano spintoje ir atiduoti zmonems smile.gif
Atsakyti
man nesuprantama, kam pirkti drabuzi, jei nenesiosi? ar budamos parduotuvej galvojate, kad nesiosite, o namie jau kitaip atrodo? na nesuprantu, pas mane nera daug drabuziu, uztai visi devimi, nereikalingu nesandeliuoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(xzx @ 2009 08 27, 18:22)
ar budamos parduotuvej galvojate, kad nesiosite, o namie jau kitaip atrodo?

kartais man atrodo, kad parduotuvėje apskritai negalvoju.
matyt, taip ir yra.
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 08 27, 18:24)
kartais man atrodo, kad parduotuvėje apskritai negalvoju.
matyt, taip ir yra.


hmm, na cia jau sunkesnis atvejis biggrin.gif
Atsakyti
O mano atvejis toks, kad praktiškai viską ką nusiperku atiduodu sesei, draugėms... o tada vėl galvoju, kad nebeturiu ką nešioti ir vėl trūkt už vadžių, aš vėl pradžioje doh.gif Nežinau, kaip atsikratyti to ypročiu, nes jau ir vyras sako,: "koks skirtumas ką pirksi, nes visitiek atiduosi" blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Turejau sia problema .. Dabar kai nieko neperku, tai ir problemos nera biggrin.gif ... O siaip negaliu dabar atsidziaugti kiek randu savo spintoje rubu doh.gif - rodos gyvenime nematytu ir nepirktu! Man si liga tapo puikiausiu dalyku dabar, o kai kadais luzo spintos visos nuo rubu, net nezinant nei ko nei kaip ten prideta,tai dabar tik traukiu, traukiu vis ka naujo! Jau kokias dvi bliuskelas radau grazias - nei karto neuzsidetas ! wub.gif Sulankstyta, sudeliota ir nejudinama... Atsinaujinau kaip reikiant padarius spintos generaline. Ir rudeniui pilna megstuku, batu- uzteks tikrai visko...
Atsakyti
man atrodo,kad visos mes turim nusipirke toki drabuzeli,kurio labai,labai norejom.... lotuliukas.gif bet taip ir neuzsidejom lotuliukas.gif bent jau man tai taip tikrai yra buve ir ne karta lotuliukas.gif doh.gif perku,perku skudurelius,o ju kaip nera taip nera blush2.gif o kai reikia kur iseiti,isvis dydziule beda lotuliukas.gif nes nera ka apsirengti blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif o rubeliai tai pinigelius kainuoja,pinigines storis mazeja verysad.gif o elgtis kitaip niekaip neiseina g.gif kaip isgyti nuo tokios ligos?A? unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
šitoj situacijoj galima ir pozityviai pamąstyt: jeigu dar gali nusipirkti nenešiojamų rūbų, vadinasi materialinė padėtis yra stabili ir pakankamai gera, nes kitu atveju pinigėlius už sijoną gal paskirtumėt kelių mėnesių elektros sąskaitoms apmokėti smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2009 08 29, 06:34)
šitoj situacijoj galima ir pozityviai pamąstyt: jeigu dar gali nusipirkti nenešiojamų rūbų, vadinasi materialinė padėtis yra stabili ir pakankamai gera, nes kitu atveju pinigėlius už sijoną gal paskirtumėt kelių mėnesių elektros sąskaitoms apmokėti smile.gif  ax.gif

Visiska tiesa! Kai ziuri,kad tik pavalgytum siandien ar esi skolose uz ta pacia elektra, tada jau ne iki sijonu pirkimu...
Atsakyti
smile.gif+2009 08 29, 00:33-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 08 29, 00:33)
man atrodo,kad visos mes turim nusipirke toki drabuzeli,kurio labai,labai norejom.... lotuliukas.gif

Na, nežinau, man taip nebuvo nė karto unsure.gif Prieš pirkdama visada pagalvoju, kada, kur ir su kokias drabužiais nešiosiu cool.gif
Atsakyti
man tai taip buvo tik pora kartu. irtai ne mano kalte. mama tiesiog be manes ejo pirkti rubu. nupirko baisius kurie iki siol su etikete kabo. bandziau kam nors atiduoti bet niekas ju nenorejo lotuliukas.gif
Atsakyti