Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

Bravada, nemetyk pinigu naujiems drabuziams. Geriausia iseitis tau - devetu rubu parduotuves. nusipirksi ir iskarto galesi rengtis biggrin.gif .
O jeigu rimtai, siulau nusipirkta nauja ruba pirmiausiai isskalbti. Gal tada jis neatrodys naujas wink_3.gif ?
Atsakyti
Atvirai pasakius, man nesuvokiama tai. Na, kokia prasmė pirkti rūbą, jei jo nenešioji po to? Argi ne tam jis skirtas? Mano pusseserė kartą nusipirko visą naują sportinę aprangą ir po to pasidėjo, tipo gaila, ištraukia, parodo ir vėl padeda. Tai sakau, velniam reikėjo pirkti? Aš jai pasakiau: tai dar įsirėmink ir pasikabink kaip muziejaus eksponatą. Po to pradėjo nešioti smile.gif Juk ne mes daiktams turime tarnauti, o jie mums smile.gif
Apskritai, jei nenešioji naujų rubų, tai tada geriau visai nepirkti - daug paprasčiau nueiti į parduotuvę ir į juos pažiūrėti, už tai bent mokėti nereikia ir dar įvairovė didesnė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Havana: 13 sausio 2005 - 08:49
atsimenu save kokių 10-13 metų. mama nuperka naują drabužį ir į spintą - maždaug išeiginis bus. kai kur nors "išeigai" kelis kartus apsivelki, tai jau gali kasdien nešioti, ir tai tik ne į kiemą žaisti. bet juk norisi prieš berniukus ir prieš drauges pasirodyti - kokia nors graži suknelė spintoj kabo, o eini su aptrintais džinsais. aš tai pagal aprangą atitinkamai ir elgiuosi. jei su džinsais esu, tai būnu atsipalaidavusi, o jei su sijonu ar kokiu kostiumėliu, tai iškart pasitempiu.
bet kai paaugau, tai ne tik pati naują rūbelį tuoj pat apsivilkdavau, bet ir mamą išmokiau, kad jei jau nusipirkai rūbą - tai ir vilkis, gal jau rytoj tau jo nereikės....
kadangi neturiu progų vaikščioti po priėmimus ir po restoranus, tai ir "išeiginių" rūbų nebeperku. net kai reikia pvz. į vestuves eiti, tai perku tokią, kad galėčiau po to kasdien tampyti. arba dar geriau mėgstu tokioms progoms išsinuomoti arba iš kokios pamišusios dėl drabužių draugės pasiskolinti. taip neužkraunu spintos nereikalingais "išeiginiais" drabužiais, tuo pačiu sutaupau pinigėlius. geriau jau kasdienių geresnių turėti.
Atsakyti
Keistokoka problema biggrin.gif Jei aš naujų drabužių nesirengčiau, tai būčiau priversta vaikščioti nuoga wink_3.gif Nes:
1. Drabužių turiu mažai (uchh, kaip nekenčiu vaikščioti po parduotuves ir matuotis)
2. Turiu kitą problemą (ypač, kai yra paskirti pinigai shopping'ui) - pasidaro labai gaila pinigų megalol.gif Tas per brangus, anas negražus... Žodžiu, su manimi eiti apsipirkti - tikras vargas. Mano vyras negali patikėti, kad visame Vilniuje neįmanoma rasti man patinkančių batų blush-anim-cl.gif
3. Perku tik tada, kai iš tikrųjų prispiria reikalas arba anyta priverčia tongue.gif (kad nesušalčiau žiemą su vasarinėmis kelnėmis, pavyzdžiui)
4. Laikausi taisyklės: nusipirkusi vieną drabužį, iš spintos vieną (moraliai pasenusį, sunešiotą, etc.) išimu ir kam nors atiduodu. Nemėgstu kaupti (mano auklė dėl to labai barasi - neva prireiks kada nors. Chi chi chi - po šimto metų gal? O jos paauglės mergaitės gali sunešioti dabar wink_3.gif )

Tai va, Bravada, gal pabandyk ir tu šitaip? Pagailėti pinigų daiktui ir jo nepirkti, užuot nusipirkus ir gailėjus apsirengti. Juk iš tikrųjų, kaip jau kažkas sakė, daiktai turi tarnauti mums, o ne mes jiems wink_3.gif
Atsakyti
Turiu draugę panašią į Summer - kai reikia ką nors pirkti, savo begalinį skūpumą nurašo ant visame Kaune prastų prekių. Na, nieko padoraus ji neranda nei Vilniuj, nei pačiam Paryžiui nerastų. Tai labai išdidžiai žiemą-vasarą nešioja tas pačias juodas kelnes, tik juodą megztinį pakeičia juoda maikute... Ir taip metų metus.
Atsakyti
Na, o man kaip tik atvirksciai smile.gif Nusipirkus nauja drabuzi iskart noriu ji apsivilkt. Ir velkuosi smile.gif Aisku, jei rubas koks proginis, tai palaukiu pirmos progos ir velkuosi biggrin.gif Nesuprantu, kaip galima gailet rubu??? g.gif
Atsakyti
As kaip tik, kai nusiperku, tai kokias dvi savaites ir nesioju ta ruba (aisku kai isklabiu,kol isdziusta kita deviu) ir po to man vel reikia naujo, kazkaip su nauju drabuziu jauciu pasipuosusi, nors tai butu ir paprasta nauja bliuska.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 01 13, 10:15)
Turiu draugę panašią į Summer - kai reikia ką nors pirkti, savo begalinį skūpumą nurašo ant visame Kaune prastų prekių.  Na, nieko padoraus ji neranda nei Vilniuj, nei pačiam Paryžiui nerastų. Tai labai išdidžiai žiemą-vasarą nešioja tas pačias juodas kelnes, tik juodą megztinį pakeičia juoda maikute... Ir taip metų metus.



Baik jau blush-anim-cl.gif Tikrai nevaikštau tom pačiom kelnėm ir marškinėliais ištisus metus tongue.gif Bet vat nei Paryžiuje, nei Londone nieko gražaus tikrai neradau megalol.gif Pinigų plėšikai - užsigeidė mat milijonų ir dar už ką? Už skudurus schmoll.gif Va, mano bendradarbės svaigsta - Zara, Zara... O aš ten įkišau nosį ir greit ištraukiau tongue.gif Gerai paieškojus, dėvėtų drabužių parduotuvėse kokybiškesnių drabužių gali rasti blink.gif (tik jau prašom neskubėti su išvadomis, kad ten ir perkuosi megalol.gif . Turiu vieną mylimą mažutę parduotuvę, kur jau tam būtinąjam reikalui prispyrus apsilankau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer: 13 sausio 2005 - 11:37
Bravada, man buvo panašiai, bet buvo ne gaila, o gėda? Tau taip nėra? Na, kad pvz ir su nauja šukuosena gėda, naujais drabužiais. Nėra to jausmo pas tave? Man prieš draugus būdavo gėda, kad naujus batus nusipirkau, tai stengdavausi kuo greičiau pranešioti, kai nemato. Paskui sakydavau" ai, jau seniai nusipirkau". Irgi nelabai suvokiu priežasčių.
Atsakyti
Mano draugas toks. Nusiperka nauja ruba ir nenesioja. Visokiu priezasciu randa, kad tik jo neuzsideti jei jau as liepiu. tai batai netinka, jei kelnes tai megztinio neturi tinkamo. Nu ir taip toliau. Bet jau po to kai pradeda nesioti tai nenusirengia tinka ir batai, kurie netiko, ir megztinis.
Jo mama pasakojo, kad jis toks nuo mazens. Jei noredavo ka nors nupirkti mazam tai niekaip nepriversdavo pasimatuoti. Tai ji jau jei ka nors nupirkdavo ir zinodavo, kad kita diena tures tuo rubu rengtis tai is vakaro isimdavo is spintos ir padedavo, kad jis matytu. Tada apsiprasdavo su rubu ir apsirengdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvira @ 2005 01 12, 22:07)
biggrin.gif  pas mane atvirksciai - uzsidedu kelis kartus ir guli spintoj, nesinori devet , bet kaip tau pavyksta nusipirkt ir laikyt spintoj - gal tu ugdai valia wink_3.gif Nepyk , uzduosiu klausima - tu ne suvalkiete ?


pas mane irgi sitaip atvirksciai megalol.gif nusiperku, uzsidedu viena karta ir viskas - kabo spintoj. kazkaip neprilimpa man tas drabuzis. o siaip tai ir brangiu nusiperku, is geru firmu.. tai kazkaip pagalvoji, kad gaila, jog kabo be naudos. pas mane net mintis buvo cia forume atidaryt tema - kaip ten vaikiuku drabuzelius parduoda, keiciasi, tai galima ir taip - viena karta uzsidetu mamyciu drabuzeliu temuke megalol.gif

o siaip yra ir tokiu drabuziu, kuriuos nusipirkau, bet ne karto neuzsidejau. bet ne del to, kad taupyciau, o del to, kad neturiu prie ko priderint sad.gif taupymo kaip tokio tai nelabai suprantu smile.gif man rodos issitrauk tu viska is spintos ir dekis kiekviena diena vis nauja nenesiota drabuzi, ner cia ko taupyt biggrin.gif
Atsakyti
man labai patiko Summer mintis jei nusipirkai viena nauja drabuzi tai labiausiai nusibodusi naikina.cia gera mintis ir spinta neluzta ir atsinaujini.Gerai jus cia man i skudurus duodat ,prareget pradedu tongue.gif
Atsakyti