Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

Labutis. Na, Summer, tu tikrai saunuole, kad viena rubeli isigijus, jam spintoje "padarai" vietele thumbup.gif . Reiks ir man save aukleti, nes tokiu rubeliu is serijos "gal kada uzsidesiu" sakyciau turiu daugokai... smile.gif .
As tai "kenciu" nuo kitokios problemos: negaliu ismesti drabuzio, kai jau tarsi zinau, kad jo nebenoresiu vilktis, tipo, reikia ji dar namie pabaigti nesioti... Bet kad ir namams daznai norisi kazko naujesnio, o ne tu kasdien nesiotu juodu kelniu... smile.gif . Kaip Jus sprendziate panasias "problemas"? (duok Dieve, kad tik tokios problemos mums kiltu... smile.gif ). Aciu.
Atsakyti
aha,padedi i spinta ruba,gaili,nenesioji,o po to jau ir isaugi ne karto neuzsidejus biggrin.gif arba kuno formos jau ne tos buna smile.gif
Atsakyti
Cia mano mamos liga budavao, jei nuperka ka nors, tai neleidzia vilktis,iseiginis tipo...O man ta pacia minute, norisi pasauliui pasirodyti smile.gif Tai kaip mama iseidavo i darba as i trasa varydavau, bent i kiema islekdavau smile.gif Dabar irgi antradieni nusipirkau i nauja darba kostiumeli, tai taip noris apsivilkt, niekaip nesulaukiu kada i ta darba smile.gif
Arba vasara nusipirkau suknele menesi pries drauges vestuves, tai jauciu per ta menesi gal 20 kartu staipiaus pries veidrodi smile.gif
Atsakyti
Tikrai ypatinga problema čia sprendžiama doh.gif .
Norėjau bravados paklausti, ar dažnai keičia šukuoseną, kaip reaguoja į komplimentus... Gal čia ta bėda, kad žmogus nenori atsidurti dėmesio centre, nenori, kad kas nors aptarinėtų, jei apsivilko naują drabužį, pasidarė naują šukuoseną, atėjo su naujais batais. O moteriškuose kolektyvuose tai neišvengiama wink_3.gif .
Atsakyti
Aš taip rūbus "taupydavau" , kai dar mokyklą lankiau. Nedėvėdavau kokią savaitę biggrin.gif Na, ir dabar nusipirkus batus nesinori jau kitą dieną autis, bet subaru save, juk tai tik daiktas ir įsigytas tam, kad mane puoštų, o ne koridorių!
O dėl rūbų, kuriuos gaila išmest... Jei rūbo nenešioju metus, jam laikas keliaut į rūsį. Jei iš rūsio jo neištraukiu dar kokius 2 metus - laikas į konteinerį. Bet kartais būna taip, kad tas neišmestas rūbelis laaabai praverčia.
Atsakyti
atsakau Sesilijai,komplimentus labai megstu labiau is vyru bet gerai jei moteris pasako .mano plaukai ilgi tai keisti nera kaip,o demesio centre irgi megstu but o daznai ir bunu.nu nezinau is kur mano toks iprotis vis atrodo kad dar kazkur didesne proga bus
Atsakyti
[quote=bravada,2005 01 14, 01:25]
atsakau Sesilijai,komplimentus labai megstu labiau is vyru bet gerai jei moteris pasako .mano plaukai ilgi tai keisti nera kaip,o demesio centre irgi megstu but o daznai ir bunu.nu nezinau is kur mano toks iprotis vis atrodo kad dar kazkur didesne proga bus
[/quote
g.gif O aš jau pamaniau, kad apskritai bijai keistis ir nenori būti dėmesio centre. Na, jei nesi pilka pelytė, tai nebus taip sunku. Iš pradžių paprašyk, kad kas nors iš artimųjų tave pakontroliuotų ir priverstų jau kitą dieną dėvėti naują drabužį (aišku, jei jis ne proginis biggrin.gif ). Po kurio laiko gal nebereikės tų pastabų, "perlauši" save.

Aš tai turiu jau čia kitų minėtą problemą, kad visam mūsų "dideliam" mieste nerandu, ką nusipirkti. Gal kartais kas nors pagalvoja, kad aš labai šykšti doh.gif . Dar būna, kad po didžiausiu vargų ką nors nusiperku, o po to drabužis nebepatinka unsure.gif .
Atsakyti
Labu,

na o aš turiu kiek kitokią problemėlę nei nusipirkus nenešiojimą, nors irgi būna taip, kad imu ir pagailiu labai gražaus naujo rūbo kurį laiką, bet dabar jau kiek save išsiauklėjau, kad jei turi reikia ir nešioti, kol nepamatei kitos taip pat apsirengusios ar kol rūbas nebemadingas, bus tų rūbų! mąstau taip: reikia būti gražiai dabar, o vėliau būsiu graži su vėliau nusipirktais rūbais:) toks mąstymas padeda:)
O mano problema tokia, kad kai užsigeidžiu "ant karštųjų kąnors įsigyti, tai vėliau nusiviliu tuo daiktu ir nebenaudoju. o kai svarstau "pirkti ar nepirkti..." žodžiu kai netrykštu entuziazmu, paskui daiktas tampa labai mielas..smile.gif keista kažkaip. Gal ir kitom kas panašaus yra a?
Atsakyti
gaunu velniu nuo vyro ir nuo sunaus,kad taupau drabuzius geresnei progai,kartais kai susipykstu su vyru ,ypatingai kada jis buna kaltas,tai tada apsirengiu ka nors grazaus ,jam nematyto,trenkiu durim ir einu kad ir duonos pirkt.sunus tai sako kad man labai tinka ka nors kolekcionuoti,perki dedi ir nenaudoji.
Atsakyti
QUOTE(Rutuka @ 2005 01 14, 08:17)

O mano problema tokia, kad kai užsigeidžiu "ant karštųjų kąnors įsigyti, tai vėliau nusiviliu tuo daiktu ir nebenaudoju. o kai svarstau "pirkti ar nepirkti..." žodžiu kai netrykštu entuziazmu, paskui daiktas tampa labai mielas..smile.gif keista kažkaip. Gal ir kitom kas panašaus yra a?


panasiai panasiai smile.gif va pirmai jau ir rasiau. uzsidedu viena karta ir viskas neprilimpa, arba pasirodo, kad neturiu prie ko priderint unsure.gif bet kai pirkti, tai uzsidegu, uzsispiriu kaip ozka, kad noriu. dabar bandau kontroliuotis - pergalvoju visus turimus drabuzius, ar bus prie ko priderint. rolleyes.gif bet siaip tokiu viena karta arba net ne vieno karto neuzsidetu rubu kruva stovi pas mane spintoj nukishta. kazkada drauge siule keistis drabuziais - ale kad jos gabaritai daug didesni uz mano, tai nieko nepavyko. kazkada dali skuduru atidaviau vargingai gyvenanciai merginai. o kai kas taip ir stovi - mastau, gal kada uzsidesiu, bet is tikro tai zinau, kad niekada megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkeS @ 2005 01 13, 17:06)
pas mane net mintis buvo cia forume atidaryt tema - kaip ten vaikiuku drabuzelius parduoda, keiciasi, tai galima ir taip - viena karta uzsidetu mamyciu drabuzeliu temuke  megalol.gif





Aš jau taip[ pardaviau suknelę. Pasiūlyk, pamatysi, net susipešim dėl Tavojo draužėlio biggrin.gif
Atsakyti
niu gal rolleyes.gif reik tik netinget isimt visus uzkistus i spintos gala rubus, kuriu taip ir neuzsidejau arba 1 karta uzsidejau smile.gif ir fotika issitraukt biggrin.gif ir dar reik nugalet mintis, kad o gal kada nors dar uzsidesiu megalol.gif nes taip vis delto nebuna biggrin.gif
Atsakyti