Įkraunama...
Įkraunama...

Kanai

QUOTE(jolita123 @ 2008 03 12, 22:41)
Geras klausimas lotuliukas.gif , bet atsakymo tai nežinau, manau jei nerasi šviežesnio tai tiks ir pernykštis. O aš tikriausiai gerai atrodysiu kur pakelese kakučio ieškodama, na kad ir pernykščio doh.gif

as irgi apie tuos kakucius mastau, bet gal sakau nuvaziuosiu i koki zirgyna biggrin.gif su kibiriuku, bet MB sako vaziuok viena, nes jau as tai tikrao schmoll.gif , tipo geda, bet as ka bigsmile.gif gal ir nuvaziuosiu, nes Kaune nedaug pievu su thumbup.gif , gera cia temele
Atsakyti
Pernykštis iš pievos tai tikrai nieko gero-išplautas. O vat iš tvarto tai labai gerai. Aš vat pas dieduką tokį planuoju, kur arkliuką laiko, porą maišiukų prisikraut. Kai nori augaliukus palepint-svarbu drąsos turėt. Kad ir pro kokį kaimelį važiuojant užsukt kur ir paklaust, kas arkliuką laiko. Jau kokį maišą manau nepagailės merginai pridėt tongue.gif Šiaip mineralinės trąšos gerai, bet reikia ir papuvusio mėšlo ar komposto gėlytėms užmest. Jei nepermylėsim, tai atsidėkos žiedeliais ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Taip ir isivaizduoju pas kaimietuka ieini ir klausi, ar turto turi smile.gif

Geras dalykas tas ... gelytems, ale as turbut ir neisdrisciau smile.gif
Atsakyti
arkliuko tai tikrai gerai,bet gerai ir karvutės mirksiukas.gif kanai užauga už mane didesni doh.gif
Atsakyti
Jau pradėjau nerimauti, mano kanos nerodo jokių gyvybės ženklų. Per žiemą laikiau rūsyje, o dabar jau kelinta savaitė laikau katilinėje ir jokio prabudimo nėr schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 03 27, 10:51)
Jau pradėjau nerimauti, mano kanos nerodo jokių gyvybės ženklų. Per žiemą laikiau rūsyje, o dabar jau kelinta savaitė laikau katilinėje ir jokio prabudimo nėr  schmoll.gif

as tai jokiu gyvybiu nelaukiu, susodinu, gerai palieju ir labai greit buna rezultatai, o siemet aplamai sodinsiu iskarto i nuolatine vieta, neapkrausiu palangiu, nors jeigu atvirai jos jau visos uzimtos biggrin.gif , kuo puikiausiai suspeja uzauga ir prazysta bigsmile.gif
Atsakyti
aš taip kasmet darau kaip Juro,nepergyvenk Jolete mirksiukas.gif nes man reikėtų visų palangių kiek turiu kanų biggrin.gif
Atsakyti
Aš šįmet daugelį irgi sodinsiu lauke į nuolatinę vietą ,nors turiu keletą jau pasodinusi į vazonus.Šiandien perskaičiau,kad viena politikė jas augina:susodina į didelius indus ir gausiai lieja.Kažin ar tikrai reikia jas gausiai laistyti?Ar nesupus šakniagumbiai?
Atsakyti
Pernai man kana "pavyko" pasodinti į šlapią vietą. Mūsų gruntas molingas, o toj vietoj dar ir žemesnis sklypo lygis buvo. Kanui tas šlapumas nepatiko: beveik neaugo ir nežydėjo, bet gumbus didelius užsiaugino ir visai nesupuvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 03 27, 15:56)
Pernai man kana "pavyko" pasodinti į šlapią vietą. Mūsų gruntas molingas, o toj vietoj dar ir žemesnis sklypo lygis buvo. Kanui tas šlapumas nepatiko: beveik neaugo ir nežydėjo, bet gumbus didelius užsiaugino ir visai nesupuvo rolleyes.gif


Beskaitant sugalvojau g.gif doh.gif juk galima iskasus duobute deti "akliuko kakuciu" lotuliukas.gif po to siek tiek uzpilti smeliuko, zvyriuko ir tada sodinti kanus, manau ant tokios siltduobes su savotisku drenazu augs ir zydes kuo puikiausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal yra koks pakaitalas tam "kakučiui". Viena kaimynka lyg ir kažkokią duonos košę dėdavo. Tai augdavo oj oj oj...Tik gaila, kaimynkos jau nebėr verysad.gif ...amžiną atilsį. Gal kas žinot?
Atsakyti
Aha man irgi įdomu kuom galima kakutį pakeisti, nes neturiu jo iš kur gauti schmoll.gif
Atsakyti