Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(kedute @ 2007 06 17, 20:58)
Sonatina, knoriu daryti tiramisu su braskemis, jau 2 kartus dariau, isejo neblogai bet kazkoks man rodos per minkstas gaunas nelabai plaunas reik su saukstais valgyt, kokia klaida darau kaip galvoji? gal ilgiau krema paplakt? ir dar sian maximoj neradau maskapones surio kurio reikia, bet nusipirkau rikotos, ar jis netinka? blush2.gif  blush2.gif , nes tortus kiek girdejau ir is to ir is to daro blush2.gif  blush2.gif

Na, aš ne Sonatina ir nesu įsitikinusi blush2.gif , bet kiek žinau tiramisu ir neturi pjaustytis, jis ir yra gana minkštas, nes kremas gerai susigeria į sausainiukus, o dar jie kava pašlakstyti. Gal geriau jei nori kiekvienam svečiui gražiai patiekti, daryk atskirai mažomis porcijomis, stikliniuose ar pan. indeliuose (pvz. ledainėsė) mirksiukas.gif Ir želatinos, manau, nedėk, nes man tai biški gadina skonį (na ne toks švelnus, minkštas skonis gautųsi mano gomuriui ax.gif )
O kas dėl rikotos, ta, manau, gali bandyti dėti, nes jie tikrai panašūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliux: 20 birželio 2007 - 12:17
QUOTE(bazuka @ 2007 06 20, 13:15)
Braškių tortui neradau pirkt kukurūzų krakmolo , jei naudosiu bulvių krakmolą ar nesugadinsiu torto?  g.gif šiaip ieškosiu dar kitose parduotuvėse , bet iš anksto klausiu  ax.gif


Aš tai dažniausiai ir dedu bulvių krakmolą, tik jo šiek tiek mažiau dėk. O kaip tik šiandien radau Rimi kukurūzinio - vadinasi "Gustin" Dr. Oetker'io, geltoname pakelyje, radau prie bulvinio krakmolo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Braskiu tortas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tikrai vasariskai gaivus! 2 kartus jau teko ji gaminti, tikrai vertas demesio! thumbup.gif
Atsakyti
vakar kepem vistienos keksiukus,niu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif eisiu ir dar ju valgyt blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Reikia ir man Sonatinai padekoti wub.gif Jau isbandziau nemazai receptu, kol kas viskas gaunasi tiesiog puikiai thumbup.gif O ypac pamegom biskvitini torta su varske, tikrai nuostabus tortas, lengvai pagaminamas, skanus ir grazus wub.gif
Atsakyti
Sonatina gal zinai kaip pagaminti IKI VARSKES TORTA blush2.gif

NU labai skanus tongue.gif

Pagrindas biskvitas po to sluoksnis labai gerai isplaktos varskes ir virsus zele su braskemis wub.gif

Reik pagamint kol braskiu metas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Liutas2006 @ 2007 06 21, 09:21)
Reikia ir man Sonatinai padekoti wub.gif Jau isbandziau nemazai receptu, kol kas viskas gaunasi tiesiog puikiai thumbup.gif  O ypac pamegom biskvitini torta su varske, tikrai nuostabus tortas, lengvai pagaminamas, skanus ir grazus wub.gif



Sutinku daug ka valgiau ir viskas skanu clap.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(kedute @ 2007 06 20, 08:46)
Bea matau prisijungus gal padesi man , jei as i tiramisu idesiu ne maskapones suri o rikota? Nieks man nepataria ir nenori padet o susiruosus ji sveciam daryt jei reiktu eit daryt

Na, Ricotos suris tikrai netinka Tiramisu daryt. Ricotos suri gali drasiai naudot darant varskes tingini... mirksiukas.gif

QUOTE(mazuliux @ 2007 06 20, 11:16)
O kas dėl rikotos, ta, manau, gali bandyti dėti, nes jie tikrai panašūs mirksiukas.gif

Nu jau nu jau... Man sie suriai skiriasi kaip diena nuo nakties... Ricota- tai man kaip varskes surelis koks... o Mascarpones LABAI riebus toks suris... Vieno as jo negaleciau valgyt...

Vakar gaminau Rababrbaru trupiniuoti su braskem... Niam... Aiksu, nespejau anksciau iskept, kad pastovetu 3 val saldytuve, bet jau ir po valandos buvo skanumelis... Itariu, kaip tevai paskui ji kapojo skaniai...
Aciu, Sonatina, kad esi wub.gif
Atsakyti

Na, ir as ikisiu savo trigrasi. Rikotos suris tikrai nepanasus i Maskarpones... Man ju ir konsistencija, ir skoniai skiriasi. Rikota labiau vietoje varskes tiktu...
Atsakyti
QUOTE(Gilute @ 2007 06 22, 07:58)
Na, ir as ikisiu savo trigrasi. Rikotos suris tikrai nepanasus i Maskarpones... Man ju ir konsistencija, ir skoniai skiriasi. Rikota labiau vietoje varskes tiktu...

Labai atsiprašau, mergaitės, suklydau blush2.gif Juk sakiau, kad nesu įsitikinusi ir pasistengsiu daugiau nerašyt to, ko tiksliai nežinau blush2.gif
Ta proga dar norėjau pagirti Sonatiną (na, tai jau įprasta) thumbup.gif Paskutiniai mano daryti patiekalai buvo Vištiena su daržovėmis jogurto padaže su trupučiu improvizacijos ir nerealiai skanūs Aviečių ir bananų šarlotė bei Tortas su braškėmis. Viskas puikiai pavyko, o jau skonis thumbup.gif
Atsakyti
Na labai aciu visoms uz rikotos ir maskapones komentarus , tik paveluotus verysad.gif kai kelias dienas is eiles laukiau kol kas pakomentuos nieks neatsake g.gif g.gif , na bet ateiciai dabar zinosiu.........
beje kadangi nesulaukiau patarimo jokio tai sudejau i tiramisu rikota, buvo skanu bet visdelto ne taip kaip su maskapone bet jei labai norisi to deserto ir parduotuvei tik rikota kaip mano atveju , galima ir taip daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kedute: 22 birželio 2007 - 13:32
Na, o aš šiandien gaminau kalakutienos krūtinėlę su Gojaus sūriu, pagal vištienos su parmezanu receptą. Gavosi labai labai skaniai thumbup.gif . O ir vyras išgyrė wub.gif . Labai noriu pabandyti kokį desertą, bet gal pasiliksiu savaitgaliui. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 06 22, 14:32)
Na labai aciu visoms uz rikotos ir maskapones komentarus , tik paveluotus  verysad.gif kai  kelias dienas is eiles laukiau kol kas pakomentuos nieks neatsake  g.gif  g.gif , na bet ateiciai dabar zinosiu.........
beje kadangi nesulaukiau patarimo jokio tai sudejau i tiramisu rikota, buvo skanu bet visdelto ne taip kaip su maskapone bet jei labai norisi to deserto ir parduotuvei tik rikota kaip mano atveju , galima ir taip daryt

atsiprašau, nepastebėjau klausimo, pastaruoju metu labai užimta esu. Iš tiesų esu darius kritiniu atveju tiramisu ir su Mūsų ševlniaja varške. Na nėr visai tas skonis, bet bėdos nėr, tikrai į šiukšlyną nenukeliaus, taigi ricota turi tikti wink.gif
Atsakyti