Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Sadi @ 2007 06 15, 21:43)
va ir pas mane ta pati bėda. toks gražus pyragėlis, taip džiaugiausi, o prapjovus išbėgo tokia tąsi masė. Ale visitek labai skanu smile.gif  thumbup.gif gavosi kaip pyragas su padažu iškart. Tik vistiek norėtusi sugalvot ką ne taip dariau  g.gif


Aha, ir pas mane tas pats. Galvojau, kad vel recepto nesupratau... O pas Sonatina taip graziai nuotraukoje atrodo!
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 06 17, 21:58)
Sonatina, knoriu daryti tiramisu su braskemis, jau 2 kartus dariau, isejo neblogai bet kazkoks man rodos per minkstas gaunas nelabai plaunas reik su saukstais valgyt, kokia klaida darau kaip galvoji? gal ilgiau krema paplakt? ir dar sian maximoj neradau maskapones surio kurio reikia, bet nusipirkau rikotos, ar jis netinka? blush2.gif  blush2.gif , nes tortus kiek girdejau ir is to ir is to daro blush2.gif  blush2.gif



Sonatina, gal gali atsakyt nes laikas spaudzia ketvirtadieni sveciu turesiu tai jau ryt reiketu pagamint, aciu
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 06 19, 17:56)
Sonatina, gal gali atsakyt nes laikas spaudzia ketvirtadieni sveciu turesiu tai jau ryt reiketu pagamint, aciu


pas mane tokia pati problema buvo kaip dariau pirma karta... verysad.gif taigi, kaip gaminau torta sekanti karta i surio mase idejau siektiek zelatinos ir problema isnyko bigsmile.gif pabandyk ir tu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai patiko braskiu tortas.Tikras skanumelis aciuks.gif
Atsakyti
merginos, as noreciau padaryt braskiniu keksiuku,i kuriuos dedamas 1/4 arb.saukst. smulkinto muskato. kaip nelaime sio dalykelio neturiu ir galvoju,ar lb pakis skonis jeigu ju nedesiu?
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 06 19, 19:26)
pas mane tokia pati problema buvo kaip dariau pirma karta...  verysad.gif taigi, kaip gaminau torta sekanti karta i surio mase idejau siektiek zelatinos ir problema isnyko  bigsmile.gif  pabandyk ir tu.  mirksiukas.gif



gera mintis reiks taip ir padaryt o del surio gal kas patars juk reikia maskapones o as kitokio neradau tik rikota atr tiktu i tiramisu idet?
Atsakyti
Vištienos keksiukai
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif labai labai patiko, iš 12-kos iškeptų neliko nei vieno keksiuko-viskas buvo suvalgyta, o kaip skanu rolleyes.gif rolleyes.gif net vaikas suvalgė 3 ir pasakė, kad mama, labai skanu wub.gif

sonatina, ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 06 19, 23:55)
merginos, as noreciau padaryt braskiniu keksiuku,i kuriuos dedamas 1/4 arb.saukst. smulkinto muskato. kaip nelaime sio dalykelio neturiu ir galvoju,ar lb pakis skonis jeigu ju nedesiu?

arba nedėk visai, arbe įdėk cinamono vietoj muskato;)
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 06 18, 11:52)
Vištienos keksiukai


dariau vakar šituos keksiukus, nu ką galiu pasakyti, tiesiog super thumbup.gif tongue.gif pirštelius apsilaižyti galima, ačiū Sonatina 4u.gif nenustoju ir toliau bandyti naujus receptukus ax.gif
Atsakyti
Bea matau prisijungus gal padesi man , jei as i tiramisu idesiu ne maskapones suri o rikota? Nieks man nepataria ir nenori padet o susiruosus ji sveciam daryt jei reiktu eit daryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kedute: 20 birželio 2007 - 09:48
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2007 06 20, 00:55)
merginos, as noreciau padaryt braskiniu keksiuku,i kuriuos dedamas 1/4 arb.saukst. smulkinto muskato. kaip nelaime sio dalykelio neturiu ir galvoju,ar lb pakis skonis jeigu ju nedesiu?

as nedejau bet skonis buvo super, burnoje tirpo
sonatina notworthy.gif
Atsakyti
Braškių tortui neradau pirkt kukurūzų krakmolo , jei naudosiu bulvių krakmolą ar nesugadinsiu torto? g.gif šiaip ieškosiu dar kitose parduotuvėse , bet iš anksto klausiu ax.gif
Atsakyti