Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(ingakyca @ 2007 06 26, 09:41)
Na gaminau kaip žadėjau varškės keksą su šokolado gabaliukais, na viskas labai gražiai iškepė, tik truputį man buvo per kartu nuo šokolado gabaliukų, tai ir atsirado toks klausimas kokį šokoladą reikėjo dėti??? ax.gif Aš dėjau 50 procentų juodąjį šokoladą. Ir kitą kartą tikrai darysiu tešlą iš dvigubos porcijos, o šokolado kiekio nedidinsiu. O šiaip labai skanu.  bigsmile.gif


Kiek pamenu, Sonatina dejo Karunos juoda. As irgi ji dejau, man gavosi skanu visai.
Atsakyti
Vakar dariau lazaniją su varške - apsirijimas wub.gif Nesitikėjau kad gali būti taip skanu be mėsos biggrin.gif
Atsakyti
Kepiau mėsą druskos apvalkale. tiesiog kumpį su kaulų suspaudžiau į gabalą, o toliau pagal receptą. Buvo labai skani mėsa 4u.gif
Atsakyti
Vakar dariau Braskiu-rabarbaru pyraga. Nesu megeja kepti pyragus ir milijona metu to nedariau, bet viskas gavosi tongue.gif Tikrai skanus pyragas thumbup.gif , tik biski saldokas man ax.gif Kita karta desiu maziau cukraus ir daugiau rabarbaru - man rugsteles gali buti ir daugiau ax.gif
Uzsikabliavau, reikes dar koki pyraga isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Paklausti noriu: ar tie mėsiniai keksiukai (vištienos, kalakutienos) skanūs šalti ? Ar tiktų vaikų baliui valgyti rankomis ? Ir kas turit patirties - kaip kepa tose vienkartinėse popierinėse formelėse? Ar patogu, ar nedega labiau nei kitokiose formose, kaip išsima?
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 06 26, 14:17)
Paklausti noriu: ar tie mėsiniai keksiukai (vištienos, kalakutienos) skanūs šalti ? Ar tiktų vaikų baliui valgyti rankomis ? Ir kas turit patirties - kaip kepa tose vienkartinėse popierinėse formelėse? Ar patogu, ar nedega labiau nei kitokiose formose, kaip išsima?

jei turi omeny Vištienos keksiukus ax.gif aš jau per praeitą savaitę kepiau 5 kartus, ax.gif tikiuosi vyras ir vaikas neužmuš dar manęs, nes ir vakar kepiau ir dar šiandien jau faršo nupirkau bigsmile.gif nesu kotletų mėgėja, bet šitie labai patiko ir man, ir vaikui, ir vyrui thumbup.gif thumbup.gif o paskutinį kartą kepiau išvys be formelių, man gražiau, suformuoji kotletuką ir įdedu į bet kokią formą 4u.gif (turiu tokį stiklinį indą, tai visai be aliejaus kepiau - liuks, paprastame inde, tai su aliejumi), laiko formą gražiai, pabandyk 4u.gif šaltus valgiau - skanu, bet skanu ir šilti kotletukai - pati spręsk 4u.gif


P. S. Dėl torto "Marso", ar galima vietoj šokoladukų "Mars" įdėt Triufelių saldainius g.gif na, nėra, niekur tų šokoladukų, neradau, sako, karšta, tai ir neveža, o aš turiu 1.5 kg. varškės doh.gif tai norėjau 3 pyragus, bet nenorisi visų keptų, kaip manote, ar tiktų pvz. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 26 birželio 2007 - 15:15
QUOTE(naaringiux @ 2007 06 25, 11:41)
merginos patarkit  4u.gif noriu daryt varskini tingini, ir galvoju i mase det svieziu braskiu sutrintu su cukrum, tik bijau, ar nepasidarys skystoka mase ir niekas nesukibs  g.gif visad darydavau su koncervuotaos ananasais ir persikais

as esu darius ir neviena karta,bet pjoviau braskes i dvi dalis ir dar dejau melyniu ir avieciu,labai skanu ir niekas neistizo.
Atsakyti
Aš turėjau omeny kalakutienos keksiukus, bet esmė nuo to nesikeičia wink.gif O dar pasakykit, tų popierinių formelių tepti kažkuo nereikia ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 12 13, 15:49)
[Tinginių „Skruzdėlynas“


Viską dėjau pagal normas, bet kažkodėl man tie krekeriai nesulipo. Po palaikymo šaldytuve krekeriai gavosi ant viršaus, kondensuotas pienas subėgo po apačią. Ką galėjau ne taip padaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 06 26, 16:12)
jei turi omeny Vištienos keksiukus ax.gif aš jau per praeitą savaitę kepiau 5 kartus,  ax.gif tikiuosi vyras ir vaikas neužmuš dar manęs, nes ir vakar kepiau ir dar šiandien jau faršo nupirkau bigsmile.gif nesu kotletų mėgėja, bet šitie labai patiko ir man, ir vaikui, ir vyrui thumbup.gif  thumbup.gif o paskutinį kartą kepiau išvys be formelių, man gražiau, suformuoji kotletuką ir įdedu į bet kokią formą 4u.gif (turiu tokį stiklinį indą, tai visai be aliejaus kepiau - liuks, paprastame inde, tai su aliejumi), laiko formą gražiai, pabandyk 4u.gif šaltus valgiau - skanu, bet skanu ir šilti kotletukai - pati spręsk 4u.gif
P. S. Dėl torto "Marso", ar galima vietoj šokoladukų "Mars" įdėt Triufelių saldainius g.gif na, nėra, niekur tų šokoladukų, neradau, sako, karšta, tai ir neveža, o aš turiu 1.5 kg. varškės doh.gif tai norėjau 3 pyragus, bet nenorisi visų keptų, kaip manote, ar tiktų pvz. user posted image


Aš dariau Marsą su braškėmis vietoj "Mars" šokoladukų - gavosi super. Rekomenduoju pabandyti (manau, tiktų ir kitokios uogos ar vaisiai).
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 06 26, 17:04)
Aš turėjau omeny kalakutienos keksiukus, bet esmė nuo to nesikeičia wink.gif O dar pasakykit, tų popierinių formelių tepti kažkuo nereikia ? blush2.gif

ax.gif negaliu padeti - nekepiau kalakutienos keksiukus schmoll.gif

popieriniu tept nereikia 4u.gif

QUOTE(Pavasarinuke @ 2007 06 26, 17:10)
Aš dariau Marsą su braškėmis vietoj "Mars" šokoladukų - gavosi super. Rekomenduoju pabandyti (manau, tiktų ir kitokios uogos ar vaisiai).

aciuks.gif tuoj ka nors "sumakaliuosiu" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif noreciau kepti Obuoliu pyraga ''Trupinelis'', ir noreciau paklausti ar nesugadinciau pyrago jei vietoj to naturalaus jogurto deciau, jogurta su vaisiai ax.gif Labai aciu uz atsakyma is karto 4u.gif 4u.gif
Atsakyti