Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

Kepiau pyragą su braškėm ir rabarbarais. Mano skoniui rūgštokas. Norėčiau kai prasidės sezonas juos pakeist kriaušėm, obuoliais.Tik vat braškės tada iš šaldiklio. Labai liuks muskato skonis thumbup.gif dera. Ir gražus ant stalo padėti. O padažiukas skystas ir man bėgo, kai pe šiltą pjoviau. Palaikiau šaldytuve ir thumbup.gif Minkštas, bet sultytės nebebėga.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 23, 15:53)
Kepiau pyragą su braškėm ir rabarbarais. Mano skoniui rūgštokas. Norėčiau kai prasidės sezonas juos pakeist kriaušėm, obuoliais.Tik vat braškės tada iš šaldiklio. Labai liuks muskato skonis thumbup.gif dera. Ir gražus ant stalo padėti. O padažiukas skystas ir man bėgo, kai pe šiltą pjoviau. Palaikiau šaldytuve ir  thumbup.gif Minkštas, bet sultytės nebebėga.


kažkaip keista g.gif žiūriu, čia jau kelintai tas padažiukas atsiranda ir bėga, o man viskas puikiausiai sukepė (nors ir kepiau trumpiau nei parašyta)... g.gif

Užtat su "tortu su braškėmis" tai beveik fiasko verysad.gif Nors dėjau visko dar truputį daugiau, bet biskvitas gavosi gana plonas. Na, aš kažkodėl įsivaizdavau, kad turėtų gautis du biskvitai maždaug tokio storio, kokie parduotuvėj būna pardavinėjami lotuliukas.gif Bet iš visos tešlos man gavosi tik vienas tokio storio. Nu ką, perpjoviau per pusę ir gavau du itin plonus biskvitus (gerai dar, kad nepersišvietė lotuliukas.gif ). Su kremu vėl tas pats. Pagal nuotrauką man atrodo, kad jo turėtų užsitepti gana daug, bet išėjo jo tik tiek, kad čiut čiut pavyko ištepti abu biskvitus ir nė velnio to kremo nebesimato verysad.gif Braškių turėjau vos kelias, tai dėjau persikus. Tai gavosi toks žemokas "tortas", o skonis bus matyt rytoj. Tikiuos, bent valgomas bjaurybė lotuliukas.gif Nes toks gražus kaip Sonatinos nuotraukoj tikrai nesigaus schmoll.gif
Atsakyti
vakar kepiau manų apkepą 4u.gif tai kaip skanu,valgėm kaip pyragą biggrin.gif MB šiaip tokių dalykų nemėgsta,bet kadangi mėgsta labai manus,tai vakar beveik visą suvalgė umn.gif ir sakė,kad kepčau dažniau lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar dariau tortą su braškėm iš dvigubos normos, nes turiu tik gan didoką tortinę. Ale galėjau ir iš trijų daryti , nes šiandien viena pati jau pusę suvalgiau blush2.gif Aišku kaip Sonatinai neišėjo-mano labai minkštas. Reikia tiesiai iš tortinės šaukštu kabint, nes atpjaut neina verysad.gif Bet skanu essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2007 06 23, 20:16)
Užtat su "tortu su braškėmis" tai beveik fiasko  verysad.gif Nors dėjau visko dar truputį daugiau, bet biskvitas gavosi gana plonas. Na, aš kažkodėl įsivaizdavau, kad turėtų gautis du biskvitai maždaug tokio storio, kokie parduotuvėj būna pardavinėjami  lotuliukas.gif Bet iš visos tešlos man gavosi tik vienas tokio storio. Nu ką, perpjoviau per pusę ir gavau du itin plonus biskvitus (gerai dar, kad nepersišvietė  lotuliukas.gif ).


Paaiskinimai gali buti du - arba Tavo torto forma zymiai didesnio skersmens nei Sonatinos, arba Tavo suvokimas apie biskvito stori skiriasi nuo kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 06 24, 21:15)
Paaiskinimai gali buti du - arba Tavo torto forma zymiai didesnio skersmens nei Sonatinos, arba Tavo suvokimas apie biskvito stori skiriasi nuo kitu smile.gif

Forma, kaip ir pas Sonatiną, 20x20 cm g.gif Žiūrint į jos nuotrauką, tie biskvitai atrodo normalaus storio, o pas mane perpus plonesni gavosi verysad.gif Ir nesuprantu, kodėl g.gif Nei vieno produkto tikrai nepamiršau.
Bet visgi buvo skanu, nors ir žemas labai gavosi tortas wub.gif
Atsakyti
Vakar gaminau Kalakutienos vyniotinį su sūriu thumbup.gif labai skanus patiekalas MB pakartojo net du kartus rolleyes.gif Šiandien kepsiu Varškės keksą su šokolado gabaliukais, na tikiuosi pasiseks ax.gif
Atsakyti
Pilve guli kalakutienos zuikis thumbup.gif Laaaaaaabai skanus patiekalas. Lapnojom visi trys thumbup.gif

o dabar renku receptukus dukrytės pirmąjam gimtadieniui thumbup.gif Pasirinkimas pas Sonatina - labai gausus,tikiuosi kad ir man, nelabai draugaujančiai su virtuve išeis skani šventė thumbup.gif

Ačiū Sonatina wub.gif
Atsakyti
merginos patarkit 4u.gif noriu daryt varskini tingini, ir galvoju i mase det svieziu braskiu sutrintu su cukrum, tik bijau, ar nepasidarys skystoka mase ir niekas nesukibs g.gif visad darydavau su koncervuotaos ananasais ir persikais
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 06 25, 19:41)
merginos patarkit  4u.gif noriu daryt varskini tingini, ir galvoju i mase det svieziu braskiu sutrintu su cukrum, tik bijau, ar nepasidarys skystoka mase ir niekas nesukibs  g.gif visad darydavau su koncervuotaos ananasais ir persikais

O aš geriau tada dėčiau pjaustytas braškes, o ne trintas wink.gif
Atsakyti
gaminau varskine lazanija nu pasakiskas skonis ir labai paprastai ir greitai pasigamina
o braskiu ir rabarbaru pyragas skanumelis thumbup.gif
Atsakyti
Na gaminau kaip žadėjau varškės keksą su šokolado gabaliukais, na viskas labai gražiai iškepė, tik truputį man buvo per kartu nuo šokolado gabaliukų, tai ir atsirado toks klausimas kokį šokoladą reikėjo dėti??? ax.gif Aš dėjau 50 procentų juodąjį šokoladą. Ir kitą kartą tikrai darysiu tešlą iš dvigubos porcijos, o šokolado kiekio nedidinsiu. O šiaip labai skanu. bigsmile.gif
Atsakyti