Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 15, 20:16)
Dariau torta su braskem ir man nesigavo  doh.gif
Nesigavo biskvitas,jis sutrupejo ir gavosi labai plonas  verysad.gif
Bet kremas labai skanus  4u.gif

Palikau ji stoveti saldytuve per nakti,dabar pargavau,nors ir nelabai pavyko su tuo biskvitu,bet koks skanus tortas blink.gif biggrin.gif thumbup.gif
Galvoju,gal galima nusipirkti jau iskepta biskvita ir pertepti tuo kremu ir uogomis ?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 06 15, 21:43)
va ir pas mane ta pati bėda. toks gražus pyragėlis, taip džiaugiausi, o prapjovus išbėgo tokia tąsi masė. Ale visitek labai skanu smile.gif  thumbup.gif gavosi kaip pyragas su padažu iškart. Tik vistiek norėtusi sugalvot ką ne taip dariau  g.gif


Tikrai labai skanus thumbup.gif , tik kodel jis skystas g.gif
QUOTE(mamushka @ 2007 06 16, 09:41)
as manau kad gal nepakankamai isplaket trynius su cukrum ? nes man sukepe kuo puikiausiai.

tai kad kiausinis visas plakasi, o ne tryniai atskirai g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 06 16, 13:50)
tai kad kiausinis visas plakasi, o ne tryniai atskirai g.gif

schmoll.gif ->

QUOTE(Sonatina @ 2007 06 13, 10:07)
Tortas su braškėmis

Paruošti biskvitinę tešlą – kiaušinių trynius atskirti nuo baltymų išplakti iki purumo su 4 v. š. karšto vandens ir cukrumi. Sukrėsti iki standumo išplaktus baltymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 16 birželio 2007 - 15:46
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 06 16, 16:44)


kad mes apie kitą pyragą šnekam berods g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sonatina @ 2006 06 12, 20:51)
Braškių - rabarbarų pyragas

3 kiaušiniai
1¼ puodelio cukraus
¼ puodelio miltų
½ a. š. malto muskato
¼ a. š. druskos

Tešlą iškočioti, įtiesti į skardą, paliekant apie 3 cm aukščio kraštelius. Tešlą subadyti šakute. Sudėti rabarbarus ir braškes. Ant viršaus užpilti kiaušinių plakinį.
Kepti 40 – 50 min. iki 180° C įkaitintoje orkaitėje. Iškepusį ataušinti ir pabarstyti cukraus pudra.

Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2007 06 16, 19:48)
kad mes apie kitą pyragą šnekam berods  g.gif
Papildyta:

Mes snekam apie torta su braskemis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paloma:) @ 2007 06 16, 21:47)
Mes snekam apie torta su braskemis  4u.gif


o mes su laurinde apie braškių-rbarbarų pyragą doh.gif lotuliukas.gif

Žodžiu Sonatina - HELP dėl abiejų doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Na tai pagaminau tortą su braškėmis ir paragausime tai tik ryte.
Labai lengvai gaminamas thumbup.gif Tik va tas biskvitas tai kaip kepė formoje su kepimo popieriumi tai išėmus negana kad sukrito per pusę verysad.gif tai dar ir mažesnis jis gaunasi ir kilo klausimas kur jį dabar pertepti g.gif Na pradėjau tai paprastai bet žiūriu kad antras sluoksnis nori pabėgti ir sugudravau ax.gif sulanksčiau foliją ir apjuosiau ratu,na kaip reguliuojama forma kur Sonatina turi ir tokį įdėjau į šaldytuvą,tai manau kai pastovės viskas bus liuks thumbup.gif Šiandiena jau nebuvo noro ragauti tai atidėjome rytdienai,bet pertepimas tai labai skanus o ir biskvitas toks orinis,labai lengvas.

Paloma ir man iš 1 normos biskvitas labai sukrito,tai aš vos vos jį perpjoviau.Norėjau su siūlu pjauti,bet kad matau jog nesigaus nieko,tai teko su peiliu pasistengti.Bet realiai manau geriau dvigubinti biskvito normą ir pakepti ilgiau bet tuomet jis bus storesnis ir lengviau persipjaus arba kepti per 2 kartus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 16 birželio 2007 - 23:18
QUOTE(Kaliteja @ 2007 06 17, 00:12)
Na tai pagaminau tortą su braškėmis ir paragausime tai tik ryte.
Labai lengvai gaminamas  thumbup.gif  Tik va tas biskvitas tai kaip kepė formoje su kepimo popieriumi tai išėmus negana kad sukrito per pusę  verysad.gif  tai dar ir mažesnis jis gaunasi ir kilo klausimas kur jį dabar pertepti  g.gif  Na pradėjau tai paprastai bet žiūriu kad antras sluoksnis nori pabėgti ir sugudravau  ax.gif  sulanksčiau foliją ir apjuosiau ratu,na kaip reguliuojama forma kur Sonatina turi ir tokį įdėjau į šaldytuvą,tai manau kai pastovės viskas bus liuks  thumbup.gif  Šiandiena jau nebuvo noro ragauti tai atidėjome rytdienai,bet pertepimas tai labai skanus o ir biskvitas toks orinis,labai lengvas.

Paloma ir man iš 1 normos biskvitas labai sukrito,tai aš vos vos jį perpjoviau.Norėjau su siūlu pjauti,bet kad matau jog nesigaus nieko,tai teko su peiliu pasistengti.Bet realiai manau geriau dvigubinti biskvito normą ir pakepti ilgiau bet tuomet jis bus storesnis ir lengviau persipjaus arba kepti per 2 kartus  g.gif

As irgi taip manau,bet idomu kodel Sonatinai gavosi,o mums ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 06 16, 14:12)


Paloma ir man iš 1 normos biskvitas labai sukrito,tai aš vos vos jį perpjoviau.Norėjau su siūlu pjauti,bet kad matau jog nesigaus nieko,tai teko su peiliu pasistengti.Bet realiai manau geriau dvigubinti biskvito normą ir pakepti ilgiau bet tuomet jis bus storesnis ir lengviau persipjaus arba kepti per 2 kartus  g.gif

mergaites as irgi rosiuosi ta torta kepti,bet supratau,kad biskvita reikia kepti kaip vyniotiniui,o ne tortui,nes sonatina ir raso:ATAUSUSI BISKVITA PERPJAUTI HORIZONTALIAI PUSIAU.todel ir gaunasi du biskvitai ir to torto forma gaunasi kvadratine.kaliteja parasyk torto skoni kaip paragausi.
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2007 06 17, 18:03)
mergaites as irgi rosiuosi ta torta kepti,bet supratau,kad biskvita reikia kepti kaip vyniotiniui,o ne tortui,nes sonatina ir raso:ATAUSUSI BISKVITA PERPJAUTI HORIZONTALIAI PUSIAU.todel ir gaunasi du biskvitai ir to torto forma gaunasi kvadratine.kaliteja parasyk torto skoni kaip paragausi.

tortas labai skanus mirksiukas.gif as kepaiu torto formoj ir pjoviau perpus,tai gavosi tie paplotelaii per ploni smile.gif
Atsakyti
siandien gaminau varskine lazanja, super patiekaliukas thumbup.gif , tik vietoj lazanjos lakstu paprastus kazkokius makarus naudojau ( musu kaime lazanjos negavau), bet vistiek thumbup.gif
Atsakyti
Kokius patiekaliukus pasiulytumete Iskylai i sodyba? daug gaminti nenoriu tiesiog kokiu idomesniu verinuku ar vaisiniu patiekaliuku ideju zinai blush2.gif baisiausia kad silti orai ir maistas greitai genda...
Atsakyti