Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasirenkamos šypsenėlės"

Mano mylimiausios (jei ir nenaudoju, tai būtinai nusišypsau pažiūrėjusi) 4u.gif ax.gif doh.gif wub.gif clap.gif g.gif bis.gif angel.gif victory.gif mirksiukas.gif thumbup.gif friends.gif drinks_cheers.gif umn.gif nail.gif schmoll.gif nono.gif vacation4.gif listen.gif megalol.gif
Atsakyti
Man reikalingiausi doh.gif wink.gif laugh.gif megalol.gif blush2.gif unsure.gif rolleyes.gif g.gif clap.gif blink.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giko: 31 sausio 2005 - 22:53
Labai šaunūs visi veidukai, naudoju juos ir laiškus rašydama. O trūksta man dviejų reikšmių: prašau ir ačiū ok.gif good.gif
Atsakyti
Man visi meilus, sukelia šypsena.O eglute ir seni jau galima ir pakeist.
Atsakyti
Man dar reiktu pykti isreiskiancio smailiuko mad.gif arba gun_bandana.gif arba bash.gif
Ji galima butu pakeisti viena is siu sad.gif verysad.gif nes abu ta pati reiskia

Dar galima butu labai labai besijuokianti veiduka sugrazint laugh.gif

Siu dvieju labiausiai pasigendu mad.gif laugh.gif
Atsakyti
2.gif clap_1.gif laugh.gif as tai siu pasiilgau
Atsakyti
Jo, stipriai besijuokiantis nepatrukdytu laugh.gif
Atsakyti
Labiausiai man patinka: blink.gif g.gif thumbup.gif biggrin.gif laugh.gif schmoll.gif
Pasigendu pikto smailiuko.
Atsakyti
man irgi truksta laugh.gif , kazkaip biggrin.gif ne taip gerai tinka juokui ishreiksht
gerai, kad i pagrindini grizho g.gif
o shiaip visos kitos pagrindiniam thumbup.gif
Atsakyti
Man tai visos sypseneles (ir ne tik) mielos. Bet dazniausiai as naudoju smile.gif biggrin.gif thumbup.gif
Nors pasiziurejus i sarasa, ju ten tiek daug ivairiausiu, kad mes galetume vien turbut sypsenelem susirasinet-be zodziu biggrin.gif
Atsakyti
o man tai prie sirdies sitie: :sperm, :paukstis, :kuku, :riteris, umn.gif, :pray, :gulbes, :avinas, :juokas, smileysex.gif.
Atsakyti
:sperm :riteris :kuku :wc :pray :avinas :juokas :paukstis
gal is antro karto kas pavyks? doh.gif
Atsakyti