Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasirenkamos šypsenėlės"

wub.gif doh.gif 4u.gif alc.gif fear.gif hah.gif group.gif gossip.gif devil.gif angel_sadangel.gif nono.gif bicycle.gif lens.gif listen.gif megalol.gif va sitos tai thumbup.gif
Atsakyti
O man truksta tookios, kuri rodytu, kad kisenese vejai svilpia biggrin.gif
Atsakyti
Man labiausia patinka is pagrindinio saraso sios: 4u.gif ax.gif blush2.gif rolleyes.gif drinks_cheers.gif cry.gif
o pasigendu labai sitos clap_1.gif man ji zymiai mielesne nei thumbup.gif ir clap.gif
O laugh.gif tikrai zymiai geriau nei biggrin.gif

Ir mirksiukas paprastas wink.gif man graziau nei mirksiukas.gif
Atsakyti
Man asmeniškai tai visai nereikalingos atrodo
sleep.gif happy.gif egypt.gif construction.gif


dažniausiai naudoju


smile.gif biggrin.gif laugh.gif rolleyes.gif thumbup.gif g.gif doh.gif hah.gif umn.gif nail.gif megalol.gif 4u.gif


o fart.gif man labai juokinga laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Racegirl: 17 kovo 2005 - 20:37
Man tai labai trūksta tokios šypsenėlės-pamojavimo. Tokio, kaip ei (sveiki), iki. Nežinau, ar kitur panašus yra, na, bet toks viena rankyte pamojuojantis.

O šypsenėlės pas mane juda tik pradžioje, kol nepasinaudojau kokia nors funkcija. Paskui sustoja.
Atsakyti
o man labai truxta laugh.gif ir mad.gif pirmam lape ax.gif
Atsakyti
Man labiausiai truksta wink.gif
Atsakyti
Pirmam lape man irgi labiausiai trūksta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2005 03 17, 22:57)
Man tai labai trūksta tokios šypsenėlės-pamojavimo. Tokio, kaip ei (sveiki), iki. Nežinau, ar kitur panašus yra, na, bet toks viena rankyte pamojuojantis.

Štai ką šia tema radau user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

Va dar ką radau user posted image man kartais tokios prireikia, bet turbūt nenaudočiau:)...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 03 balandžio 2005 - 14:16
O man truksta user posted image Nes tikrai norisi nusijuokt ne taip smile.gif ar biggrin.gif , o user posted image tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 03 balandžio 2005 - 23:49
O taip juoktis nesinorėtų? user posted image
Atsakyti
Vat niekaip man nedaeina, kam reikalingos šitos šypsenėlės 000189.gif bicycle.gif goss.gif spam.gif ban.gif banned2.gif quiet.gif poster_ban.gif
Atsakyti