Įkraunama...
Įkraunama...

"Pasirenkamos šypsenėlės"

QUOTE(Karbyne @ 2005 02 09, 17:01)
:sperm  :riteris  :kuku  :wc  :pray  :avinas  :juokas  :paukstis 
gal is antro karto kas pavyks?  doh.gif

Sie smailikai naudojami tik chate, forume yra kiti rolleyes.gif
Atsakyti
Man labai patinka 4u.gif blush2.gif g.gif ,pastebejau,kad siuos dazniausiai renkuosi.
Atsakyti
rolleyes.gif blush-anim-cl.gif wacko.gif gun_rifle.gif ax.gif mirksiukas.gif

visa eilė man pasirodė smagiausi, kokius dažniausiai naudosiu, dar nežinau. Tikrai yra fainų žmogučių thumbup.gif
Atsakyti
labai pasigendu 2.gif clap.gif clap_1.gif hah.gif megalol.gif yahoo.gif ,o sie thumbup.gif mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif g.gif ax.gif cry.gif labai vietoj.
Atsakyti
O man kažkodėl nustojo rodyti judančias šypsenėles. Vyras bandė visą savaitgalį jas priversti judėti, bet nieko negalėjo padaryti sad.gif O kai jos nejuda, nėra jokio efekto sad.gif Pvz. šita šypsenėlė thumbup.gif turi pirštus kiloti, o ji stovi vietoj, kaip ir visos kitos sad.gif

Kiti kai aš parašau ,mato normaliai, tik aš nematau savo ekrane nei savo judančių šypsenėlių, nei kitų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramkis: 14 vasario 2005 - 10:09
Man labiausiai patinka šios: blink.gif 4u.gif ax.gif g.gif mirksiukas.gif doh.gif schmoll.gif laugh.gif umn.gif gossip.gif
Atsakyti
rolleyes.gif ir dar tas vienas mėgstamiausių. Pas mane tos šypsenėlės irgi užplaukia ir nebejuda, tada iš atminties, kurioj vietoj buvo, tą ir spaudžiu.
Atsakyti
man tai labiausiai patinka 4u.gif blush2.gif cry.gif ax.gif labiausiai tikriausiai jausmus išreiškia
Atsakyti
O man labiausiai patinka sios:
4u.gif cry.gif blush2.gif g.gif schmoll.gif doh.gif thumbup.gif laugh.gif clap.gif mad.gif 2.gif clap_1.gif beee.gif nestuke.gif
Atsakyti
jo sita 4u.gif tai super thumbup.gif
Atsakyti
Iš esančių pasigendu
beee.gif good.gif yahoo.gif nestuke.gif umn.gif hah.gif alc.gif mad.gif
Iš sąrašo išimčiau unsure.gif cool.gif verysad.gif tongue.gif (kažkaip randu kitų smailiukų labiau išreiškiančių emocijas nei šios ax.gif )
Atsakyti
man labiausiai patinka: 4u.gif ax.gif wub.gif thumbup.gif doh.gif g.gif blink.gif 2.gif clap_1.gif alc.gif hah.gif bicycle.gif fart.gif megalol.gif gun_rifle.gif friends.gif tease.gif new_russian.gif n yahoo.gif blush2.gif
Atsakyti