Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

tai sakot man pirma geriau prasyt kardiogramos ? mane neramina ritmo sutrikimai , man busena ir panasi i atakas , na pvz uzmiegu , sapnuoju , pabundu su sirdim besidauzancia lb ... nzn ar man prasyt seimos daktares kardiogramos ar echo ... o jei ekg gera pvz tai ir neverta darytis echo ? ar jei yra pvz angina ar nepakankamumas ar seip kas rimtesnio ar ekg ta parodo ?
paskaiciau apie infarka kad vienas simptomu kaires rankos skausmas pykinimas , o man buna taip , tai jetus jauciu paranoja uzejo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 12 gegužės 2009 - 17:45
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 12, 17:34)
aciu Loram, dabar teks kitur ieskoti info, apie tai,, tikiuosi ,tai praeina savaime  blush2.gif

tikiuosi kad Jus tvirta ir Jums praeis smile.gif siaip tai labai sunku su tuo gyvent... yra vegetodistonijos tema, ten truputi parasyta ir apie panikas, man atrodo, yra tema..

QUOTE(lucero @ 2009 05 12, 18:25)
tai sakot man pirma geriau prasyt kardiogramos ? mane neramina ritmo sutrikimai , man busena ir panasi i atakas , na pvz uzmiegu , sapnuoju , pabundu su sirdim besidauzancia lb ... nzn ar man prasyt seimos daktares kardiogramos ar echo ... o jei ekg gera pvz tai ir neverta darytis echo ? ar jei yra pvz angina ar nepakankamumas ar  seip kas rimtesnio ar ekg ta parodo ?
paskaiciau apie infarka kad vienas simptomu  kaires rankos skausmas pykinimas , o man buna taip , tai jetus jauciu paranoja uzejo  blush2.gif  blush2.gif

as nieko nesakau smile.gif jei tuo metu kai rasysit ekg - nebus ekstrasistoliu ar ko nors kito - tai nieko ir nepamatysit...
nei anginos, nei sirdies nepakankamumo nei ekg, nei echo neparodo, deja...
jei krutines anginos priepuolio metu darysit ekg - tikimybe yra kad kazka parodys.
del infarkto ir pykinimo bei kaires rankos skausmo - tai net pasiskaiciau biggrin.gif pykinimas buna iki18proc., kaires rankos skausmas iki 32proc, kaires rankos nutirpimas 35proc. ligoniu...
beje - kiek Jums metu blush2.gif kad Jus apie infarkta galvojat? wink.gif
Atsakyti
blush2.gif dar nera 30... vargstu su skydliauke , o toji matyt ir visus tuos plakimus permusimus man sukelia , o dar su tokiu jautrumu ir nervu sistema... blush2.gif as bijau kad ta skydliauke man suvarys sirdi... verysad.gif
Atsakyti
jei jau gydot skydliauke, pastoviai sekat - tai nesuvarys...gal vertetu pas psichoterapeuta nueit? smile.gif
arba - i privacia kardiologijos klinika biggrin.gif daug pinigu isleisit reikalingiems ir nereikalingiems tyrimams - veikia geriau uz psichoterapija biggrin.gif
Atsakyti
tai stengiuos sekti ta skydliauke bet nelabai sekas , net perdozavima turejau tiroksino blush2.gif lankausi pas psichoterapeute blush2.gif na ji sako kad man truksta veiklos...... g.gif todel as girdziu savo sirdi ir viska perdedu ir matyt noriu sirgti sako lotuliukas.gif skaiciau kad sirdies ligom atsirast daug itakos daro itampa ir stresas , tai jei taip toliau as tai..... tada tikrai pati susivarysiu . linkiu visom ramybes , ir sau 4u.gif
Atsakyti
Loram, vel noreciau siek tiek tavo konsultacijos, jei tu nieko pries 4u.gif
Galvojam su vyru pradet planuot vaikeli, o man jutimai sirdies plote vis nepraeina, tai galvoju reikia gal dar karta pasitikrinti sveikata...
Po tavo posto, paskaiciau apie somatoformine autonomine disfunkcija, tai tikrai pozymiai labai panasus, nes visi negerumai prasidejo, kai stipriai susirgo mama, pati labai pavargdavau darbe, paskui mamos laidotuves.... Gal tikrai visa tai nerviskai susije unsure.gif
QUOTE(Loram @ 2009 04 28, 16:36)
primenu - visais klausimais geriausiai pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku smile.gif siaip tai as galiu pasakyt bendras tendencijas, bet kiekvienas atvejis individualus!
pagal echoskopija - panasu i mitralinio voztuvo prolapsa (yra tema MV nesandarumas, ten daug apsneketa apie prolapsa). o visi tie jutimai, kurie ypac sustipreja ramybeje budingi somatoforminei autonominei disfunkcijai (aptariama vegetodistonijos temoj). 
Galiu patart ramiai gyvent ir nekreipt demesio i tuos jutimus - jie nepavojingi, nekenkia, bet zinau - praktiskai tai neimanoma smile.gif tokia jau ta vegetodistonikiu dalia wink.gif

radau siandien israsa gydytojos kardiologes (Echokardiografinis tyrimas), pas kuria buvau rugpjucio menesi (tai pries 10 men.). Zinoma, neiskaiciau daug ko as ten, nes visi zinome, kokie gydytoju rastai biggrin.gif Bet si ta pacituosiu ir gal galetum pakomentuoti blush2.gif nes skaiciuku daug,o paaiskinimo negavau unsure.gif
Kairiojo skilvelio diastolinis dydis 50,3mm
Galinis dydis 27 mm
Uzp.sienos storis 9 mm
Pert.storis diast. 8 mm
Ismetimo frakcija >50 %
Desinio skilvelio dydis 22 mm
Kair. priesirdis 47,3 x 40
Des. pries. 40 x 34
A.o.z./sak./lank. 22/30/25

Kairiojo skilvelio segmentai - visi vienetai lenteleje surasyti 4u.gif
Toliau seka ISVADOS, kurios surasyta ranka ir as nieko neiskaitau doh.gif vieninteliai zodziai ka iskaitau, tai " sirdies ritmo................... nezymi......................."
Gal tau kanors daugiau sako tie skaiciai, nei man? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadra @ 2009 05 27, 22:37)

dėl vaikelio - tai gydytojas turi nuspręsti kiek visa tai rimta. Šiaip dažniausiai (kiek žinau) nėštumo metu tie pojūčiai sumažėja (nes nukreipiamas dėmesys), tačiau kartais tai sustiprėja... Jei tai tik pojūčiai, bet nėra objektyvių duomenų - tai nieko blogo.
Echoskopijos skaičiukai - normos ribose. daugiau nieko pasakyt egaliu.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 05 27, 23:04)
dėl vaikelio - tai gydytojas turi nuspręsti kiek visa tai rimta. Šiaip dažniausiai (kiek žinau) nėštumo metu tie pojūčiai sumažėja (nes nukreipiamas dėmesys), tačiau kartais tai sustiprėja... Jei tai tik pojūčiai, bet nėra objektyvių duomenų - tai nieko blogo.
Echoskopijos skaičiukai - normos ribose. daugiau nieko pasakyt egaliu.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas,vakarelis 4u.gif

As vis paskaitineju, taciau daugiau kitose temose - apie PA, vegetodistonija, nes manau, kad vis delto tai pagribdine mano beda verysad.gif verysad.gif
LORAM , noreciau pasiteirauti taves , jei galima ax.gif

Turiu kazkoki grynai isikalbeta nerima del savo sirdeles ( toks jausmas, kad turiu buti rami, nejudeti, zodziu, kaip koks kiausinis ) - nors ir sportavau, ir tris sunus viena po kito pagimdziau, dabar kai jau galeciau kaifuoti, nes vaikai dideli, sumaniau sirgti....
Taigi, sirdies ecoskopija - ideali, jokiu pokyciu, taciau ekg, vos tik pajungia tuos laidus, pulsas kala kaip pas beprote ir rodo :

normal sinus rhythm
ST & T wave abnormality, consider inferior ischemia
abnormal ECG

Kardiologe tik peciais guzcioja, nesueina jai galai niekaip, monitoringas jokiu ekstrasistoliu nerodo, ritmas idealus, taciau pulsas net ir nakti didokas...

Kokie dar pozymiukai apie rimta fizini negalavima ( isemija ) ?
Gal tikrai cia kokia nors tylioji isemija ? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpix @ 2009 05 28, 22:31)
Labas,vakarelis 4u.gif

As vis paskaitineju, taciau daugiau kitose temose - apie PA, vegetodistonija, nes manau, kad vis delto tai pagribdine mano beda  verysad.gif  verysad.gif
LORAM , noreciau pasiteirauti taves , jei galima ax.gif

Turiu kazkoki grynai isikalbeta nerima del savo sirdeles ( toks jausmas, kad turiu buti rami, nejudeti, zodziu, kaip koks kiausinis ) - nors ir sportavau, ir tris sunus viena po kito pagimdziau, dabar kai jau galeciau kaifuoti, nes vaikai dideli, sumaniau sirgti....
Taigi, sirdies ecoskopija - ideali, jokiu pokyciu, taciau ekg, vos tik pajungia tuos laidus, pulsas kala kaip pas beprote ir rodo :

normal sinus rhythm
ST & T wave abnormality, consider inferior ischemia
abnormal ECG

Kardiologe tik peciais guzcioja, nesueina jai galai niekaip, monitoringas jokiu ekstrasistoliu nerodo, ritmas idealus, taciau pulsas net ir nakti didokas...

Kokie dar pozymiukai apie rimta fizini negalavima ( isemija ) ?
Gal tikrai cia kokia nors tylioji isemija ? verysad.gif  verysad.gif

tai ka raso aparatas - neverta kreipt demesio, nes daznai i lankas
koks daznis toj EKG? (rate?)
tai kas cia parasyta - raso 9 is 10
isemijos pozymius geriausiai tirti darant kruvio meginius - pvz. veloergometrija (dviratis) - atsaranda tipiski ekg pozymiai ir tipiskas skausmas
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 05 29, 09:56)
tai ka raso aparatas - neverta kreipt demesio, nes daznai i lankas
koks daznis toj EKG? (rate?)
tai kas cia parasyta - raso 9 is 10
isemijos pozymius geriausiai tirti darant kruvio meginius - pvz. veloergometrija (dviratis) - atsaranda tipiski ekg pozymiai ir tipiskas skausmas


Aciu, Loram, visu pirma uz demesi ir atsakyma smile.gif

Toje ekg dar radau tokius skaiciukus :

QRS 90 ms
QT/QTC 342/432 ms
PR 130 ms
P 106 ms
RR/PP 616 / 625 ms
P/QRS/T 68 / 78 / - 34 Degrees

O su kruvio meginiu tas pats - vos uzsedu ant to dviracio, jau jauciu, kad sirdele isibegeja ir per puse tyrimo viska tenka nutraukti...
Jokiu skausmu, jokiu dusimu...
Tik iseinu is klinikos - taip gera, ramu verysad.gif , bet kaip isitikinti, kad su mano sirdeles fiziologija viskas gerai ? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpix @ 2009 05 29, 22:28)

na, toj ekg pulsas - apie 96, daugoka... jei nuolat taip - negerai. skydliauke tirta?
tyriant ant dviracio - svarbiausia pasiekti t.t. pulsa - tuomet vertinama ar atsiranda iseminiai ar kt pokyciai ekg, taip kad tyrimas vertinamas kaip atliktas, jei pulsas buna =(210-amzius)x0,85
is tikruju - jei jus pati jauciat, kad pulssas padazneja tik tada kai jaudinates - tai gal nieko ir nereikia daryt, jei tai Jus nervina - raminnacciu vaistuku pagert ar su psichoterapeutu/psichiatru pasikonsultuot, aisku galima sirdies plakimo dazni vaistais retint, bet poveikis bus tol kol gersit. pati galvokit ar verta

P.S. visi skaiciukai normalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 29 gegužės 2009 - 21:42