Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 3

QUOTE(gala @ 2007 06 29, 17:45)
man tai per daug jau blizguciu privaryta  ax.gif


drinks_cheers.gif man visi tokie kazkaip net nemalonus kad i juos ziureti blush2.gif Gal tik as cia senamadiska lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas zino kur vilniuje dirbama su porcelianiniais nagais?labai reikia,nes savaitgali varau i vestuves,o manieji jau tikrai nekaip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 07 01, 22:16)
blink.gif  ogo ir taip buna, niu duoda tavoji manikiuruste  unsure.gif

iš tiesų tai aš apie tą manikiūristę daug buvau gero girdėjau ir užsirašiau mėnesiui likus iki vestuvių, o atėjus sako: „žinot, kaip laiko neturiu, dar viena klientė laukia prieš jus....“ bash.gif gun_bandana.gif tai laukdama skambinau per visus grožio salonus, mama net padėjo, tai ji ir surado tą manikiūristę iš Šilainių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2007 06 30, 20:03)
Sveikutes  4u.gif  As niekaip neapsisprendziu kokios formo nagucius man vestuvems pasidaryti  g.gif Nesioju ir bukus ir smailius. Niekaip neapsisprendziu kaip pasidaryti per vestuves... o kokia bus jusu forma?

sveika ir as tokia dilema sprendziu, bet manau bus kaip ir visada buki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2007 07 02, 20:34)
sveika ir as tokia dilema sprendziu, bet manau bus kaip ir visada buki biggrin.gif


drinks_cheers.gif pas mane irgi buki, man smaili nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 07 02, 20:48)
drinks_cheers.gif pas mane irgi buki, man smaili nepatinka  schmoll.gif

nu man irgi labiau buki atrodo geriau, nes smaili, jei dar toki kaip daba madoj katiniski tai man per vulgaru vestuvems... o pati as darausi apvalius, pagal naturalia forma, kaip tas baltas menuliukas apacioj nago, tai optimalus sprendimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saleen @ 2007 07 02, 21:53)
nu man irgi labiau buki atrodo geriau, nes smaili, jei dar toki kaip daba madoj katiniski tai man per vulgaru vestuvems... o pati as darausi apvalius, pagal naturalia forma, kaip tas baltas menuliukas apacioj nago, tai optimalus sprendimas smile.gif


thumbup.gif as ir ne visai kvadratinius darausi ax.gif beje, nago forma turi buti pagal odeliu krasta smile.gif
Atsakyti
Jei vestuves planuociau is naujo, niekada nebeprisiauginciau nagu schmoll.gif , baisu, jautiesi kaip su grebliais, o ir jauciasi, kad ne tavo. doh.gif Lai neisizeidzia mylincios priaugintus. 4u.gif Man tikrai nepatiko, dar bandziu po vestuviu prie ju priprasti, tai ne man schmoll.gif , dabar turiu savo ilgus, grazius, man su savais kur kas patogiau, maloniau. ax.gif
Papildyta:
Beje, mano nuomone, vestuvems, pats graziausias ir elegantiskiausias - prancuziskas, nieko tinkamesnio tokiai dienai negali buti. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 07 03, 16:15)
Jei vestuves planuociau is naujo, niekada nebeprisiauginciau nagu  schmoll.gif , baisu, jautiesi kaip su grebliais, o ir jauciasi, kad ne tavo.  doh.gif Lai neisizeidzia mylincios priaugintus.  4u.gif Man tikrai nepatiko, dar bandziu po vestuviu prie ju priprasti, tai ne man  schmoll.gif , dabar turiu savo ilgus, grazius, man su savais kur kas patogiau, maloniau.  ax.gif
Papildyta:
Beje, mano nuomone, vestuvems, pats graziausias ir elegantiskiausias - prancuziskas, nieko tinkamesnio tokiai dienai negali buti.  wub.gif  4u.gif

na perskaiciau tavo zinute ir susimasciau...o tai gal tavo labai ilgi buvo, kad nepatogu ar kaip? as ir planuoju prisiauginti, bet beveik pacius trumpiausius, nemegstu ilgu. as pries 2 dienas zadu augintis, tai gal priprasiu. o ka tu darei, nusiemei po vestuviu tuos nagus ar kaip? g.gif jei geliu priaugina, imanoma juos nuimti paskui? g.gif as naujoke toj srity tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 07 03, 18:23)
na perskaiciau tavo zinute ir susimasciau...o tai gal tavo labai ilgi buvo, kad nepatogu ar kaip? as ir planuoju prisiauginti, bet beveik pacius trumpiausius, nemegstu ilgu. as pries 2 dienas zadu augintis, tai gal priprasiu. o ka tu darei, nusiemei po vestuviu tuos nagus ar kaip? g.gif jei geliu priaugina, imanoma juos nuimti paskui? g.gif as naujoke toj srity tongue.gif

Galima zinoma nuimt, bet siaip patarciau pasiaugint, pakol tavo nagas normaliai ataugs, nes paskui jei is karto nuimsi tai tavo naguciai bus labai silpni...
Na nezinau man tai netrukde ne kiek, gal tau is kart labai ilgus paliko?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 03 liepos 2007 - 18:28
QUOTE(zirzekle @ 2007 07 03, 18:23)
na perskaiciau tavo zinute ir susimasciau...o tai gal tavo labai ilgi buvo, kad nepatogu ar kaip? as ir planuoju prisiauginti, bet beveik pacius trumpiausius, nemegstu ilgu. as pries 2 dienas zadu augintis, tai gal priprasiu. o ka tu darei, nusiemei po vestuviu tuos nagus ar kaip? g.gif jei geliu priaugina, imanoma juos nuimti paskui? g.gif as naujoke toj srity tongue.gif



Na kam prisiauginti trumpus, cia nematau prasmes, zinoma ilgesnius priaugino, trumpus ir pati turejau tada. ax.gif Priaugino pora dienu iki vestuviu, nezinau, nepripratau as prie ju. schmoll.gif Nei iki vestuviu, nei po vestuviu, panesiojau tris men. ir atsisveikinau. smile.gif Siaip, niekada sito nebedarysiu, nes turiu labai stiprius ir grazius nagucius, ilgi, neluzta, bet tada buvo trumpi, nuo darbo, todel norejau prisiauginti. ax.gif Cia mergaites kaip pacios norite, as iki vestuviu irgi buvau girdejusi ivairiu nuomoniu, bet juk norejau ir pati isbandyti, isbandiau, nepatiko, kitoms patinka. 4u.gif
Atsakyti
[quote=zirzekle,2007 07 03, 18:23]
na perskaiciau tavo zinute ir susimasciau...o tai gal tavo labai ilgi buvo, kad nepatogu ar kaip? as ir planuoju prisiauginti, bet beveik pacius trumpiausius, nemegstu ilgu. as pries 2 dienas zadu augintis, tai gal priprasiu.

as tai auginsiuosi pries savaite ax.gif nors is tikruju dar galvoju, ar prisiauginti, ar prisiklijuoti tipsus g.gif nes priauginimas labai sugadina naga doh.gif
Atsakyti